Datum narození: | 19.03.2010 |
Platnost reg. do: | 14.10.2025 |
Klub: | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2021 | TK Hlinsko | 92 (20) | |||
2022-Z | TK Hlinsko | 37 (35) | 383 (4) |
||
2022-L | TK Spartak Jihlava | 37 (30) | 270 (6) |
595 (3) | |
2023-Z | TK Spartak Jihlava | 46 (1) | 136 (12) |
589 (3) | |
2023-L | Tenisový klub Havlíčkův B | 138 (1) | 114 (12) |
418 (4) | |
2024-Z | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | 77 (15) |
272 (6) |
25.11.2023, STRATOS AUTO CUPTENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 700), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Müllerová Kristýna | - | Hladíková Emma | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
25.11.2023, STRATOS AUTO CUPTENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 700), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.12.2023, B:GROUP CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Mallinu Sofie | - | Hladíková Emma | 2:6, 6:3, 1:0 (9) |
získané body: 0 b. |
02.12.2023, B:GROUP CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
16.12.2023, Chimney cup 2023TJ Brno-Komín (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hladíková Emma | - | Miklišová Barbora | 6:4, 6:7 (3), 1:0 (8) |
8>4 | Hladíková Emma | - | Hložková Eliška | 6:4, 6:2 |
4>2 | Borovičková Nicol | - | Hladíková Emma | 6:3, 7:5 |
získané body: 14 b. |
16.12.2023, Chimney cup 2023TJ Brno-Komín (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Malá, Hladíková | - | Rašovská, Miklišová | 4:6, 6:1, 1:0 (8) |
2>1 | Borovičková, Petečelová | - | Malá, Hladíková | 6:3, 6:1 |
získané body: 10 b. |
30.12.2023, HIT CUPSK HIT Hradec Králové z.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Hladíková Emma | - | Mudrochová Laura | 6:3, 6:3 |
16>8 | Hladíková Emma | - | Schovancová Alena | 6:1, 4:6, 1:0 (6) |
8>4 | Hladíková Emma | - | Klusáčková Barbora | scr. |
4>2 | Vokrojová Barbora | - | Hladíková Emma | 6:3, 6:3 |
získané body: 14 b. |
30.12.2023, HIT CUPSK HIT Hradec Králové z.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Blažková, Hladíková | - | Svědíková, Shejbalová | 7:5, 6:2 |
4>2 | Zběhlíková, Schovancová | - | Blažková, Hladíková | 6:2, 6:2 |
získané body: 7 b. |
06.01.2024, ISB GENETIC CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hladíková Emma | - | Dubová Denisa | 6:2, 6:0 |
8>4 | Shejbalová Tereza | - | Hladíková Emma | 6:2, 6:0 |
získané body: 10 b. |
20.01.2024, 2JCP CUP 2024HTK Třebíč (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Dřevojanová Anežka | - | Hladíková Emma | scr. |
získané body: 0 b. |
20.01.2024, 2JCP CUP 2024HTK Třebíč (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborvýchodočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Hladíková Emma | - | Zběhlíková Ema | 6:2, 6:3 |
16>8 | Hladíková Emma | - | Havlíčková Lucie | 6:1, 6:4 |
8>4 | Nálevková Barbora | - | Hladíková Emma | 3:6, 6:2, 6:2 |
získané body: 25 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborvýchodočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Řezáčová, Schovancová | - | Hladíková, Gottvaldová | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024TK TILIA Brno (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kuswito Armini | - | Hladíková Emma | 6:4, 6:2 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024TK TILIA Brno (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Malá, Hladíková | - | Pásková, Ryvolova | 6:4, 6:3 |
4>2 | Malá, Hladíková | - | Schneiderová, Koudelková | 6:3, 0:6, 1:0 (9) |
2>1 | Malá, Hladíková | - | Miklišová, Kuswito | 6:2, 6:4 |
získané body: 14 b. |
02.03.2024LTC Humpolec (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hladíková Emma | - | Boháčová Ema | Scr. |
8>4 | Hladíková Emma | - | Havlová Eliška | 6:0, 6:0 |
4>2 | Hladíková Emma | - | Malá Adéla | 6:2, 5:7, 1:0 (9) |
2>1 | Palánová Michaela | - | Hladíková Emma | 4:6, 6:1, 1:0 (4) |
získané body: 20 b. |
16.03.2024, Zruč Winter Junior 2024TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Hladíková Emma | - | Uhrová Nela | 7:6, 4:6, 1:0 |
16>8 | Hladíková Emma | - | Palánová Michaela | 6:1, 3:6, 1:0 |
8>4 | Hladká Elen | - | Hladíková Emma | 6:0, 6:1 |
získané body: 25 b. |
16.03.2024, Zruč Winter Junior 2024TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Irahola, Meszárošová | - | Palánová, Hladíková | 6:1, 6:4 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024TK Pelhřimov (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hladíková Emma | - | Bohdalová Josefína | 6:1, 6:2 |
8>4 | Hladíková Emma | - | Lebrušková Anna | 6:0, 6:0 |
4>2 | Hladíková Emma | - | Jílková Ema | 6:3, 6:1 |
2>1 | Malá Adéla | - | Hladíková Emma | 6:3, 6:3 |
získané body: 20 b. |
23.03.2024TK Pelhřimov (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Malá, Hladíková | - | Staňková, Lebrušková | 6:0, 6:0 |
2>1 | Malá, Hladíková | - | Dvořáková, Makovcová | 6:3, 6:2 |
získané body: 14 b. |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 27.12.2023, STRATOS AUTO CUPTENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 900), K: 8/8 | 17 |
2 | 03.02.2024, Halový oblastní přeborvýchodočeský (P - 600), K: 8/8 | 0 |
Jednotlivci celkem | 17/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 27.12.2023, STRATOS AUTO CUPTENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 900), K: 8/8 | 0 |
2 | 03.02.2024, Halový oblastní přeborvýchodočeský (P - 600), K: 8/8 | 25 |
Jednotlivci celkem | 25/2 |
27.12.2023, STRATOS AUTO CUPTENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Hladíková Emma | - | Rutarová Julie | 6:3, 7:6 (5) |
16>8 | Vávrová Lucie | - | Hladíková Emma | 6:1, 6:3 |
získané body: 17 b. |
27.12.2023, STRATOS AUTO CUPTENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Langášová, Macura | - | Hladíková, Košková | 7:6 (4), 6:7 (2), 1:0 (8) |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborvýchodočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Mudrochová Laura | - | Hladíková Emma | 6:4, 7:5 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborvýchodočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Hladíková, Mudrochová | - | Gottvaldová, Klusáčková | 6:3, 4:6, 1:0 (8) |
4>2 | Hladíková, Mudrochová | - | Koutníková, Nermuťová | 6:3, 6:2 |
2>1 | Jančaříková, Košková | - | Hladíková, Mudrochová | 6:1, 6:3 |
získané body: 25 b. |