Český tenisový svaz
Název:
I. ČLTK Praha Cup by Tecnifibre
Datum:
26.-26.02.
Pořadatel:
I.ČLTK Praha (400)
Místo konání:
Ostrov Štvanice 38, Praha 7
Kódové číslo:
906561
Dvorců + povrch:
6 decoturf
Míče:
tecnifibre
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Pecha Jan
Ostrov Štvanice 38
17000 Praha 7
Tel. (1):
721 663 118
E-mail:
pecha@cltk.cz
Internet:
www.cltk.cz

Rozpis:

Prezentace chlapci: 9:00 Prezentace dívky: 13:00

Poznámka pořadatele:

I.ČLTK Praha Cup by Tecnifibre je série tří turnajů konaných 18.12., 29.1. a 26.2., která vrcholí turnajem Masters 25.3. Všichni účastníci obdrží drobný dárek, semifinalisté, finalisté a postupující na Masters věcné ceny. Bližší informace naleznete na www.cltk.cz v sekci "Tenisová škola".

POZOR - PREZENTACE

CHLAPCI 9:00

DÍVKY 13:00

POČET ÚČASTNÍKŮ NEOMEZEN
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha  
01.11.2011 21:13:25
2.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha  
04.11.2011 12:02:24
3.
Szic Sandro 00.00.0000 -  
04.11.2011 12:49:21
4.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň  
04.11.2011 22:57:43
5.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň  
13.11.2011 17:51:37
6.
Mrázová Laura 29.01.2003 TK Sparta Praha  
16.11.2011 21:43:28
7.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha  
18.11.2011 11:24:23
8.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany  
19.11.2011 20:37:54
9.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha  
19.11.2011 23:05:00
10.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun  
22.11.2011 21:40:25
11.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha  
24.11.2011 21:15:26
12.
Šťastný Zoran 10.06.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.  
03.12.2011 09:19:08
13.
Kouřilová Michaela 13.05.2003 SK HAMR, z.s.  
03.12.2011 18:14:22
14.
Čermáková Barbora 11.05.2003 TK Olymp Praha  
04.12.2011 23:14:06
15.
Altrichterová Tereza 14.02.2003 HTK Třebíč  
09.12.2011 20:04:53
16.
Papoušek David 15.11.2003 TK Pernštýn 1897 Pardubice  
16.01.2012 13:32:08
17.
Lipovská Kateřina 29.01.2003 TCD Donovalská  
19.01.2012 15:40:24
18.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK AGROFERT Prostějov  
29.01.2012 17:47:12
19.
Olšanský Filip 08.10.2003 TK Slavia Plzeň  
29.01.2012 19:18:07
20.
Pávková Viktorie 06.04.2003 1. Vestecká sportovní o.s.  
31.01.2012 10:05:03
21.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha  
31.01.2012 10:06:28
22.
Hradil Tomáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.  
31.01.2012 13:58:54
23.
Köhlerová Ester 19.08.2004 Lokomotiva Trutnov  
05.02.2012 16:48:21
24.
Malek Erik 03.06.2005 TK Spartak Jihlava  
06.02.2012 11:09:44
25.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha  
07.02.2012 19:42:45
26.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha  
10.02.2012 07:25:47
27.
Slavíková Emma 24.01.2003 TK Neridé  
13.02.2012 09:57:35
28.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov  
13.02.2012 12:19:31
29.
Šafářová Zdena 20.08.2003 TJ Spoje Praha  
15.02.2012 00:23:18
30.
Jäger Michaela 02.06.2003 Sport club Na Zámečku  
15.02.2012 10:27:57
31.
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov  
15.02.2012 19:13:45
32.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé  
17.02.2012 17:04:54
33.
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé  
18.02.2012 18:12:14
34.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty  
20.02.2012 11:40:36
35.
Barratt Timothy 29.08.2003 TC ESO Praha z.s.  
25.02.2012 16:35:26

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Nakano Elisa 08.10.2004 - odhlášeno hráčem
28.11.2011 10:53:36
2.
Melicherík Tomáš 09.06.2004 TK Zlín odhlášeno hráčem
06.01.2012 10:24:01
3.
Dosdá Andrea 21.07.2003 TK Konstruktiva, z.s. odhlášeno hráčem
05.02.2012 18:50:47
4.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé odhlášeno hráčem
18.02.2012 15:55:59
5.
Smrčka Jiří 28.03.2003 TCD Donovalská odhlášeno hráčem
23.02.2012 08:03:26
6.
Abrahámová Angelika 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s. odhlášeno hráčem
24.02.2012 10:26:38
7.
Beránková Adriana 04.05.2004 TK Sparta Praha odhlášeno hráčem
25.02.2012 08:25:10
8.
Mokrý Vojtěch 06.11.2003 Lob S.A. Bohnice, zs odhlášeno hráčem
25.02.2012 17:49:31