Český tenisový svaz

Müller Matyáš

Datum narození:
06.10.2010
Platnost reg. do:
14.04.2025
Klub:
TJ LTC Poděbrady
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TJ LTC Poděbrady
1077 (4)
 
 
 
2022-Z
TJ LTC Poděbrady
501 (6)
 
 
 
2022-L
TJ LTC Poděbrady
562 (6)
 
 
 
2023-Z
TJ LTC Poděbrady
479 (1)
662 (3)
 
 
2023-L
TJ LTC Poděbrady
712 (1)
681 (4)
 
 
2024-Z
TJ LTC Poděbrady
 
623 (4)
 
 
2024-L
TJ LTC Poděbrady
 
671 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26 - III. třída B
26.05.2024 NT 01.06., TJ LTC Poděbrady - Lokomotiva Nymburk
1
2.
26 - III. třída B
02.06.2024 NT 08.06., TJ Slavia Radonice - TJ LTC Poděbrady
1
3.
26 - III. třída B
05.05.2024 NT 11.05., TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště A
0
4.
26 - III. třída B
09.06.2024 NT 15.06., TJ TK Neratovice - TJ LTC Poděbrady
1
5.
26 - III. třída B
12.05.2024 NT 25.05., SK Tenis Rohatsko - TJ LTC Poděbrady
1
6.
26 - III. třída B
19.05.2024 NT 25.05., TJ LTC Poděbrady - 1.TK Pacov
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26 - III. třída B
26.05.2024 NT 01.06., TJ LTC Poděbrady - Lokomotiva Nymburk
1
2.
26 - III. třída B
02.06.2024 NT 08.06., TJ Slavia Radonice - TJ LTC Poděbrady
2
3.
26 - III. třída B
05.05.2024 NT 11.05., TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště A
0
4.
26 - III. třída B
09.06.2024 NT 15.06., TJ TK Neratovice - TJ LTC Poděbrady
1
5.
26 - III. třída B
12.05.2024 NT 25.05., SK Tenis Rohatsko - TJ LTC Poděbrady
2
6.
26 - III. třída B
19.05.2024 NT 25.05., TJ LTC Poděbrady - 1.TK Pacov
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35 - II. třída B
27.04.2024 NT 01.05., TJ LTC Poděbrady - Slavoj Český Brod B
3
2.
35 - II. třída B
25.05.2024 NT 02.06., TK Radošovice - TJ LTC Poděbrady
1
3.
35 - II. třída B
04.05.2024 NT 12.05., TK Mnichovo Hradiště - TJ LTC Poděbrady
0
4.
35 - II. třída B
11.05.2024 NT 19.05., TJ LTC Poděbrady - TJ Slavia Radonice
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35 - II. třída B
27.04.2024 NT 01.05., TJ LTC Poděbrady - Slavoj Český Brod B
4
2.
35 - II. třída B
25.05.2024 NT 02.06., TK Radošovice - TJ LTC Poděbrady
1
3.
35 - II. třída B
04.05.2024 NT 12.05., TK Mnichovo Hradiště - TJ LTC Poděbrady
0
4.
35 - II. třída B
11.05.2024 NT 19.05., TJ LTC Poděbrady - TJ Slavia Radonice
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11