Název: |
ITS Olomouc |
Datum: |
09.-11.09. |
Pořadatel: |
ITS Tennis centre s.r.o. (200) |
Místo konání: |
Legionářská 19, Olomouc |
Kódové číslo: |
916749 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Nerušil Filip |
Na střelnici 42 | |
779 00 Olomouc | |
Tel. (1): |
774 430 576 |
E-mail: |
nerusil@itstennis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Galetová Gioia Sarah | 08.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 15.03.2017 09:04:19 |
2. |
Hloušek Michal | 15.02.2008 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 15.03.2017 11:27:27 |
3. |
PALME PROKOP | 18.10.2008 | TK Kunštát | volná karta | 15.03.2017 22:46:25 |
4. |
Maturová Adriana | 28.07.2008 | TK Milo Olomouc | volná karta | 16.03.2017 13:21:08 |
5. |
Katz Joshua | 25.07.2008 | TK Zašová | volná karta | 18.03.2017 21:09:43 |
6. |
Hartingerová Sára | 02.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 17.04.2017 10:40:47 |
7. |
Boyko Jaroslav | 21.07.2008 | ITS Tennis Club, z.s. | volná karta | 18.04.2017 11:48:05 |
8. |
Hečko Šimon | 22.10.2009 | ITS Tennis Club, z.s. | volná karta | 18.04.2017 11:48:38 |
9. |
Chytil Samuel | 16.02.2008 | ITS Tennis Club, z.s. | volná karta | 18.04.2017 11:48:52 |
10. |
Kasal Vojtěch | 20.03.2008 | TK Unex Uničov | volná karta | 10.06.2017 11:15:17 |
11. |
Pluskal Dominik | 02.01.2010 | TK Gymnázium Uničov | volná karta | 30.06.2017 23:04:02 |
12. |
kunetova barbora | 26.05.2009 | Sokol Zábřeh | volná karta | 01.07.2017 20:39:39 |
13. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 07.08.2017 15:07:01 |
14. |
Zrůbek Dan | 26.06.2009 | TK Milo Olomouc | volná karta | 22.08.2017 09:35:47 |
15. |
Vrba Jan | 20.03.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 31.08.2017 22:42:53 |
16. |
Šipula David | 21.05.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 05.09.2017 23:09:20 |
17. |
Naňák Daniel | 19.09.2009 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 06.09.2017 09:13:23 |
18. |
Dostálová Christina | 16.04.2009 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 06.09.2017 10:45:49 |
19. |
Horák Adam | 14.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | volná karta | 06.09.2017 12:00:26 |
20. |
Vymazal David | 07.10.2009 | TK Milo Olomouc | volná karta | 06.09.2017 19:24:26 |
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Ploskuňáková Lucie | 19.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 16.05.2017 23:03:53 |
2. |
Papajík Jakub | 10.12.2009 | Pašťa tenis, z.s. | odhlášeno hráčem | 10.08.2017 21:28:53 |
3. |
Růžička Erik | 07.07.2009 | TO TJ Svitavy | odhlášeno hráčem | 13.08.2017 08:03:59 |
4. |
Peterková Adina | 29.02.2008 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 15.08.2017 08:59:23 |
5. |
Havrda Daniel | 09.07.2008 | - | odhlášeno hráčem | 29.08.2017 10:20:05 |
6. |
Čank Tobiáš | 04.08.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 04.09.2017 10:55:34 |
7. |
Vobořilová Anna | 27.08.2008 | LTC Pardubice | odhlášeno pořadatelem | 05.09.2017 12:32:54 |
8. |
Piteráková Dominika | 08.12.2009 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 06.09.2017 15:46:05 |
9. |
Baderle David | 12.08.2008 | Sokol Zábřeh | odhlášeno hráčem | 06.09.2017 21:52:31 |