Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  I.ČLTK Praha
Datum:  14.-18.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Nováčková Karolína
 
 
 
Řezníčková Natálie
6:2, 6:1
 
Jeschke Zuzanna
7:6, 1:6, 7:5
 
Kajabová Klára
6:0, 6:0
 
Těhníková Ema
6:1, 4:6, 6:1
 
 
6:2, 6:2
 
Ondroušková Nella Chiara
 
Vondráková Denisa
5:7, 6:1, 6:3
 
 
 
Křenková Tereza
6:3, 6:1
 
Krejzová Andrea
7:5, 6:4
 
Abrahámová Angelika
6:4, 6:3
 
Mašková Petra
6:3, 7:6
 
 
6:3, 2:6, 6:1
 
Gaertnerová Marie Anna
 
Panchartek Anna
6:0, 6:1
 
 
 
Kostelná Kristýna
6:1, 6:3
 
Hažmuková Viktorie
7:6, 7:6
 
Ticháčková Nela
3:6, 6:2, 6:1
 
Prepslová Agáta
6:4, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Heřmanová Ráchel
 
Šalková Dominika
6:1, 6:3
 
 
 
Šilhavá Aneta
6:2, 6:0
 
Bubeníková Miroslava
6:1, 6:0
 
Hanáková Denisa
scr.
 
Líbalová Jolana
6:1, 3:6, 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Kubíková Patricie
 
Nová Andrea
6:1, 6:1
 
 
 
Hozmanová Vanessa
6:1, 6:2
 
Rainke Natálie
6:2, 3:6, 6:1
 
Leipnerová Anna
6:7 (4), 7:5, 6:1
 
Davidová Natálie
4:6, 6:2, 6:3
 
 
6:3, 4:6, 6:1
 
Dvořáková Valentina
 
Abeldinova Alla
6:3, 6:2
 
 
 
Mihoková Petra
6:4, 6:2
 
Jelínková Barbora
scr.
 
Štruplová Julie
6:1, 6:2
 
Křepinská Simona
4:6, 6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Gygalová Kateřina
 
Zýtová Julie
7:6 (5), 6:2
 
 
 
Pobořilová Aneta
6:1, 1:6, 6:4
 
Sasinka Victoria
6:4, 6:1
 
Roháčová Emma
6:3, 6:3
 
Ivanová Lucie
6:2, 6:3
 
 
6:1, 2:0, scr.
 
Ohnoutková Tereza
 
Slavíková Emma
6:2, 4:6, 6:3
 
 
 
Hranáčová Kristýna
6:3, 6:3
 
Jílková Denisa
6:3, 6:3
 
Jäger Michaela
6:3, 6:1
 
Kunitsyna Maria
2:6, 7:6, 6:3
 
 
scr.
 
Moravcová Adéla
 
Rozhodčí turnaje: J. Maulík
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 17.7.2017: Začátek dvouher v 9:30 hod. SF: kurt 2- Křenková - Šalková ;kurt 3- Nová - Hranáčová. Po odpočinku finále dvouhry - NB. 12.00 hod. Čtyřhra: dvojice Gygalová-Gaertnerová proti Kubíkové-Panchartek začíná ve 12:00 hodin !!!! Začátek druhé čtyřhry je závislý na průběhu SF dvouhry (Šalková)- ne dříve než ve 12:00.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Nováčková Karolína 1745
Moravcová Adéla 2835
Gygalová Kateřina 3730
Panchartek Anna 3830
Zýtová Julie 4030
Gaertnerová Marie Anna 4330
Kubíková Patricie 4630
Nová Andrea 5425
Kategorie : 12Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 612067

Nováčková Karolína - Zýtová Julie
 
 
 
Krejzová Andrea - Roháčová Emma
6:0, 6:4
 
Jäger Michaela - Ticháčková Nela
6:3, 2:6, 1:0 (6)
 
Mašková Petra - Jeschke Zuzanna
6:4, 7:6 (1)
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Vondráková Denisa - Jelínková Barbora
 
Ohnoutková Tereza - Šalková Dominika
7:6 (6), 6:1
 
 
 
Hažmuková Viktorie - Hranáčová Kristýna
6:3, 6:3
 
Heřmanová Ráchel - Davidová Natálie
6:3, 6:3
 
Pobořilová Aneta - Kajabová Klára
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Hozmanová Vanessa - Slavíková Emma
 
Křenková Tereza - Ondroušková Nella Chiara
6:4, 6:7 (3), 1:0 (7)
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Rainke Natálie - Šilhavá Aneta
 
Hanáková Denisa - Ivanová Lucie
6:1, 6:0
 
Kostelná Kristýna - Mihoková Petra
7:5, 4:6, 1:0 (9)
 
 
6:3, 6:0
 
Kubíková Patricie - Panchartek Anna
 
Dvořáková Valentina - Nová Andrea
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Těhníková Ema - Štruplová Julie
 
Křepinská Simona - Řezníčková Natálie
7:6 (9), 1:6, 1:0 (9)
 
Abeldinova Alla - Jílková Denisa
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:2
 
Gygalová Kateřina - Gaertnerová Marie Anna
 
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 17.7.2017: Čtyřhra: dvojice Gygalová-Gaertnerová proti Kubíkové-Panchartek začíná ve 12:00 hodin !!!! Druhá čtyřhra nezačne dříve než ve 12:00 dle průběhu dvouhry (Šalková).
Počet dvojic20
NasazeníBH
Nováčková Karolína 1745
Gygalová Kateřina 3730
Panchartek Anna 3830
Zýtová Julie 4030
Gaertnerová Marie Anna 4330
Kubíková Patricie 4630
Nová Andrea 5425
Ondroušková Nella Chiara 5625
Kategorie : 12Součet BH: 245
Kódové číslo akce: 614067

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šulcová Vanesa11.12.2004SK JC Sport Opava
Vlčková Gabriela05.04.2004Open Tennis Club
Palicová Barbora11.03.2004Severočeská tenisová o.s.
Steklá Veronika01.01.2003LTK TEPLICE o.s.
Čornyjová Yvona28.04.2005TJ Spoje Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jeschke Zuzanna24.10.2004Severočeská tenisová o.s.