Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | severomoravský | Datum: | 02.-05.06. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Augustinová Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bazgierová Agáta | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Damašková Kristýna | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Šmejkalová Amélie | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kulhánková Klára | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Klimovičová Linda | | | | | | |
| | | | | | |
Pobořilová Aneta | | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krasová Klára | | scr. | | | | |
| | | | | | |
Molinová Manon | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Karhanová Klára | | | 3:6, 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kubačáková Laura | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kubáňová Anna | | | | | | |
| | | | | | |
Šulcová Vanesa | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žaroská Natálie | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Švarcová Natali | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Apostolova Nikol | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Mecová Kristýna | 6:4, 4:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šalamounová Tereza | | | | | | |
| | | | | | |
Mrowiecová Karolína | | | | 4:6, 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nováková Veronika | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Mlčochová Zuzana | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Pastrňáková Barbora | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Jusková Dagmar | 7:6, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Křenková Tereza | | | | | | |
| | | | | | |
Krahulíková Tereza | | | | | | 6:1, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fížová Monika | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Záhejská Adéla | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Fialová Sára | | | 6:4, 3:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Krstovská Agáta | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šandová Michaela | | | | | | |
| | | | | | |
Huťková Klaudie | | | | 2:6, 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Motyková Markéta | | 4:6, 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Huťková Melinda | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Turková Anna | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Mičolová Nela | scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Planková Natalie | | | | | | |
| | | | | | |
Kajabová Klára | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Viktorinová Eliška | | 6:2, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Mlčochová Eliška | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Paláčková Vendula | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Sabovčíková Thea | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sikorová Tereza | | | | | | |
| | | | | | |
Benešová Nicol | | | | 6:2, 7:6 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Miková Kateřina | | 6:3, 3:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Dedková Nela | 5:7, 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Šerá Nela | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Martikánová Barbora | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Ondroušková Nella Chiara | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Tomis Jaromír |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Augustinová Natálie | 48 | 25 | Ondroušková Nella Chiara | 56 | 25 | Šulcová Vanesa | 74 | 20 | Planková Natalie | 84 | 20 | Křenková Tereza | 89 | 15 | Kubáňová Anna | 98 | 15 | Krahulíková Tereza | 103 | 15 | Kajabová Klára | 154 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 147 |
Kódové číslo akce: 612970 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Bergler Olivia Maria | 10.12.2005 | TJ Zbrojovka Vsetín | Koišová Eva | 24.07.2003 | Pašťa tenis, z.s. | Ghoubrial Věra | 17.03.2003 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Balšínková Elena | 06.04.2004 | TO Odry |
|