Český tenisový svaz
Název:
Sparta Prince Babytenis Tour II
Datum:
17.-17.12.
Pořadatel:
TK Sparta Praha (400)
Místo konání:
TK Sparta Praha
Kódové číslo:
906514
Dvorců + povrch:
6 decoturf
Míče:
Prince
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Luxa Petr
Za Císařským mlýnem 2/1115
170 00 Praha 7
Tel. (1):
737215013
E-mail:
info@tkspartapraha.cz
Internet:
www.spartababytenis.cz

Rozpis:

Rozpis: Nejlepší hráči serie I-IV (4.12., 17.12., 15.1., 25.2., Masters 24.3.) postoupí do turnaje Masters, který se koná 24. 3. 2012.Všichni hráči Masters si odnesou hodnotné ceny a vítěz Masters si odnese jako první cenu Sony PSP Portable. Do soutěže bereme všechny přihlášené, rozdělíme chlapce a dívky zvlášť do čtyřčlených nebo pětičlených skupin, z kterých postoupí nejlepší hráči do finálového pavouka. V případě dotazů volejte Petr Luxa 737 215 013 POZOR!!! Chlapci prezentace do 9:00 hod Dívky prezentace do 11:00 hod Další informace najdete na našich webových stránkách - www.spartababytenis.cz www.tkspartapraha.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Jindrová Natálie 24.10.2003 TO SK Žamberk volná karta
02.11.2011 16:03:11
2.
Juliš Petr 17.04.2003 TC Chrudim z.s. volná karta
02.11.2011 18:27:42
3.
Bartes Petr 28.01.2003 Severočeská tenisová o.s. volná karta
03.11.2011 15:49:44
4.
Šťastný Zoran 10.06.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. volná karta
03.11.2011 22:48:11
5.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha volná karta
04.11.2011 11:59:16
6.
Szic Sandro 00.00.0000 - volná karta
04.11.2011 21:06:10
7.
Kavříková Natálie 14.05.2003 SK Aritma Praha volná karta
05.11.2011 19:19:06
8.
Vejvoda Adam 10.08.2004 TJ Radlice volná karta
07.11.2011 12:41:37
9.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice volná karta
07.11.2011 18:17:38
10.
Větrovská Gabriela 08.02.2003 Lokomotiva Beroun volná karta
09.11.2011 06:14:06
11.
Slavíková Emma 24.01.2003 TK Neridé volná karta
09.11.2011 08:30:42
12.
Šimková Adéla 05.08.2003 TK Horažďovice volná karta
09.11.2011 13:57:39
13.
Papoušek David 15.11.2003 TK Pernštýn 1897 Pardubice volná karta
09.11.2011 14:04:11
14.
Škodová Jesika 30.03.2003 Nespin, z.s. volná karta
09.11.2011 18:51:59
15.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk volná karta
09.11.2011 20:15:53
16.
Zavřel Lukáš 15.06.2003 TC Brno. volná karta
10.11.2011 11:21:19
17.
Abrahámová Angelika 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s. volná karta
10.11.2011 11:37:33
18.
Neumann Jakub Jiří 23.02.2005 TK Neumann volná karta
11.11.2011 12:32:55
19.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň volná karta
11.11.2011 19:06:33
20.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé volná karta
13.11.2011 08:53:18
21.
Watzek Jonáš 29.02.2004 SK Aritma Praha volná karta
14.11.2011 09:37:46
22.
Barochová Adéla 17.05.2003 TJ Sokol Hostivice volná karta
16.11.2011 15:23:15
23.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice volná karta
16.11.2011 19:25:40
24.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun volná karta
18.11.2011 07:32:45
25.
Hradil Tomáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s. volná karta
22.11.2011 00:07:59
26.
Marek Petr 28.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs volná karta
22.11.2011 12:28:52
27.
Šafářová Zdena 20.08.2003 TJ Spoje Praha volná karta
24.11.2011 00:56:10
28.
Nápravník Adam 10.04.2004 TK Neridé volná karta
27.11.2011 09:15:24
29.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha volná karta
28.11.2011 00:24:46
30.
Mokrý Vojtěch 06.11.2003 Lob S.A. Bohnice, zs volná karta
28.11.2011 20:42:57
31.
Král David 06.06.2004 - volná karta
01.12.2011 09:32:03
32.
Kouřilová Michaela 13.05.2003 SK HAMR, z.s. volná karta
03.12.2011 18:11:18
33.
Žilkay Filip 04.07.2003 TJ Sokol Vysočany volná karta
04.12.2011 12:53:22
34.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK AGROFERT Prostějov volná karta
04.12.2011 16:45:40
35.
Růžička Tomáš 14.01.2004 TK Olymp Praha volná karta
06.12.2011 12:57:09
36.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha volná karta
08.12.2011 12:23:25
37.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha volná karta
09.12.2011 07:26:46
38.
Altrichterová Tereza 14.02.2003 HTK Třebíč volná karta
09.12.2011 20:03:07
39.
Rejda Adam 22.08.2003 LTC Pardubice volná karta
11.12.2011 21:42:45
40.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň volná karta
11.12.2011 21:43:23
41.
Jäger Michaela 02.06.2003 Sport club Na Zámečku volná karta
13.12.2011 10:57:12
42.
Karhanová Klára 29.05.2003 ITS Tennis Club, z.s. volná karta
14.12.2011 10:16:36
43.
volná karta      
volná karta
44.
volná karta      
volná karta
45.
volná karta      
volná karta
46.
volná karta      
volná karta
47.
volná karta      
volná karta
48.
volná karta      
volná karta
49.
volná karta      
volná karta
50.
volná karta      
volná karta
51.
volná karta      
volná karta
52.
volná karta      
volná karta
53.
volná karta      
volná karta
54.
volná karta      
volná karta
55.
volná karta      
volná karta
56.
volná karta      
volná karta
57.
volná karta      
volná karta
58.
volná karta      
volná karta
59.
volná karta      
volná karta
60.
volná karta      
volná karta
61.
volná karta      
volná karta
62.
volná karta      
volná karta
63.
volná karta      
volná karta
64.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Hiklová Barbora 15.06.2004 LTC Domažlice  
15.12.2011 16:09:18
2.
Výprachtická Bára 17.04.2003 TC Dvůr Králové, z.s.  
15.12.2011 17:24:55
3.
Fruhvirtová Linda 01.05.2005 TK Sparta Praha  
16.12.2011 14:54:01

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany odhlášeno hráčem
19.11.2011 20:40:25
2.
Šedivý Jan 27.11.2003 1. Vestecká sportovní o.s. odhlášeno hráčem
30.11.2011 13:22:52
3.
Melicherík Tomáš 09.06.2004 TK Zlín odhlášeno hráčem
05.12.2011 09:43:53
4.
Keršláger Šimon 11.07.2003 TC Pankrác odhlášeno hráčem
05.12.2011 10:09:58
5.
Vild Ondřej 19.01.2004 SK Tenis Mýto, o.s. odhlášeno hráčem
07.12.2011 11:08:50
6.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
07.12.2011 15:08:23
7.
Pelda Ondřej 14.05.2004 TK Olymp Praha odhlášeno hráčem
11.12.2011 13:29:17
8.
Čechová Petra 14.11.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s. odhlášeno hráčem
15.12.2011 08:23:46
9.
Malek Erik 03.06.2005 TK Spartak Jihlava odhlášeno hráčem
15.12.2011 18:01:05
10.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha odhlášeno hráčem
16.12.2011 06:57:45
11.
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
16.12.2011 08:21:57