Datum narození: | 02.06.2008 |
Platnost reg. do: | 14.04.2025 |
Klub: | SK Vitality Slezsko o.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2019 | TK Kubáň Ostrava | 192 (12) | |||
2020 | TK Kubáň Ostrava | 92 (20) | 736 (3) |
||
2021 | SK Vitality Slezsko o.s. | 69 (1) | 259 (6) |
||
2022-Z | SK Vitality Slezsko o.s. | 75 (15) |
312 (4) | ||
2022-L | SK Vitality Slezsko o.s. | 48 (20) |
181 (9) | ||
2023-Z | SK Vitality Slezsko o.s. | 38 (1) |
133 (12) | 556 (3) | |
2023-L | SK Vitality Slezsko o.s. | 73 (1) |
154 (9) | 355 (6) | |
2024-Z | SK Vitality Slezsko o.s. | 267 (6) | 250 (9) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 17.02.2024TK Česká Třebová, z.s. (B - 1000), K: 8/8 | 0 |
2 | 08.03.2024, A3ŽLTC Brno (A - 1000), K: 12/12 | 0 |
3 | 08.03.2024, A3ŽLTC Brno (A - 1000), K: 12/- | 33 |
Jednotlivci celkem | 33/3 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 17.02.2024TK Česká Třebová, z.s. (B - 1000), K: 8/8 | 0 |
2 | 08.03.2024, A3ŽLTC Brno (A - 1000), K: 12/12 | 0 |
3 | 08.03.2024, A3ŽLTC Brno (A - 1000), K: 12/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/2 |
17.02.2024TK Česká Třebová, z.s. (B - 1000), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Heiderová Karolína | - | Cháňová Laura | 2:6, 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024TK Česká Třebová, z.s. (B - 1000), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Blažková, Dopplerová | - | Cháňová, Eliášová | 6:2, 7:5 |
získané body: 0 b. |
08.03.2024, A3ŽLTC Brno (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Jelínková Anna | - | Cháňová Laura | 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. |
08.03.2024, A3ŽLTC Brno (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Chrisstoffels, Kopřivová | - | Vallová, Cháňová | 6:2, 7:5 |
získané body: 0 b. |
08.03.2024, A3ŽLTC Brno (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Cháňová Laura | - | Dvořáková Natálie | 6:2, 6:0 |
2>1 | Cháňová Laura | - | Divilová Sára | 6:2, 6:4 |
získané body: 33 b. |
08.03.2024, A3ŽLTC Brno (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
27.12.2023, Frýdek-Místek OPENTenisklub7 (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Cháňová Laura | - | Grossova Nicole | 6:0, 6:0 |
8>4 | Cháňová Laura | - | Smékalová Barbora | 7:5, 6:4 |
4>2 | Felux Charlotte | - | Cháňová Laura | 3:6, 6:1, 1:0 |
získané body: 14 b. |
27.12.2023, Frýdek-Místek OPENTenisklub7 (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Felux, Cháňová | - | Hýlová, Hanzelková | 6:1, 6:0 |
4>2 | Felux, Cháňová | - | Hönschová, Bečičková | 6:1, 6:1 |
2>1 | Felux, Cháňová | - | Furmánková, Kubalová | 6:0, 6:0 |
získané body: 14 b. |
20.01.2024, Ridera Open 2024SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Cháňová Laura | - | Macura Nela | 6:0, 7:6 (3) |
16>8 | Cháňová Laura | - | Hönschová Josefína | scr. |
8>4 | Dihlová Nela | - | Cháňová Laura | 7:6 (4), 3:6, 1:0 (2) |
získané body: 10 b. |
27.01.2024TK Česká Třebová, z.s. (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Cháňová Laura | - | Zběhlíková Ema | 6:1, 6:3 |
16>8 | Havlová Nela | - | Cháňová Laura | 1:6, 6:4, 1:0 (4) |
získané body: 17 b. |
27.01.2024TK Česká Třebová, z.s. (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Cháňová, Nerudová | - | Košková, Blažková | 6:1, 7:5 |
8>4 | Heřmanová, Dřevojanová | - | Cháňová, Nerudová | scr. |
získané body: 12 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Taxová Victoria | - | Cháňová Laura | 6:1, 6:4 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Ploskuňáková, Cháňová | - | Janošková, Piteráková | 6:4, 5:7, 1:0 (8) |
8>4 | Ploskuňáková, Cháňová | - | Konvičková, Eliášová | 6:2, 6:1 |
4>2 | Vrajíková, Dihlová | - | Ploskuňáková, Cháňová | 6:3, 6:2 |
získané body: 17 b. |
24.02.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Cháňová Laura | - | Krutilová Tereza | 6:4, 7:5 |
16>8 | Cháňová Laura | - | Kalavská Karin | 6:4, 6:1 |
8>4 | Taxová Victoria | - | Cháňová Laura | 6:2, 6:4 |
získané body: 13 b. |
24.02.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Sněhotová, Kalavská | - | Hájková, Cháňová | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Cháňová Laura | - | Macurová Hana | 6:2, 6:1 |
16>8 | Cháňová Laura | - | Šigutová Tereza | 6:0, 6:0 |
8>4 | Cháňová Laura | - | Felux Charlotte | 3:6, 6:3, 1:0 (6) |
4>2 | Ploskuňáková Lucie | - | Cháňová Laura | 6:4, 3:6, 1:0 (6) |
získané body: 14 b. |
02.03.2024, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Felux, Cháňová | - | Branná, Holubčíková | 6:1, 6:0 |
4>2 | Ploskuňáková, Přikrylová | - | Felux, Cháňová | 4:6, 6:2, 1:0 (3) |
získané body: 7 b. |
23.03.2024, VYSOČANSKÝ POHÁR BTJ Sokol Vysočany (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Cháňová Laura | - | PLAČKOVÁ MARKÉTA | 6:4, 6:1 |
32>16 | Cháňová Laura | - | Jelínková Nicol | 6:3, 7:6 |
16>8 | Pírková Klára | - | Cháňová Laura | 3:6, 7:5, 1:0 |
získané body: 17 b. |
23.03.2024, VYSOČANSKÝ POHÁR BTJ Sokol Vysočany (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Cháňová, Šindelková | - | Sejvalová, Šípková | 6:3, 7:6 |
16>8 | Cháňová, Šindelková | - | Červenková, Soukupová | 4:6, 6:4, 1:0 |
8>4 | Meszárošová, Irahola | - | Cháňová, Šindelková | 6:4, 6:1 |
získané body: 12 b. |