Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.6.2021
7
TO TJ Svitavy B (5) TC Přelouč A (8)
8:1
16:4
117:79
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Chlup Marek
1
Vala Ondřej
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Bahenský Martin
1
Černík Tomáš
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
3.
Crhová Charlene
1
Gajdušková Zuzana
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
4.
Vodehnalová Štěpána
1
Lhotová Andrea
1
7:6
7:5
 
14
11
2
0
1
0
5.
Vrtěna Jakub
1
Lhota Petr
1
3:6
7:5
6:1
16
12
2
1
1
0
6.
Plachý Vojtěch (H)
1
Žoudlík Petr
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
7.
Crhová Charlene
Vodehnalová Štěpána
1
1
Gajdušková Zuzana
Lhotová Andrea
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
8.
Chlup Marek
Vrtěna Jakub
1
1
Vala Ondřej
Černík Tomáš
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
9.
Bahenský Martin
Plachý Vojtěch (H)
1
1
Machačný Luboš
Žoudlík Petr
1
1
6:7
6:3
7:6
19
16
2
1
1
0
               
117
79
16
4
8
1

Soupiska TO TJ Svitavy B (5)

jméno
nar.
BH
1
Lipenský Martin
08.05.1981
813
1
2
Chlup Marek
15.03.1991
813
1
3
Crha Jiří
08.01.1975
813
1
4
Bahenský Martin
17.01.2003
813
1
5
Vrtěna Jakub
17.07.2006
813
1
6
Vrtěna Tomáš
25.12.2000
813
1
7
Plachý Vojtěch (H)
08.03.2006
813
1
8
Gerišer David
25.02.2011
813
1
9
Drápela Radim
29.12.1978
813
1
10
Drápela Daniel
23.10.2007
813
1
11
Nekvinda Lukáš
13.03.2000
813
1
21
Šílová Nela (H)
19.05.2006
723
1
22
Krejčí Magdaléna
05.10.2001
723
1
23
Kotvová Kateřina (H)
06.02.2004
723
1
24
Crhová Charlene
06.06.2008
723
1
25
Rakoušová Kateřina
11.09.2007
723
1
26
Snášilová Nikola
10.06.2008
723
1
27
Vodehnalová Štěpána
06.05.2010
723
1
28
Škorpíková Natálie
05.01.2011
723
1

Soupiska TC Přelouč A (8)

jméno
nar.
BH
1
Machačný Luboš
03.08.1966
813
1
2
Vala Ondřej
11.11.1979
813
1
3
Černík Tomáš
17.01.1974
813
1
4
Lhota Petr
08.04.1972
813
1
5
Musílek Martin
24.04.1973
813
1
6
Vančura Václav
13.12.1970
813
1
7
Sobotka Pavel
05.01.1972
813
1
8
Komenda Petr
15.09.1981
813
1
9
Žoudlík Petr
21.02.1974
813
1
10
Čepčář Tomáš
28.06.1966
813
1
21
Hladíková Jana
02.11.1987
723
1
22
Gajdušková Zuzana
07.09.1984
723
1
23
Lhotová Andrea
30.09.2000
723
1
24
Černá Šárka
06.12.1976
723
1
25
Šlorová Petra
07.08.1984
723
1
26
Havelková Andrea
28.08.1968
723
1