Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21 - O putovní pohár prezidenta

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
6
0
44:10
95:23
615:245
12
2
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A
Tisknout
5
1
30:24
64:55
493:461
11
3
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
Tisknout
4
2
32:19
67:42
507:398
10
4
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
4
2
27:27
56:59
393:443
10
5
LTC Pardubice A
Tisknout
3
3
32:22
69:50
485:403
9
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
2
4
22:32
49:69
402:487
8
7
TK Eden HK A
Tisknout
0
6
14:40
36:83
348:535
6
8
TC Dvůr Králové
Tisknout
0
6
12:39
26:81
261:532
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2024 NT 22.6.2024
23
TK Eden HK A Lokomotiva Trutnov A
4:5
10:10
77:66
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kozel Aleš
9
Fiala Martin
20
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Hušek Richard
9
Podrábský Miroslav (H)
15
0:6
5:7
 
5
13
0
2
0
1
3.
Nálevková Barbora
9
Polášková Alena
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Zběhlíková Ema
9
Vítová Andrea
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
5.
Koutník Tomáš
9
Javůrek Petr
6
6:4
3:6
0:1
9
11
1
2
0
1
6.
Vondruška Viktor
6
Majera Denis
6
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Hušek Richard
Koutník Tomáš
9
9
Fiala Martin
Javůrek Petr
20
6
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Kozel Aleš
Vondruška Viktor
9
6
Podrábský Miroslav (H)
Majera Denis
15
6
3:6
6:3
0:1
9
10
1
2
0
1
9.
Nálevková Barbora
Zběhlíková Ema
9
9
Polášková Alena
Vítová Andrea
3
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
               
77
66
10
10
4
5

Soupiska TK Eden HK A

jméno
nar.
BH
1
Bekéni Marko (EU)
03.01.2008
53
25
2
Solčan Adam (EU)
16.06.2007
115
15
3
Štěpař Jiří
23.08.2006
387
6
4
Kozel Aleš
28.11.2008
209
9
5
Hušek Richard
11.07.2008
235
9
6
Koutník Tomáš
10.04.2009
215
9
7
Mrklovský David (H)
30.12.2008
285
9
8
Vondruška Viktor
06.11.2009
365
6
9
Holubář Mathias
21.05.2007
1135
1
10
Tišer Jan
02.12.2009
1135
1
11
Tišer Max
02.12.2009
1135
1
12
Štayr Matyáš
08.07.2011
1135
1
21
Nálevková Barbora
07.05.2008
155
9
22
Zběhlíková Ema
05.10.2009
193
9
23
Havlíčková Lucie
14.03.2006
224
6
24
Koutníková Bára
22.08.2011
536
4
25
Vorlová Lucie
25.09.2008
713
3
26
Štayrová Aneta
09.02.2006
713
3
27
Červenková Nikita
25.04.2010
793
1
28
Pavlíková Andrea
20.04.2010
793
1

Soupiska Lokomotiva Trutnov A

jméno
nar.
BH
1
Fiala Martin
24.01.2006
68
20
2
Podrábský Miroslav (H)
15.08.2007
97
15
3
Javůrek Petr
13.09.2006
341
6
4
Majera Denis
25.03.2009
362
6
5
Prášek Luca Samuel
22.12.2008
489
4
6
Prášek Nello Daniel
22.07.2007
545
4
7
Vlček Adam
29.09.2009
898
3
8
Soumar Matyáš
22.07.2006
1079
3
9
Havelka Jakub
18.10.2009
1135
1
10
Okrouhlický Vojtěch
04.03.2009
1135
1
11
Kotouček Ladislav
21.09.2010
1135
1
12
Korbel Adam
18.07.2008
1135
1
21
Polášková Alena
20.04.2008
585
3
22
Vítová Andrea
27.04.2010
793
1
23
Málková Anna Marie
14.03.2009
793
1
24
Gruntová Klaudie
10.05.2009
793
1
25
Černá Kateřina
18.10.2009
793
1
26
Rapánová Helena
19.12.2011
793
1