Datum narození: | 20.06.2014 |
Platnost reg. do: | 16.04.2025 |
Klub: | TJ Slavia Radonice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 35 - II. třída B 04.05.2024 NT 12.05., Slavoj Český Brod B - TJ Slavia Radonice |
0 |
2. | 35 - II. třída B 11.05.2024 NT 19.05., TJ LTC Poděbrady - TJ Slavia Radonice |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 35 - II. třída B 04.05.2024 NT 12.05., Slavoj Český Brod B - TJ Slavia Radonice |
0 |
2. | 35 - II. třída B 11.05.2024 NT 19.05., TJ LTC Poděbrady - TJ Slavia Radonice |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
04.05.2024 NT 12.05., 35 - II. třída B Slavoj Český Brod B - TJ Slavia Radonice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jurčák Matyáš | - | Urban Jan František | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 35 - II. třída B Slavoj Český Brod B - TJ Slavia Radonice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Doležal, Janouch | - | Urban, Brabec | 6:2, 6:4 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 35 - II. třída B TJ LTC Poděbrady - TJ Slavia Radonice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Duchoň Vojtěch | - | Urban Jan František | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 35 - II. třída B TJ LTC Poděbrady - TJ Slavia Radonice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Müller, Novák | - | Elner, Urban | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 42 - I. třída B 28.04.2024 NT 08.05., LTC Houštka B - TJ Slavia Radonice |
0 |
2. | 42 - I. třída B 05.05.2024 NT 11.05., TJ Slavia Radonice - LTC Mladá Boleslav z.s. |
0 |
3. | 42 - I. třída B 12.05.2024 NT 25.05., TK Mnichovo Hradiště - TJ Slavia Radonice |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 42 - I. třída B 28.04.2024 NT 08.05., LTC Houštka B - TJ Slavia Radonice |
0 |
2. | 42 - I. třída B 05.05.2024 NT 11.05., TJ Slavia Radonice - LTC Mladá Boleslav z.s. |
0 |
3. | 42 - I. třída B 12.05.2024 NT 25.05., TK Mnichovo Hradiště - TJ Slavia Radonice |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
28.04.2024 NT 08.05., 42 - I. třída B LTC Houštka B - TJ Slavia Radonice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šimek Tobiáš | - | Urban Jan František | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 42 - I. třída B LTC Houštka B - TJ Slavia Radonice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šimek, Zach | - | Brabec, Urban | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 42 - I. třída B TJ Slavia Radonice - LTC Mladá Boleslav z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Urban Jan František | - | Srba Jakub | 5:7, 6:3, 3:6 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 42 - I. třída B TJ Slavia Radonice - LTC Mladá Boleslav z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Urban, Brabec | - | Srba, Němeček | 5:7, 5:7 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 42 - I. třída B TK Mnichovo Hradiště - TJ Slavia Radonice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Červinka Martin | - | Urban Jan František | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 42 - I. třída B TK Mnichovo Hradiště - TJ Slavia Radonice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Červinka, Velich | - | Urban, Brabec | 6:4, 6:4 |
získané body: 0 b. |