Český tenisový svaz

Penttinen Mikael Otto

Datum narození:
18.09.2012
Platnost reg. do:
08.03.2025
Klub:
Sokol Smíchov I.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2023-Z
Sokol Smíchov I.
896 (4)
 
 
 
2023-L
Sokol Smíchov I.
1113 (4)
 
 
 
2024-Z
Sokol Smíchov I.
822 (4)
 
 
 
2024-L
Sokol Smíchov I.
540 (6)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35.2.třída C
27.04.2024, TK Ruzyně Praha - Sokol Smíchov I.
0
2.
35.2.třída C
04.05.2024, Sokol Smíchov I. - TJ Sokol Vysočany C
1
3.
35.2.třída C
11.05.2024, Pála Vízner Tennis z.s. - Sokol Smíchov I.
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35.2.třída C
27.04.2024, TK Ruzyně Praha - Sokol Smíchov I.
1
2.
35.2.třída C
04.05.2024, Sokol Smíchov I. - TJ Sokol Vysočany C
0
3.
35.2.třída C
11.05.2024, Pála Vízner Tennis z.s. - Sokol Smíchov I.
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
23.02.2024

CTA Rudná (C - 800), K: 5/5

16>8 Grau Ondřej- Penttinen Mikael Otto6:4, 3:6, 1:0 (1)
získané body: 0 b.
23.02.2024

CTA Rudná (C - 800), K: 5/5

8>4 Sacher, Čepelák - Penttinen, Štekrt 0:6, 6:3, 1:0 (9)
získané body: 0 b.
22.03.2024

CTA Rudná (C - 800), K: 7/7

8>4 Obyt, Nedoma - Grau, Penttinen 6:1, 6:2
získané body: 0 b.
13.04.2024

Tenis Cibulka (C - 300), K: 6/5

8>4 Penttinen, Grau - Kos, de Goeij 6:0, 6:2
4>2 Kašpárek, Jániš - Penttinen, Grau 6:2, 6:2
získané body: 9 b.
19.04.2024

CTA Rudná (C - 300), K: 5/5

8>4 Aujezdský, Kodl - Penttinen, Grau 6:3, 6:4
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43. 2.třída A (3+3)
05.05.2024, Sokol Dolní Počernice z.s. - Sokol Smíchov I. A
6
2.
43. 2.třída A (3+3)
12.05.2024, Sokol Smíchov I. A - Sportcentrum Uhříněves
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43. 2.třída A (3+3)
05.05.2024, Sokol Dolní Počernice z.s. - Sokol Smíchov I. A
2
2.
43. 2.třída A (3+3)
12.05.2024, Sokol Smíchov I. A - Sportcentrum Uhříněves
3
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11