Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21 - O putovní pohár prezidenta

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
6
0
44:10
95:23
615:245
12
2
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A
Tisknout
5
1
30:24
64:55
493:461
11
3
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
Tisknout
4
2
32:19
67:42
507:398
10
4
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
4
2
27:27
56:59
393:443
10
5
LTC Pardubice A
Tisknout
3
3
32:22
69:50
485:403
9
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
2
4
22:32
49:69
402:487
8
7
TK Eden HK A
Tisknout
0
6
14:40
36:83
348:535
6
8
TC Dvůr Králové
Tisknout
0
6
12:39
26:81
261:532
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2024 NT 4.5.2024
3
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A TC Dvůr Králové
5:4
10:8
81:68
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Flídr Rodan (H)
15
Vágner Dominik (H)
20
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Šmíd Martin (H)
12
Motal Jan
9
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Palánová Michaela (H)
6
Řezáčová Štěpánka
9
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
4.
Hladíková Emma
9
Jindrová Anna
3
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
5.
Šrámek Erik
9
Klacek Tadeáš
3
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Svoboda Adam
9
Motal David (H)
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
7.
Hladíková Emma
Palánová Michaela (H)
9
6
Řezáčová Štěpánka
Jindrová Anna
9
3
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
8.
Flídr Rodan (H)
Šrámek Erik
15
9
Vágner Dominik (H)
Motal David (H)
20
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Šmíd Martin (H)
Svoboda Adam
12
9
Motal Jan
Klacek Tadeáš
9
3
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
               
81
68
10
8
5
4

Soupiska Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Flídr Rodan (H)
12.12.2007
133
15
2
Šmíd Martin (H)
02.10.2009
142
12
3
Šrámek Erik
02.04.2007
211
9
4
Svoboda Adam
26.03.2007
306
9
5
Suchánek Pavel
11.12.2008
751
4
6
Trtík Josef
27.05.2009
1027
3
7
Hranický Patrik
14.03.2010
1135
1
21
Palánová Michaela (H)
22.11.2006
326
6
22
Hladíková Emma
19.03.2010
194
9
23
Prosová Adéla (H)
07.02.2010
381
4
24
Soukalová Bára
12.02.2006
793
1
25
Mlynářová Bára
27.05.2011
793
1

Soupiska TC Dvůr Králové

jméno
nar.
BH
1
Vágner Dominik (H)
25.08.2009
62
20
2
Motal Jan
19.05.2009
223
9
3
Klacek Tadeáš
22.08.2009
1079
3
4
Motal David (H)
21.05.2012
1135
1
5
Mynář Karel
11.12.2009
1135
1
6
Havlásek Vojtěch
29.11.2011
1135
1
7
Vojtíšek Daniel
03.05.2007
1135
1
8
Andrle Vojtech
17.11.2012
1135
1
9
Hrma Hynek
18.10.2012
1135
1
21
Řezáčová Štěpánka
31.08.2009
147
9
22
Lehká Tereza (H)
22.07.2006
387
4
23
Jindrová Anna
06.11.2009
726
3
24
Lučanová Anežka
15.07.2011
726
3
25
Říhová Viktorie
18.09.2006
793
1
26
Špůrová Kateřina
14.12.2006
793
1
27
Kašprišin Beata
02.09.2011
793
1
28
Klimešova Monika
27.01.2012
793
1