Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21 - O putovní pohár prezidenta

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
6
0
44:10
95:23
615:245
12
2
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A
Tisknout
5
1
30:24
64:55
493:461
11
3
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
Tisknout
4
2
32:19
67:42
507:398
10
4
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
4
2
27:27
56:59
393:443
10
5
LTC Pardubice A
Tisknout
3
3
32:22
69:50
485:403
9
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
2
4
22:32
49:69
402:487
8
7
TK Eden HK A
Tisknout
0
6
14:40
36:83
348:535
6
8
TC Dvůr Králové
Tisknout
0
6
12:39
26:81
261:532
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2024 NT 4.5.2024
4
LTC Pardubice A Lokomotiva Trutnov A
4:5
8:10
66:71
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Dymák Filip
15
Fiala Martin
20
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
VAVERKA DAN
6
Podrábský Miroslav (H)
15
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Vobořilová Anna
12
Polášková Alena
3
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Shejbalová Tereza
6
Vítová Andrea
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Zalabák Ondřej
6
Javůrek Petr
6
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
6.
Novotný Matěj
6
Majera Denis
6
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Vobořilová Anna
Shejbalová Tereza
12
6
Polášková Alena
Vítová Andrea
3
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
8.
Dymák Filip
Novotný Matěj
15
6
Fiala Martin
Javůrek Petr
20
6
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
VAVERKA DAN
Zalabák Ondřej
6
6
Majera Denis
Podrábský Miroslav (H)
6
15
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
               
66
71
8
10
4
5

Soupiska LTC Pardubice A

jméno
nar.
BH
1
Dymák Filip
07.05.2008
93
15
2
Šmejc Dominik
20.06.2009
166
12
3
VAVERKA DAN
30.01.2009
417
6
4
Zalabák Ondřej
19.06.2006
439
6
5
Novotný Matěj
18.10.2008
445
6
6
Starý Jan
05.01.2007
454
6
7
Novotný Jakub
27.09.2010
680
4
8
Vondráček David
18.11.2008
1135
1
9
Větrovský Tomáš
10.06.2006
1135
1
10
Filip Mathias
10.03.2011
1135
1
11
Berka Marek
12.12.2006
1135
1
12
Hrubeš Jakub
20.09.2010
1135
1
21
Vobořilová Anna
27.08.2008
133
12
22
Shejbalová Tereza
01.06.2007
217
6
23
Hönigová Adéla
02.06.2009
252
6
24
Vlkovská Tereza
30.01.2006
713
3
25
Svědíková Alexandra
04.09.2011
726
3
26
Říhová Jitka
14.10.2010
793
1
27
Kubátová Lucie
03.01.2008
793
1
28
Marešová Anna
25.01.2010
793
1

Soupiska Lokomotiva Trutnov A

jméno
nar.
BH
1
Fiala Martin
24.01.2006
68
20
2
Podrábský Miroslav (H)
15.08.2007
97
15
3
Javůrek Petr
13.09.2006
341
6
4
Majera Denis
25.03.2009
362
6
5
Prášek Luca Samuel
22.12.2008
489
4
6
Prášek Nello Daniel
22.07.2007
545
4
7
Vlček Adam
29.09.2009
898
3
8
Soumar Matyáš
22.07.2006
1079
3
9
Havelka Jakub
18.10.2009
1135
1
10
Okrouhlický Vojtěch
04.03.2009
1135
1
11
Kotouček Ladislav
21.09.2010
1135
1
12
Korbel Adam
18.07.2008
1135
1
21
Polášková Alena
20.04.2008
585
3
22
Vítová Andrea
27.04.2010
793
1
23
Málková Anna Marie
14.03.2009
793
1
24
Gruntová Klaudie
10.05.2009
793
1
25
Černá Kateřina
18.10.2009
793
1
26
Rapánová Helena
19.12.2011
793
1