Český tenisový svaz

Grau Ondřej

Datum narození:
17.05.2012
Platnost reg. do:
14.11.2024
Klub:
CTA Rudná
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2023-L
CTA Rudná
920 (4)
 
 
 
2024-Z
CTA Rudná
467 (9)
 
 
 
2024-L
CTA Rudná
346 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
36 - III. třída A
27.04.2024 NT 01.05., CTA Rudná - Spartak Hořovice
1
2.
36 - III. třída A
04.05.2024 NT 12.05., LTC Slaný - CTA Rudná
1
3.
36 - III. třída A
11.05.2024 NT 19.05., CTA Rudná - SK TALENT 13 - spolek
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
36 - III. třída A
27.04.2024 NT 01.05., CTA Rudná - Spartak Hořovice
1
2.
36 - III. třída A
04.05.2024 NT 12.05., LTC Slaný - CTA Rudná
1
3.
36 - III. třída A
11.05.2024 NT 19.05., CTA Rudná - SK TALENT 13 - spolek
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
12.01.2024

CTA Rudná (D - 800), K: 2/-

8>4 Grau Ondřej- Hakr Matyáš6:3, 6:4
4>2 Hrabě Tomáš- Grau Ondřej6:3, 4:6, 1:0 (10)
získané body: 7 b.
23.02.2024

CTA Rudná (C - 800), K: 5/5

4>2 Poláček, Cízner - Grau, Nedoma 7:5, 6:2
získané body: 0 b.
22.03.2024

CTA Rudná (C - 800), K: 7/7

8>4 Obyt, Nedoma - Grau, Penttinen 6:1, 6:2
získané body: 0 b.
13.04.2024

Tenis Cibulka (C - 300), K: 6/5

8>4 Penttinen, Grau - Kos, de Goeij 6:0, 6:2
4>2 Kašpárek, Jániš - Penttinen, Grau 6:2, 6:2
získané body: 9 b.
19.04.2024

CTA Rudná (C - 300), K: 5/5

8>4 Aujezdský, Kodl - Penttinen, Grau 6:3, 6:4
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
46 - II. třída C
28.04.2024 NT 08.05., TK Radošovice C - CTA Rudná
1
2.
46 - II. třída C
12.05.2024 NT 25.05., TC Tachlovice - CTA Rudná
3
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
46 - II. třída C
28.04.2024 NT 08.05., TK Radošovice C - CTA Rudná
1
2.
46 - II. třída C
12.05.2024 NT 25.05., TC Tachlovice - CTA Rudná
4
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9