Český tenisový svaz
Název:
VITÁLNÍ TURNAJ C
Datum:
07.-09.03.
Pořadatel:
SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500)
Místo konání:
Vendryně
Kódové číslo:
806172
Dvorců + povrch:
4 rebound ace
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Samcová Michaela
Vendryně 1017
739 94 Vendryně
Tel. (1):
702 063 406
E-mail:
michaela.samcova@vitalityslezsko.cz
Internet:
vitalityslezsko.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 6.3.20 do 18:00 hod. formou SMS na tel. č.: 702 063 406.

Plán hry na sobotu 7.3.2020: NB 11:00 HOD.:VRAJÍKOVÁ,SZMEKOVÁ,
NB 12:00 HOD.:CIESLAROVÁ,SCHEIBINGER,PLOSKUŇÁKOVÁ,KALAVSKÁ,BRANNÁ,
PŘIKRYLOVÁ,HOLUBČÍKOVÁ,GABZDYLOVÁ,
NB 13:00 HOD.: KOHOUTKOVÁ,KALIVODOVÁ,STŘONDALOVÁ,MOTYKOVÁ,ZIMENOVÁ,KLAR.
NB 14:00 HOD.:ELIÁŠOVÁ.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
85
20
 
 
28.02.2020 13:45:34
2.
Motyková Adéla 04.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
105
20
 
 
07.01.2020 14:48:21
3.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
112
20
 
 
01.03.2020 14:28:56
4.
Klar Veronika 24.02.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
132
15
 
 
18.02.2020 16:50:24
5.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
 
volná karta
27.02.2020 21:46:41
6.
Zimenová Lujza 07.09.2009 SK JC Sport Opava
242
12
 
 
16.02.2020 17:16:13
7.
Kalavská Karin 25.11.2009 SK JC Sport Opava
280
9
 
 
23.02.2020 15:32:08
8.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
299
9
 
 
01.11.2019 15:35:01
9.
Gabzdylová Natálíe 18.05.2009 Městský tenisový klub Karviná
483
6
 
 
11.02.2020 15:45:51
10.
Branná Sára 21.01.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
538
6
 
 
05.03.2020 10:43:18
11.
Szmeková Amálie 12.11.2008 Slavoj Český Těšín
591
4
 
 
25.02.2020 12:33:03
12.
Střondalová Agáta 19.07.2008 TC BIOCEL Vratimov z.s.
609
4
 
 
04.03.2020 12:07:14
13.
Scheibinger Valerie 22.04.2008 TC BIOCEL Vratimov z.s.
753
4
 
 
05.03.2020 10:43:48
14.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
 
 
01.11.2019 00:19:04
15.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
 
01.11.2019 00:28:28
16.
Holubčíková Anna 15.10.2009 TC Třinec
1227
1
 
 
03.11.2019 11:03:11
17.
Kalivodová Laura Victoria 21.01.2010 Slavoj Český Těšín
1227
1
 
 
15.02.2020 19:48:01
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 16:04:23
2.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
435
6
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 12:01:36
3.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 13:33:59
4.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 03:00:30
5.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 11:45:48
6.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 12:55:55
7.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 12:58:16
8.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 17:27:45
9.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 13:17:32
10.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 09:38:25
11.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 11:55:20
12.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:01:03
13.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:01:03
14.
Kubalčíková Zuzana 23.06.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:01:03
15.
Struminská Julie 05.05.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 22:46:33
16.
Šperková Anna 07.04.2009 LTC Velen Boskovice
236
12
 
odhlášeno hráčem
02.03.2020 20:30:33
17.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 06:46:54