Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
6
0
47:7
97:16
621:243
12
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
5
1
47:7
95:20
601:259
11
3
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
4
2
29:25
67:57
482:464
10
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
2
23:31
52:66
394:489
10
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
4
23:31
51:70
392:492
8
6
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
2
4
18:36
39:76
415:517
8
7
TK Hlinsko
Tisknout
1
5
15:39
33:80
303:532
7
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
6
14:40
34:83
361:573
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
2.6.2024 NT 15.6.2024
19
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TO TJ Tesla Pardubice A
6:3
14:7
95:67
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Čujan Matěj
6
Vojtíšek Albert
12
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
2.
Votřel Petr (H)
9
Pilný Patrik
9
6:3
2:6
0:1
8
10
1
2
0
1
3.
Šílová Nela
9
Klusáčková Barbora
4
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
4.
Šperková Anna (H)
9
Gottvaldová Anna
4
6:3
2:6
1:0
9
9
2
1
1
0
5.
Kuba Tomáš
6
Klíma Filip
6
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
6.
Dorazil Tadeáš
1
Holý Tomáš
6
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
7.
Šílová Nela
Šperková Anna (H)
9
9
Klusáčková Barbora
Gottvaldová Anna
4
4
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
8.
Čujan Matěj
Votřel Petr (H)
6
9
Vojtíšek Albert
Pilný Patrik
12
9
6:3
4:6
0:1
10
10
1
2
0
1
9.
Kuba Tomáš
Dorazil Tadeáš
6
1
Klíma Filip
Holý Tomáš
6
6
1:1
 
 
12
1
2
0
1
0
               
95
67
14
7
6
3

Soupiska TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.

jméno
nar.
BH
1
Čujan Matěj
03.01.2006
393
6
2
Votřel Petr (H)
28.12.2006
300
9
3
Kuba Tomáš
17.07.2008
353
6
4
Dorazil Tadeáš
20.11.2011
1135
1
5
Kligl Tobiáš
05.10.2006
1135
1
6
Kadlec Vítek
05.04.2006
1135
1
7
Kadlec Vojtěch
12.11.2012
1135
1
8
Šejnoha Samuel
23.06.2008
1135
1
9
Horký Damián
24.09.2011
1135
1
21
Šílová Nela
19.05.2006
183
9
22
Šperková Anna (H)
07.04.2009
203
9
23
Šejnohová Ema
03.02.2009
793
1
24
Nečasová Aneta
24.02.2011
793
1

Soupiska TO TJ Tesla Pardubice A

jméno
nar.
BH
1
Vojtíšek Albert
16.06.2007
181
12
2
Pilný Patrik
21.12.2008
314
9
3
Klíma Filip
15.07.2008
362
6
4
Holý Tomáš
20.12.2008
399
6
5
Pilný Matouš
18.01.2011
840
3
21
Klusáčková Barbora
20.07.2011
496
4
22
Gottvaldová Anna
26.02.2011
508
4
23
Mudrochová Laura
19.08.2010
793
1
24
Pochobradská Alice
12.07.2012
793
1