Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
LODM 2019 (Letní olympiáda dětí a mládeže 2019)
Pořadatel:
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s.
Datum:
24.-27.06.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Petr Vojtěch
Petr
Petr
Malek Erik
6:1, 6:3
Opluštil
Opluštil Patrik
6:3, 6:2
Petr
Douda Pavel
6:3, 6:3
Vacula
Vacula Filip
6:3, 6:1
Hrazdil
Brill Jindřich
6:2, 6:2
Hrazdil
Hrazdil Jan
5:7, 7:6 (2), 6:2
Petr
Velík Lukáš
6:4, 7:5
Velík
Velík
Kusý Jan
6:3, 6:0
Kusý
Vrtěna Jakub
7:5, 6:1
Velík
Leipner Petr
6:1, 6:0
Macháček
Macháček Filip William
7:5, 6:4
Kolářík
Kolářík Jakub
6:1, 6:4
Kolářík
Vintera Michal
0:6, 6:4, 6:2
Menšík
Rouchal Dominik
2:6, 6:3, 6:4
Rouchal
Brašna Dominik
6:3, 6:1
Rouchal
Kučera Jonáš
6:1, 6:1
Kučera
Patyk Michal
6:2, 6:1
Rouchal
Vašenka Daniel
6:4, 4:6, 6:3
Vašenka
Peták Denis
6:2, 6:4
Kalina
6:3, 6:4
Kalina
Kalina Vít
Menšík
Jedlička Adam
6:3, 6:1
Jedlička
Mojžíš Dominik
6:3, 6:2
Jedlička
Filip Jakub
6:4, 6:4
Filip
Kubatko Dominik
6:4, 6:3
Menšík
Valeš Vojtěch
6:2, 6:2
Valeš
Laštovička Luboš
6:4, 1:6, 7:6 (5)
Menšík
6:2, 6:2
Menšík
Menšík Jakub
Rozhodčí turnaje:
Munzarová Michaela (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:
U losování přítomni: Trsek, Kouřil, Hajátko, Munzarová + Liberecký kraj, Plzeňský kraj a Pardubický kraj. Zápas o třetí místo vyhrál Velík 6/2, 6/4.
Počet účastníků
28
Nasazení
CŽ
BH
Petr Vojtěch
6
60
Menšík Jakub
13
60
Velík Lukáš
19
60
Hrazdil Jan
28
60
Kalina Vít
28
60
Rouchal Dominik
32
45
Jedlička Adam
35
45
Vintera Michal
37
45
Kategorie : 14
Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 512400
Velík Lukáš
-
Kalina Vít
Velík
-
Kalina
Peták
-
Opluštil
Peták Denis
-
Opluštil Patrik
3:6, 6:2, 1:0 (11)
Peták
-
Opluštil
Leipner Petr
-
Mojžíš Dominik
6:2, 6:3
Hrazdil
-
Vašenka
Hrazdil Jan
-
Vašenka Daniel
5:7, 6:1, 1:0 (5)
Hrazdil
-
Vašenka
Vrtěna Jakub
-
Rouchal Dominik
6:4, 6:1
Hrazdil
-
Vašenka
Patyk Michal
-
Macháček Filip William
6:0, 7:5
Malek
-
Laštovička
Malek Erik
-
Laštovička Luboš
6:3, 7:6 (4)
Hrazdil
-
Vašenka
Brill Jindřich
-
Jedlička Adam
6:2, 6:1
Brill
-
Jedlička
Kusý Jan
-
Valeš Vojtěch
6:3, 7:6 (5)
Menšík
-
Vacula
Kolářík Jakub
-
Brašna Dominik
6:1, 6:2
Menšík
-
Vacula
Menšík Jakub
-
Vacula Filip
6:3, 6:3
Menšík
-
Vacula
Douda Pavel
-
Kučera Jonáš
6:4, 6:3
Vintera
-
Filip
Vintera Michal
-
Filip Jakub
6:4, 7:5
Petr
-
Kubatko
6:4, 7:6 (1)
Petr
-
Kubatko
Petr Vojtěch
-
Kubatko Dominik
Rozhodčí turnaje:
Munzarová Michaela (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:
Zápas o třetí místo vyhráli Petr, Kubatko 6/2, 6/3.
Počet dvojic
14
Nasazení
CŽ
BH
Petr Vojtěch
6
60
Menšík Jakub
13
60
Velík Lukáš
19
60
Kalina Vít
28
60
Hrazdil Jan
28
60
Rouchal Dominik
32
45
Jedlička Adam
35
45
Vintera Michal
37
45
Kategorie : 14
Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 514400
Tisková PDF verze hracího plánu