Český tenisový svaz

Turková Anna

Datum narození:
09.06.2003
Platnost reg. do:
18.02.2021
Klub:
T.J. Sokol Šumperk
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
T.J. Sokol Šumperk
497 (6)
 
 
 
2015
T.J. Sokol Šumperk
405 (6)
 
 
 
2016
T.J. Sokol Šumperk
458 (1)
407 (4)
 
 
2017
T.J. Sokol Šumperk
 
355 (6)
 
 
2018
T.J. Sokol Šumperk
 
399 (1)
485 (4)
 
2019
T.J. Sokol Šumperk
 
 
312 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2019, SK JC Sport Opava B - T.J. Sokol Šumperk
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
11.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Zábřeh
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
25.05.2019, SK LAMA o.s. - T.J. Sokol Šumperk
1
4.
Oblastní soutěž skupina C
15.06.2019, SLOVAN HRANICE, z.s. - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2019, SK JC Sport Opava B - T.J. Sokol Šumperk
0
2.
Oblastní soutěž skupina C
11.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Zábřeh
0
3.
Oblastní soutěž skupina C
25.05.2019, SK LAMA o.s. - T.J. Sokol Šumperk
1
4.
Oblastní soutěž skupina C
15.06.2019, SLOVAN HRANICE, z.s. - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04.2019, T.J. Sokol Šumperk - SK JC Sport Opava A
0
2.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2019, TJ Sparta Bílovec - T.J. Sokol Šumperk
1
3.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2019, SK Véska Olomouc - T.J. Sokol Šumperk
3
4.
Oblastní přebor skupina B
26.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - TK Gymnázium Uničov
0
5.
Oblastní přebor skupina B
09.06.2019, TO TJ Nový Jičín - T.J. Sokol Šumperk
0
6.
Oblastní přebor skupina B
16.06.2019, TK Na Dolině Trojanovice B - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04.2019, T.J. Sokol Šumperk - SK JC Sport Opava A
0
2.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2019, TJ Sparta Bílovec - T.J. Sokol Šumperk
2
3.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2019, SK Véska Olomouc - T.J. Sokol Šumperk
6
4.
Oblastní přebor skupina B
26.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - TK Gymnázium Uničov
1
5.
Oblastní přebor skupina B
09.06.2019, TO TJ Nový Jičín - T.J. Sokol Šumperk
0
6.
Oblastní přebor skupina B
16.06.2019, TK Na Dolině Trojanovice B - T.J. Sokol Šumperk
6
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19