Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

42 - I. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Houštka B
Tisknout
5
0
37:8
75:16
487:198
10
2
TK Benátky nad Jizerou
Tisknout
4
1
34:11
69:25
495:247
9
3
TJ LTC Poděbrady
Tisknout
4
1
26:19
56:42
452:335
9
4
TK Mnichovo Hradiště
Tisknout
3
2
25:20
53:41
415:327
8
5
TK PTA Kolín
Tisknout
2
3
22:23
46:50
356:448
7
6
LTC Mladá Boleslav z.s.
Tisknout
1
4
19:26
38:54
283:429
6
7
TK Čelákovice
Tisknout
1
4
11:34
27:70
281:490
5
8
TJ Slavia Radonice
Tisknout
0
5
6:39
13:79
219:514
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024 NT 08.05.
1
LTC Houštka B TJ Slavia Radonice
9:0
18:0
108:34
Zápis o utkání - oficiální
2
LTC Mladá Boleslav z.s. TK Čelákovice
2:7
4:14
35:95
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Mnichovo Hradiště TK PTA Kolín
2:7
6:15
90:112
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ LTC Poděbrady TK Benátky nad Jizerou
2:7
4:14
51:96
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024 NT 11.05.
5
TK Benátky nad Jizerou LTC Houštka B
3:6
6:13
73:99
Zápis o utkání - oficiální
6
TK PTA Kolín TJ LTC Poděbrady
4:5
8:12
73:86
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Čelákovice TK Mnichovo Hradiště (s)
0:9
0:18
0:108
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Slavia Radonice LTC Mladá Boleslav z.s.
0:9
1:18
56:115
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024 NT 25.05.
9
LTC Houštka B LTC Mladá Boleslav z.s.
8:1
16:2
102:23
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Mnichovo Hradiště TJ Slavia Radonice
6:3
13:6
91:72
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ LTC Poděbrady TK Čelákovice
6:3
13:10
123:87
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Benátky nad Jizerou TK PTA Kolín
8:1
16:3
110:37
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024 NT 01.06.
13
TK PTA Kolín LTC Houštka B
1:8
2:16
22:96
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Čelákovice TK Benátky nad Jizerou
1:8
3:17
33:112
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Slavia Radonice TJ LTC Poděbrady
2:7
4:14
30:96
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Mladá Boleslav z.s. TK Mnichovo Hradiště
4:5
8:10
61:80
Zápis o utkání - oficiální
5
02.06.2024 NT 08.06.
17
LTC Houštka B TK Mnichovo Hradiště
6:3
12:6
82:46
Zápis o utkání - oficiální
18
TJ LTC Poděbrady LTC Mladá Boleslav z.s.
6:3
13:6
96:49
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Benátky nad Jizerou TJ Slavia Radonice
8:1
16:2
104:27
Zápis o utkání - oficiální
20
TK PTA Kolín TK Čelákovice
9:0
18:0
112:66
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024 NT 22.06.
21
TK Čelákovice LTC Houštka B
0:0
 
 
 
22
TJ Slavia Radonice TK PTA Kolín
0:0
 
 
 
23
LTC Mladá Boleslav z.s. TK Benátky nad Jizerou
0:0
 
 
 
24
TK Mnichovo Hradiště TJ LTC Poděbrady
0:0
 
 
 
7
23.06.2024 NT 30.06.
25
LTC Houštka B TJ LTC Poděbrady
0:0
 
 
 
26
TK Benátky nad Jizerou TK Mnichovo Hradiště
0:0
 
 
 
27
TK PTA Kolín LTC Mladá Boleslav z.s.
0:0
 
 
 
28
TK Čelákovice TJ Slavia Radonice
0:0