Český tenisový svaz
Datum:
25.-27.07.
Pořadatel:
TK Tuřany (C - 300)
Kódové číslo:
716104
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Krchová Michaela
Tel. (1):
777031136
E-mail:
Mi.krchova@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Ve dvouhře se místo třetí sady hraje super tie-break do 10 bodů. Ve čtyřhře se hraje systémem NO-AD a super tiebreak místo třetí sady.

Turnaj rošířen pro 32 lidí

Kontaktí osoba v pondělí: Daniela Kuchtová 777 919 227

Program:
10:00 finále singl
11:30 finále debl
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
 
 
01.04.2020 04:58:43
2.
Průdek Šimon 23.03.2009 TC BORS CLUB
402
12
 
 
07.04.2020 18:19:44
3.
Svoboda Tomáš 01.10.2008 SHARK Brno
493
9
 
 
04.07.2020 13:56:33
4.
Doležal David 22.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
510
9
 
 
14.06.2020 09:31:43
5.
Svoboda Jan 04.11.2009 SK Jundrov Brno
518
9
 
 
10.07.2020 20:36:20
6.
Sandecky David 24.07.2009 TJ Kraví Hora Brno
523
9
 
 
25.04.2020 07:28:40
7.
Rybka David 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
549
9
 
přijat do hlavní soutěže
19.07.2020 22:36:53
8.
Kašparovský Nikola 16.09.2009 BLTC Brno
589
9
 
 
01.04.2020 06:02:35
9.
Studený Václav 11.10.2008 SHARK Brno
726
6
 
 
12.07.2020 10:32:53
10.
Jedlička Tomáš 21.11.2008 TK Komárov
973
6
 
 
11.07.2020 17:46:01
11.
Štourač Jan 09.07.2008 SHARK Brno
994
6
 
 
12.07.2020 10:32:00
12.
Brtníček Kuba 30.06.2010 TK Vyškov
1939
1
 
 
01.04.2020 08:33:16
13.
Hudec David 11.10.2010 Start Brno
1939
1
 
 
01.04.2020 18:47:19
14.
Borák Lukáš 11.03.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
 
06.04.2020 17:48:37
15.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
 
14.04.2020 15:35:40
16.
Komárek Albert 10.12.2010 Start Brno
1939
1
 
 
19.05.2020 23:23:26
17.
Trefil Tobias 09.11.2010 TC Brno.
1939
1
 
 
25.05.2020 08:09:50
18.
Dutton Michael Ron 31.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1939
1
 
 
09.07.2020 11:14:48
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
249
15
 
přijat do hlavní soutěže
19.07.2020 22:37:17
2.
Mudra Pavel 11.05.2008 Tenisový klub Tesla Brno
568
9
 
přijat do hlavní soutěže
19.07.2020 22:37:56
3.
Remeš Martin 23.04.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s.
402
12
 
přijat do hlavní soutěže
20.07.2020 09:51:27
4.
Truska Vojtěch 25.09.2009 ŽLTC Brno
675
6
 
přijat do hlavní soutěže
21.07.2020 10:37:00
5.
Běhal Daniel 26.10.2008 TK Natali
712
6
 
přijat do hlavní soutěže
21.07.2020 15:06:28
6.
Blažej Adam 08.10.2010 Sokol Lanžhot
1939
1
 
přijat do hlavní soutěže
23.07.2020 12:07:57
7.
Šíma Vítězslav 07.02.2008 Sokol Čebín
1326
4
 
přijat do hlavní soutěže
23.07.2020 12:09:50
8.
Cacek Jan 04.05.2008 Sokol Čebín
1939
1
 
přijat do hlavní soutěže
23.07.2020 22:41:45
9.
Kleiner Will 14.04.2009 SK Véska
530
9
 
přijat do hlavní soutěže
24.07.2020 10:56:27

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Drahovzal Pavel 09.01.2010 TK Komárov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
18.06.2020 20:30:43
2.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
391
12
 
odhlášeno hráčem
26.06.2020 11:13:19
3.
Hanák Ondřej 03.04.2009 TK Zlín
657
9
 
odhlášeno hráčem
06.07.2020 16:57:33
4.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
396
12
 
odhlášeno hráčem
11.07.2020 15:08:38
5.
Všetečka Josef 02.09.2009 TJ Kraví Hora Brno
506
9
 
odhlášeno hráčem
12.07.2020 07:58:02
6.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.07.2020 17:46:27
7.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.07.2020 10:46:44
8.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
18.07.2020 06:06:08
9.
Mrkvica Dominik 19.09.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s.
631
9
 
odhlášeno hráčem
18.07.2020 11:21:48
10.
Jakubčík Vít 04.02.2008 TC BORS CLUB
1428
4
 
odhlášeno hráčem
19.07.2020 06:45:56
11.
Lyčka Teodor 10.09.2008 TC Brno.
1226
4
 
odhlášeno hráčem
19.07.2020 09:14:06
12.
Adámek Tomáš 31.03.2010 Sokol Čebín
1939
1
 
odhlášeno hráčem
19.07.2020 16:46:53
13.
Staněk Dominik 01.07.2010 TC Brno.
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
22.07.2020 11:00:57
14.
Kučera Dominik 18.10.2009 Mosilana Brno
823
6
 
odhlášeno hráčem
23.07.2020 20:58:14