Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
6
0
47:7
97:16
621:243
12
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
5
1
47:7
95:20
601:259
11
3
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
4
2
29:25
67:57
482:464
10
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
2
23:31
52:66
394:489
10
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
4
23:31
51:70
392:492
8
6
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
2
4
18:36
39:76
415:517
8
7
TK Hlinsko
Tisknout
1
5
15:39
33:80
303:532
7
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
6
14:40
34:83
361:573
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
12.5.2024 NT 25.5.2024
12
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TC Chrudim z.s. A
8:1
17:2
108:25
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Čujan Matěj
6
Kastner Leoš
1
6:3
6:7
0:1
12
11
1
2
0
1
2.
Votřel Petr (H)
9
Žďárský Lukáš
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Šílová Nela
9
Ježková Stela
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Šperková Anna (H)
9
Grofová Gabriela
1
3:0
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Kuba Tomáš
6
Coyago Patrick
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
Dorazil Tadeáš
1
Grof Tomáš
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
7.
Šílová Nela
Šperková Anna (H)
9
9
Ježková Stela
Grofová Gabriela
3
1
3:1
 
 
12
1
2
0
1
0
8.
Čujan Matěj
Votřel Petr (H)
6
9
Kastner Leoš
Žďárský Lukáš
1
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
9.
Kuba Tomáš
Dorazil Tadeáš
6
1
Coyago Patrick
Grof Tomáš
1
1
1:0
 
 
12
0
2
0
1
0
               
108
25
17
2
8
1

Soupiska TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.

jméno
nar.
BH
1
Čujan Matěj
03.01.2006
393
6
2
Votřel Petr (H)
28.12.2006
300
9
3
Kuba Tomáš
17.07.2008
353
6
4
Dorazil Tadeáš
20.11.2011
1135
1
5
Kligl Tobiáš
05.10.2006
1135
1
6
Kadlec Vítek
05.04.2006
1135
1
7
Kadlec Vojtěch
12.11.2012
1135
1
8
Šejnoha Samuel
23.06.2008
1135
1
9
Horký Damián
24.09.2011
1135
1
21
Šílová Nela
19.05.2006
183
9
22
Šperková Anna (H)
07.04.2009
203
9
23
Šejnohová Ema
03.02.2009
793
1
24
Nečasová Aneta
24.02.2011
793
1

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Fleško Milan
27.10.2006
704
4
2
Kastner Leoš
23.06.2007
1135
1
3
Žďárský Lukáš
03.10.2010
1135
1
4
Isamene Adam
30.06.2012
1135
1
5
Coyago Patrick
24.04.2011
1135
1
6
Grof Tomáš
04.04.2007
1135
1
7
Kučera Lukáš
25.06.2007
1135
1
8
Bílek Adam
26.11.2008
1135
1
9
Cvrček Martin
26.01.2007
1135
1
10
Hanousek Vojtěch
30.08.2007
1135
1
11
Müller Jan
06.09.2010
1135
1
12
Málek Matouš
05.02.2010
1135
1
21
Ježková Stela
04.10.2006
564
3
22
Flešková Karolína
19.07.2012
793
1
23
Zemánková Lenka
24.02.2007
793
1
24
Polívková Nikola
30.03.2009
793
1
25
Grofová Gabriela
20.06.2009
793
1
26
Štorková Klára
16.08.2008
793
1
27
Kastnerová Nela
23.06.2007
793
1