Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
02.-03.06. |
Pořadatel: |
severomoravský (300) |
Místo konání: |
SC Ostrava z.s. |
Kódové číslo: |
916535 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
ing. Eliáš Miroslav |
Budečská 4 | |
702 00 Ostrava 1 | |
Tel. (1): |
608737818 |
Tel. (3): |
595131951 |
E-mail: |
elias@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hartingerová Sára | 02.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 15.03.2018 06:01:56 |
2. |
Piteráková Dominika | 08.12.2009 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 18.03.2018 17:55:09 |
3. |
Roiková Natalie | 06.02.2009 | SK Vitality Slezsko o.s. | volná karta | 18.03.2018 20:00:06 |
4. |
Bečičková Laura | 25.08.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 18.03.2018 21:29:22 |
5. |
Vládková Veronika | 29.10.2009 | TC Ostrava Nová Ves | volná karta | 27.03.2018 17:00:41 |
6. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 27.03.2018 19:18:12 |
7. |
Novotná Sára Anna | 22.05.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | volná karta | 27.03.2018 22:32:57 |
8. |
Myslivcová Lucie | 14.01.2009 | TK Havířov, z.s. | volná karta | 29.03.2018 14:59:30 |
9. |
Kubná Lucie | 06.10.2009 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | volná karta | 30.03.2018 14:04:47 |
10. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | volná karta | 01.04.2018 15:30:29 |
11. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | volná karta | 03.04.2018 09:51:15 |
12. |
Špůrková Adéla | 20.06.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 06.04.2018 22:21:33 |
13. |
Polochová Eliška | 10.02.2009 | TK Slavia Orlová | volná karta | 13.04.2018 08:36:16 |
14. |
Drozdová Ella | 17.05.2009 | TC Ostrava Nová Ves | volná karta | 11.05.2018 07:26:26 |
15. |
Dihlová Nela | 05.06.2009 | TK SC OSTRAVA | volná karta | 14.05.2018 20:55:20 |
16. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 15.05.2018 00:54:38 |
17. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 17.05.2018 08:08:50 |
18. |
Zemanová Zuzana | 02.02.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | volná karta | 18.05.2018 19:43:34 |
19. |
Slaměníková Lucie | 25.12.2009 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 22.05.2018 23:18:33 |
20. |
Masná Agáta | 08.09.2009 | SKT Frýdlant n.O. | volná karta | 24.05.2018 16:12:16 |
21. |
Kotoučková Vendula | 03.07.2009 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 24.05.2018 16:48:34 |
22. |
Bradnová Eliška | 02.03.2009 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | volná karta | 24.05.2018 22:08:07 |
23. |
MIČOLOVÁ BEATA | 30.01.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 25.05.2018 07:30:58 |
24. |
Sněhotová Karolína | 13.11.2009 | SK JC Sport Opava | volná karta | 28.05.2018 19:28:52 |
25. |
Kurková Sofie | 20.02.2009 | TK Havířov, z.s. | volná karta | 29.05.2018 13:16:32 |
26. |
Pohanková Adina | 08.02.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 30.05.2018 22:22:42 |
27. |
Schellong Stella | 24.01.2009 | Beskydský tenisový klub-klub zrušen | volná karta | 31.05.2018 10:07:38 |
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
|||
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Bučan Ammar | 23.07.2009 | SK LAMA o.s. | odhlášeno hráčem | 15.04.2018 18:10:38 |
2. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 28.05.2018 11:02:52 |
3. |
Lošák Petr | 23.09.2009 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno pořadatelem | 29.05.2018 08:41:16 |
4. |
Plačková Eliška | 17.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 29.05.2018 21:01:58 |
5. |
Kubalčíková Zuzana | 23.06.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno pořadatelem | 01.06.2018 09:48:47 |