Český tenisový svaz

Šandor Jakub

Datum narození:
02.11.2011
Platnost reg. do:
20.04.2025
Klub:
TJ LTC Poděbrady
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
TJ LTC Poděbrady
676 (4)
 
 
 
2022-L
TJ LTC Poděbrady
486 (6)
 
 
 
2023-Z
TJ LTC Poděbrady
317 (9)
832 (3)
 
 
2023-L
TJ LTC Poděbrady
455 (6)
711 (3)
 
 
2024-Z
TJ LTC Poděbrady
280 (1)
592 (4)
 
 
2024-L
TJ LTC Poděbrady
285 (1)
611 (3)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.03.2024

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.03.2024

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26 - III. třída B
26.05.2024 NT 01.06., TJ LTC Poděbrady - Lokomotiva Nymburk
1
2.
26 - III. třída B
02.06.2024 NT 08.06., TJ Slavia Radonice - TJ LTC Poděbrady
1
3.
26 - III. třída B
05.05.2024 NT 11.05., TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště A
1
4.
26 - III. třída B
09.06.2024 NT 15.06., TJ TK Neratovice - TJ LTC Poděbrady
1
5.
26 - III. třída B
16.06.2024 NT 22.06., TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště B
0
6.
26 - III. třída B
12.05.2024 NT 25.05., SK Tenis Rohatsko - TJ LTC Poděbrady
1
7.
26 - III. třída B
19.05.2024 NT 25.05., TJ LTC Poděbrady - 1.TK Pacov
1
8.
26 - III. třída B
23.06.2024 NT 30.06., TO Sokol Nehvizdy - TJ LTC Poděbrady
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26 - III. třída B
26.05.2024 NT 01.06., TJ LTC Poděbrady - Lokomotiva Nymburk
0
2.
26 - III. třída B
02.06.2024 NT 08.06., TJ Slavia Radonice - TJ LTC Poděbrady
0
3.
26 - III. třída B
05.05.2024 NT 11.05., TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště A
0
4.
26 - III. třída B
09.06.2024 NT 15.06., TJ TK Neratovice - TJ LTC Poděbrady
0
5.
26 - III. třída B
16.06.2024 NT 22.06., TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště B
1
6.
26 - III. třída B
12.05.2024 NT 25.05., SK Tenis Rohatsko - TJ LTC Poděbrady
1
7.
26 - III. třída B
19.05.2024 NT 25.05., TJ LTC Poděbrady - 1.TK Pacov
0
8.
26 - III. třída B
23.06.2024 NT 30.06., TO Sokol Nehvizdy - TJ LTC Poděbrady
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.02.2024, OSHEE CUP 2024

TO Sokol Nehvizdy (D - 800), K: 2/-

0
2
09.03.2024

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.02.2024, OSHEE CUP 2024

TO Sokol Nehvizdy (D - 800), K: 2/-

-
2
09.03.2024

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - I. třída B
27.04.2024 NT 01.05., TO Sokol Nehvizdy - Slavoj Žiželice
1
2.
33 - I. třída B
25.05.2024 NT 02.06., Slavoj Žiželice - LTC Mladá Boleslav z.s.
1
3.
33 - I. třída B
04.05.2024 NT 12.05., Slavoj Žiželice - LTC Houštka B
1
4.
33 - I. třída B
01.06.2024 NT 16.06., TK PTA Kolín - Slavoj Žiželice
0
5.
33 - I. třída B
11.05.2024 NT 19.05., TK SC Mladá Boleslav B - Slavoj Žiželice
1
6.
33 - I. třída B
15.06.2024 NT 23.06., Slavoj Žiželice - TK Benešov
1
7.
33 - I. třída B
22.06.2024 NT 29.06., Slavoj Žiželice - Tenisový klub Benátky
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - I. třída B
27.04.2024 NT 01.05., TO Sokol Nehvizdy - Slavoj Žiželice
0
2.
33 - I. třída B
25.05.2024 NT 02.06., Slavoj Žiželice - LTC Mladá Boleslav z.s.
4
3.
33 - I. třída B
04.05.2024 NT 12.05., Slavoj Žiželice - LTC Houštka B
0
4.
33 - I. třída B
01.06.2024 NT 16.06., TK PTA Kolín - Slavoj Žiželice
0
5.
33 - I. třída B
11.05.2024 NT 19.05., TK SC Mladá Boleslav B - Slavoj Žiželice
1
6.
33 - I. třída B
15.06.2024 NT 23.06., Slavoj Žiželice - TK Benešov
3
7.
33 - I. třída B
22.06.2024 NT 29.06., Slavoj Žiželice - Tenisový klub Benátky
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13
27.04.2024 NT 01.05., 33 - I. třída B
TO Sokol Nehvizdy - Slavoj Žiželice
team Jaroš Adam - Šandor Jakub 0:6, 1:6
získané body: 1 b.
team - Šandor scr.
získané body: 0 b.