Český tenisový svaz

Šílová Nela

Datum narození:
19.05.2006
Platnost reg. do:
13.11.2024
Klub:
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK PTA Kolín
207 (12)
 
 
 
2018
TK PTA Kolín
67 (30)
264 (6)
 
 
2019
TJ Slovan Moravská Třebov
34 (1)
138 (12)
401 (4)
 
2020
TJ Slovan Moravská Třebov
 
52 (25)
191 (9)
492 (4)
2021
TJ Slovan Moravská Třebov
 
19 (1)
97 (12)
 
2022-Z
TJ Slovan Moravská Třebov
 
 
46 (20)
126 (9)
2022-L
TJ Slovan Moravská Třebov
 
 
53 (15)
79 (15)
2023-Z
TJ Slovan Moravská Třebov
 
 
130 (12)
60 (20)
2023-L
TJ Slovan Moravská Třebov
 
 
130 (12)
56 (20)
2024-Z
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
 
 
155 (9)
47 (20)
2024-L
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
 
 
183 (9)
54 (20)
08.03.2024, A3

ŽLTC Brno (A - 1000), K: 12/12

16>8 Šílová, Havlová - Vachková, Jantačová 6:3, 5:7, 1:0 (2)
8>4 Šílová, Havlová - Chrisstoffels, Kopřivová 6:3, 6:7 (2), 1:0 (5)
4>2 Pospíšilová, Pávková - Šílová, Havlová 6:0, 6:4
získané body: 47 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
4.5.2024 NT 12.5.2024, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B - Tenisový klub Eden HK A
6
2.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
25.5.2024 NT 2.6.2024, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B - TK Kvasiny A
9
3.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
11.5.2024 NT 26.5.2024, TK Pernštýn 1897 Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
4
4.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
27.4.2024 NT 5.5.2024, TO TJ Svitavy A - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
0
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
34

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
4.5.2024 NT 12.5.2024, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B - Tenisový klub Eden HK A
0
2.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
25.5.2024 NT 2.6.2024, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B - TK Kvasiny A
7
3.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
11.5.2024 NT 26.5.2024, TK Pernštýn 1897 Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
0
4.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
27.4.2024 NT 5.5.2024, TO TJ Svitavy A - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
8
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
34

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.02.2024, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 600), K: 8/8

38
 Jednotlivci celkem
38/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.02.2024, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 600), K: 8/8

38
 Jednotlivci celkem
38/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - Pardubický krajský přebor
26.5.2024 NT 1.6.2024, TK Hlinsko - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
1
2.
23 - Pardubický krajský přebor
5.5.2024 NT 11.5.2024, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - TO TJ Tesla Pardubice B
4
3.
23 - Pardubický krajský přebor
12.5.2024 NT 25.5.2024, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - TC Chrudim z.s. A
3
4.
23 - Pardubický krajský přebor
28.4.2024 NT 4.5.2024, TK Česká Třebová, z.s. - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
6
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - Pardubický krajský přebor
26.5.2024 NT 1.6.2024, TK Hlinsko - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
1
2.
23 - Pardubický krajský přebor
5.5.2024 NT 11.5.2024, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - TO TJ Tesla Pardubice B
4
3.
23 - Pardubický krajský přebor
12.5.2024 NT 25.5.2024, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - TC Chrudim z.s. A
2
4.
23 - Pardubický krajský přebor
28.4.2024 NT 4.5.2024, TK Česká Třebová, z.s. - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
5
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26