Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21 - O putovní pohár prezidenta

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
6
0
44:10
95:23
615:245
12
2
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A
Tisknout
5
1
30:24
64:55
493:461
11
3
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
Tisknout
4
2
32:19
67:42
507:398
10
4
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
4
2
27:27
56:59
393:443
10
5
LTC Pardubice A
Tisknout
3
3
32:22
69:50
485:403
9
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
2
4
22:32
49:69
402:487
8
7
TK Eden HK A
Tisknout
0
6
14:40
36:83
348:535
6
8
TC Dvůr Králové
Tisknout
0
6
12:39
26:81
261:532
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2024 NT 1.6.2024
14
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy Lokomotiva Trutnov A
6:3
13:6
92:48
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Maršík Matyáš (H)
15
Fiala Martin
20
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
2.
Drápela Daniel (H)
12
Podrábský Miroslav (H)
15
6:4
3:6
0:1
9
11
1
2
0
1
3.
Schovancová Alena
12
Vítová Andrea
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
4.
Blažková Kateřina
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Košek Adam
4
Javůrek Petr
6
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
Vrtěna Jakub (H)
9
Majera Denis
6
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Schovancová Alena
Blažková Kateřina
12
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Drápela Daniel (H)
Vrtěna Jakub (H)
12
9
Fiala Martin
Podrábský Miroslav (H)
20
15
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Maršík Matyáš (H)
Košek Adam
15
4
Javůrek Petr
Majera Denis
6
6
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
               
92
48
13
6
6
3

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy

jméno
nar.
BH
1
Maršík Matyáš (H)
31.12.2010
134
15
2
Drápela Daniel (H)
23.10.2007
136
12
3
Košek Adam
31.12.2006
565
4
4
Vrtěna Jakub (H)
17.07.2006
256
9
5
Salivar Sebastian
31.05.2009
217
9
6
Ploc Matouš
14.11.2008
220
9
7
Marek Patrik
17.02.2008
487
4
8
Klíma Petr
20.08.2006
531
4
9
Plachý Vojtěch
08.03.2006
818
3
10
Oppitz Dennis
03.09.2007
873
3
11
Brusenbauch Alan
28.12.2011
1135
1
12
Kovář Lukáš
28.09.2008
1135
1
21
Šedivá Anna (H)
20.02.2009
128
12
22
Schovancová Alena
27.03.2009
139
12
23
Blažková Kateřina
24.01.2009
177
9
24
Košková Aneta
19.07.2010
287
6
25
Rybičková Karolína
19.05.2009
521
4
26
Halamová Natálie
24.01.2009
726
3
27
Hýblová Zuzana
20.06.2008
793
1
28
Sýkorová Kateřina
12.01.2011
793
1

Soupiska Lokomotiva Trutnov A

jméno
nar.
BH
1
Fiala Martin
24.01.2006
68
20
2
Podrábský Miroslav (H)
15.08.2007
97
15
3
Javůrek Petr
13.09.2006
341
6
4
Majera Denis
25.03.2009
362
6
5
Prášek Luca Samuel
22.12.2008
489
4
6
Prášek Nello Daniel
22.07.2007
545
4
7
Vlček Adam
29.09.2009
898
3
8
Soumar Matyáš
22.07.2006
1079
3
9
Havelka Jakub
18.10.2009
1135
1
10
Okrouhlický Vojtěch
04.03.2009
1135
1
11
Kotouček Ladislav
21.09.2010
1135
1
12
Korbel Adam
18.07.2008
1135
1
21
Polášková Alena
20.04.2008
585
3
22
Vítová Andrea
27.04.2010
793
1
23
Málková Anna Marie
14.03.2009
793
1
24
Gruntová Klaudie
10.05.2009
793
1
25
Černá Kateřina
18.10.2009
793
1
26
Rapánová Helena
19.12.2011
793
1