Datum narození: | 01.03.2011 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | Rožnovský tenisový klub |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2022-Z | Rožnovský tenisový klub | 419 (6) | 555 (3) |
||
2022-L | Rožnovský tenisový klub | 392 (6) | 671 (3) |
||
2023-Z | Rožnovský tenisový klub | 198 (12) | |||
2023-L | Rožnovský tenisový klub | 110 (15) | |||
2024-Z | Rožnovský tenisový klub | 101 (1) | 318 (6) |
||
2024-L | Rožnovský tenisový klub | 245 (1) | 230 (6) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pospíšilová Nikola | - | Galusová Alice | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Sněhotová, Kalavská | - | Skalikova, Galusová | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
02.12.2023, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Galusová Alice | - | Štramberská Tereza | 6:4, 6:4 |
16>8 | Šuláková Bára | - | Galusová Alice | 6:2, 6:3 |
získané body: 9 b. |
02.12.2023, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Schimandlová, Mazochová | - | Galusová, Kurková | scr. |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 4/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Galusová Alice | - | Kurková Kateřina | 6:0, 6:2 |
16>8 | Smékalová Barbora | - | Galusová Alice | 6:0, 6:1 |
získané body: 7 b. |
06.01.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 4/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Galusová, Pešatová | - | Najdekrová, Lišková | 2:6, 6:2, 1:0 (7) |
4>2 | Žalůdková, Indraková | - | Galusová, Pešatová | 7:5, 6:2 |
získané body: 9 b. |
20.01.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Losková Marie | - | Galusová Alice | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Galusová, Kurková | - | Šustková, Chlebovská | scr. |
8>4 | Záhumenská, Koukolová | - | Galusová, Kurková | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Galusová Alice | - | Špundová Bára | 6:0, 6:1 |
8>4 | Koukolová Tereza | - | Galusová Alice | 3:6, 6:3, 1:0 (6) |
získané body: 10 b. |
27.01.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Mazochová, Galusová | - | Honešová, Davidíková | 6:1, 6:2 |
4>2 | Janoviaková, Koukolová | - | Mazochová, Galusová | 6:3, 6:3 |
získané body: 7 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Galusová Alice | - | Ciencialová Amálie | 6:1, 6:2 |
16>8 | Dufková Viktorie | - | Galusová Alice | 6:1, 6:2 |
získané body: 17 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Haring, Gebauerová | - | Galusová, Pešatová | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Tk Milo OlomoucTK Milo Olomouc (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Galusová Alice | - | Bergerová Lucie | 6:4, 6:4 |
16>8 | Landová Kateřina | - | Galusová Alice | 6:3, 6:0 |
získané body: 7 b. |
10.02.2024, Tk Milo OlomoucTK Milo Olomouc (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Galusová, Ciencialová | - | Losková, Indraková | 4:6, 6:2, 1:0 (8) |
4>2 | Fabíková, Záhumenská | - | Galusová, Ciencialová | 6:2, 2:6, 1:0 (3) |
získané body: 7 b. |
24.02.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Daňová Ella | - | Galusová Alice | 6:2, 7:5 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Gvoždová Adéla | - | Galusová Alice | 6:4, 6:2 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Pešatová, Galusová | - | Hlistová, Chlebovská | 6:4, 7:5 |
4>2 | Indraková, Pulcerová | - | Pešatová, Galusová | 6:1, 6:3 |
získané body: 7 b. |
23.03.2024, Ridera Open 2024SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Segeťová Anežka | - | Galusová Alice | 2:6, 6:3, 1:0 (4) |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, Ridera Open 2024SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Galusová, Ciencialová | - | Gvoždová, Segeťová | 7:6 (1), 6:3 |
4>2 | Záhumenská, Koukolová | - | Galusová, Ciencialová | 7:6 (5), 6:2 |
získané body: 7 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |