Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TENIS CIBULKA CUP
Pořadatel:  Tenis Cibulka
Datum:  08.-10.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Rat Adam
 
 
 
Sklenička Michal
7:5, 6:2
 
Vojíř Oldřich Jan
6:1, 6:1
 
Teuber Eric
6:2, 6:1
 
Rosecký Daniel
0:6, 6:4, 1:0
 
Lafek Lukáš
6:2, 6:1
 
Janus Michal
6:1, 6:0
 
Doležel Alex
7:6, 6:2
 
 
 
Hrach Vít
2:6, 6:4, 1:0
 
Shinskie Wyatt
6:2, 6:2
 
Popravkin Andrej
3:6, 6:0, 1:0
 
TEUBER RENE
6:1, 6:1
 
Kotarac Alex
6:0, 6:2
 
 
 
Mandík Lumír
6:0, 6:4
 
 
 
Šámal Viktor
6:1, 6:0
 
McCollum William
6:0, 6:0
 
Peterson Bradley
6:4, 7:6
 
Kalina Tobiáš
6:0, 3:0, scr.
 
Ledvina Jan
6:4, 6:2
 
 
 
Sumtsov Yaroslav
6:3, 4:6, 1:0
 
 
 
Mareš Karel
1:0, scr.
 
Bubla Michal
6:0, 7:5
 
Rat Daniel
7:6, 6:2
 
Sudik David
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Silbernágl Kryštof
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: 8:30 Sklenicka-Vojiř, Teuber-Rosecky, Lafek-Janus, 9:45 Hrach-Shinskie, Popravkin-Teuber, Šámal--Mccollum, 11:00 Petterson-Kalina, Mareš-Bubla, Rat-Sudik, Rat Adam-???, 14:00 Doležel-???, 14:30 Kotarac-???, Mandík-???,Ledvina-???, Sumtsov-???, Silbernágl-???
Počet účastníků25
NasazeníBH
Rat Adam 20612
Silbernágl Kryštof 21212
Ledvina Jan 24612
Doležel Alex 3099
Kotarac Alex 3549
Sumtsov Yaroslav 3696
Janus Michal 5824
Mandík Lumír 5904
Kategorie : 4Součet BH: 68
Kódové číslo akce: 512051

Ledvina Jan - Rat Adam
 
 
 
Vojíř Oldřich Jan - Lafek Lukáš
6:1, 6:3
 
Teuber Eric - TEUBER RENE
6:7, 6:3, 1:0
 
Kotarac Alex - Rat Daniel
1:6, 6:3, 1:0
 
 
 
Sudik David - Hrach Vít
6:3, 6:3
 
 
 
KOUTEK PETR - Janus Michal
6:7, 7:6, 1:0
 
 
 
Doležel Alex - Šusta Bartoloměj
6:1, 6:1
 
 
 
Sklenička Michal - Rosecký Daniel
6:1, 7:5
 
 
 
Sumtsov Yaroslav - Silbernágl Kryštof
6:1, 7:5
 
 
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Rat Adam 20612
Silbernágl Kryštof 21212
Ledvina Jan 24612
Doležel Alex 3099
Šusta Bartoloměj 3539
Kotarac Alex 3549
Sumtsov Yaroslav 3696
Janus Michal 5824
Kategorie : 4Součet BH: 73
Kódové číslo akce: 514051

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šusta Bartoloměj05.10.2006Tenis Dobříš