Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Linhart Cup
Pořadatel:  Sportovní centrum Linhart
Datum:  27.-30.12.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Bryol Filip
 
 
 
Dzúr Jan
6:1, 6:0
 
Šmída Adam
6:4, 6:3
 
Martínek Tobiáš
4:6, 6:3, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Kříž Daniel
 
Sýkora Jan
6:1, 6:0
 
 
 
Fidler Tomáš
6:4, 4:1, scr.
 
Buchanevyč Vladislav
6:3, 6:2
 
Kulich Stepan
6:0, 6:0
 
Hrabánek Petr
6:3, 6:4
 
 
2:6, 6:1, 1:0 (5)
 
Marek Marian
 
Kuba Luboš
6:3, 6:0
 
 
 
Doskočil Aleš
6:4, 6:2
 
Prášek Nello Daniel
6:3, 6:3
 
Dzúr Štěpán
4:6, 6:1, 1:0 (6)
 
Malý Jakub
6:4, 4:6, 1:0 (4)
 
 
6:0, 6:3
 
Hladík Daniel
 
Martinec Ondřej
2:6, 6:4, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Linhart Adam
 
Bělík Antonín
6:2, 6:3
 
Zíta Tomáš
6:3, 6:3
 
 
6:2, 2:6, 1:0 (5)
 
Flusser Robin
 
Rozhodčí turnaje: Haslinger Martin (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků22
NasazeníBH
Bryol Filip 23812
Flusser Robin 2679
Sýkora Jan 3129
Hladík Daniel 3529
Martinec Ondřej 4096
Kříž Daniel 4626
Kuba Luboš 4656
Marek Marian 5156
Kategorie : 4Součet BH: 63
Kódové číslo akce: 502044

Flusser Robin - Bryol Filip
 
 
 
Hrabánek Petr - Hrabánek Jan
6:3, 6:1
 
Dzúr Jan - Roubal Matěj
6:2, 6:2
 
Dzúr Štěpán - Zíta Tomáš
4:6, 6:4, 1:0 (6)
 
Sýkora Jan - Martínek Tobiáš
6:2, 6:3
 
Prášek Nello Daniel - Malý Jakub
6:1, 6:3
 
Doskočil Aleš - Martinec Ondřej
6:2, 1:6, 1:0 (3)
 
Rozhodčí turnaje: Haslinger Martin (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic7
NasazeníBH
Bryol Filip 23812
Flusser Robin 2679
Sýkora Jan 3129
Martinec Ondřej 4096
Doskočil Aleš 5236
Malý Jakub 6964
Hrabánek Petr 7014
Zíta Tomáš 7494
Kategorie : 4Součet BH: 54
Kódové číslo akce: 504044

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mareš Maxmilián14.06.2006Slavoj Český Brod
Flídr Rodan12.12.2007TENIS-CENTRUM DTJ HK

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Zíta Tomáš26.06.2008TK Lysá n.L.
Linhart Adam19.06.2009Sportovní centrum Linhart
Martinec Ondřej17.04.2007Lokomotiva Trutnov
Doskočil Aleš06.08.2007TENIS-CENTRUM DTJ HK
Martínek Tobiáš05.06.2008LTK Liberec
Bryol Filip22.06.2007TK Pelhřimov
Roubal Matěj31.01.2008TK Konstruktiva, z.s.
Hrabánek Jan25.02.2009Slavoj Český Brod