Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Most
Datum:  30.06-04.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Josefová Adéla
 
 
 
Břicháčková Sabina
6:3, 6:3
 
Vašíčková Adéla
6:3, 6:2
 
Hubičková Magdalena
6:3, 4:6, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Machová Petra
 
Němcová Eliška
6:1, 6:2
 
 
 
Ježková Vanessa
6:1, 6:1
 
Havrlíková Adéla
6:4, 6:4
 
Kryčová Tereza
6:2, 3:6, 6:1
 
Benešová Laura
6:2, 6:4
 
 
6:3, 6:3
 
Šebestová Ivana
 
Kvochová Kristýna
6:1, 6:4
 
 
 
Bedrnová Kristýna
6:4, 6:1
 
Hlinková Michaela
6:4, 3:6, 6:1
 
Kovářová Adriana
6:3, 4:6, 6:0
 
Paroulková Sára
7:5, 7:5
 
 
6:3, 6:3
 
Malatinská Justýna
 
Cmarová Lucie
6:3, 6:3
 
 
 
Valoušková Eliška
6:3, 6:0
 
Hlaváčová Kristýna
7:5, 6:2
 
Havlíčková Beáta
6:3, 6:3
 
Vajsejtlová Tereza
6:4, 6:2
 
 
scr.
 
Fiedlerová Kristýna
 
Bacíková Lucie
6:1, 6:0
 
 
 
Sirotková Šarlota Sofie
6:0, 6:1
 
Petrtýlová Markéta
6:4, 6:3
 
Procházková Anežka
6:2, 6:2
 
Břečková Nikola
6:0, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Šelmátová Kateřina
 
Kubáňová Karolína
3:6, 6:2, 6:2
 
 
 
Hůlková Markéta
6:1, 6:4
 
Vlčková Karolína
7:5, 6:2
 
Vaňková Michaela
6:4, 4:6, 7:5
 
Bohatová Zuzana
7:5, 6:1
 
 
6:4, 6:1
 
Laboutková Aneta
 
Nikolovová Vanesa
6:2, 7:5
 
 
 
Markvartová Anna
6:2, 6:1
 
Halounová Sandra
6:3, 6:4
 
Pinkrová Anna
6:0, 6:0
 
Doleželová Nathalia
6:4, 6:2
 
 
7:6 (5), 6:4
 
Halounová Alexandra
 
Bezdíčková Hana
6:1, 6:2
 
 
 
Kuchařová Michaela
6:3, 6:1
 
Tomasová Michaela
7:5, 6:0
 
Kněžková Nelly
5:7, 6:4, 6:0
 
Vrzáková Věra
6:1, 6:3
 
 
scr.
 
Ježková Yveta
 
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka
Poznámka pořadatele: Hráčka Jungwirthová nenastoupila do hlavní soutěže pro bolest zad. Hráčky Kněžková a Vajsejtlová - nevolnost a žaludeční problémy.
Počet účastníků47
NasazeníBH
Josefová Adéla 1745
Ježková Yveta 2830
Kvochová Kristýna 3030
Laboutková Aneta 3330
Nikolovová Vanesa 5420
Šebestová Ivana 6320
Fiedlerová Kristýna 7415
Bacíková Lucie 7715
Kategorie : 12Součet BH: 205
Kódové číslo akce: 612020

Laboutková Aneta - Kvochová Kristýna
 
 
 
Kněžková Nelly - Havlíčková Beáta
6:2, 6:3
 
Vaňková Michaela - Valoušková Eliška
6:4, 7:5
 
Vrzáková Věra - Markvartová Anna
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Šelmátová Kateřina - Hubičková Magdalena
 
Bacíková Lucie - Malatinská Justýna
7:6 (5), 7:5
 
 
 
Bohatová Zuzana - Kuchařová Michaela
6:1, 6:1
 
Vlčková Karolína - Sirotková Šarlota Sofie
2:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Procházková Anežka - Hlaváčová Kristýna
7:6 (5), 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Břicháčková Sabina - Němcová Eliška
 
Hůlková Markéta - Kubáňová Karolína
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Halounová Alexandra - Halounová Sandra
 
Břečková Nikola - Hlinková Michaela
6:3, 6:3
 
Bedrnová Kristýna - Tomasová Michaela
6:0, 7:6 (6)
 
 
7:5, 6:1
 
Machová Petra - Nikolovová Vanesa
 
Kovářová Adriana - Bezdíčková Hana
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Pinkrová Anna - Havrlíková Adéla
 
Vašíčková Adéla - Benešová Laura
6:2, 6:3
 
Paroulková Sára - Petrtýlová Markéta
6:3, 6:2
 
 
1:6, 6:4, 1:0 (5)
 
Šebestová Ivana - Fiedlerová Kristýna
 
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka
Počet dvojic20
NasazeníBH
Kvochová Kristýna 3030
Laboutková Aneta 3330
Nikolovová Vanesa 5420
Šebestová Ivana 6320
Fiedlerová Kristýna 7415
Bacíková Lucie 7715
Malatinská Justýna 8315
Bezdíčková Hana 8915
Kategorie : 12Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 614020

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vejdovcová Tereza09.08.2001SK HAMR, z.s.
Moravcová Nikola21.06.2000LTC Kolín
Pokorná Barbora09.11.2001TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
Vajsejtlová Klára13.04.2000LTC Mladá Boleslav o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Petrtýlová Markéta04.05.2001Severočeská tenisová o.s.