Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
18.-20.05.
Pořadatel:
Praha (P - 300)
Místo konání:
Nad lávkou 5, Praha 6
Kódové číslo:
416800
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 09:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Šnajdr Petr
Nad lávkou 5
160 00 Praha 6
Tel. (1):
777761192
E-mail:
tenisservis@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Právo startu mají pouze hráčky s českým státním občanstvím registrované v pražských klubech. Vrchní rozhodčí-Jitka Kleisnerová a zdravotník- Petr Šnajdr.Prezence do kvalifikace osobně na místě v pátek do 9:00 hod. Prezence do hlavní soutěže telefonicky nebo formou SMS v pátek do 18:00 hod. na mobil 777 761 192. Hlavní soutěž začíná v sobotu ráno, rozlosování bude zveřejněno na internetu v pátek večer (po prezenci,která je do 18:00 hod.)i s časovým plánem na sobotu. Kvalifikace bude rozehrána v pátek po prezenci a vylosování. Z kvalifikace postupují 4 hráčky do hlavní soutěže.
Kvalifikace se bude hrát v pátek na 4 kurtech.
Hlavní soutěž od soboty 9:00 na 9 kurtech.
Do hlavní soutěže se prezentujte v pátek zasláním SMS, telefonicky po 17:00, nebo osobně do 18:00.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
13
35
 
 
24.03.2019 17:41:59
2.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
20
30
 
 
25.03.2019 20:29:09
3.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
35
25
 
 
25.03.2019 20:02:13
4.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
36
25
 
 
02.04.2019 16:40:52
5.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
40
25
 
 
26.04.2019 06:42:28
6.
Paroulková Sára 06.11.2002 TJ Radlice
42
25
 
 
19.03.2019 22:08:51
7.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
86
15
 
 
15.03.2019 16:38:19
8.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TC VŠ Praha
103
12
 
 
25.03.2019 15:38:12
9.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
108
12
 
 
24.03.2019 20:22:05
10.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
109
12
 
 
28.04.2019 21:05:09
11.
Agovič Lejla 11.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
112
12
 
 
18.04.2019 08:32:14
12.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
125
12
33
 
20.03.2019 20:19:01
13.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
 
 
16.03.2019 16:58:17
14.
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005
138
12
 
 
26.03.2019 21:18:09
15.
Sváčková Veronika 14.12.2002 LTC Modřany 2005
143
12
 
 
21.03.2019 13:12:59
16.
Bořová Nikola 20.08.2004 SK HAMR, z.s.
152
12
87
 
23.03.2019 11:56:36
17.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
154
9
9
 
02.04.2019 19:48:27
18.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
167
9
 
 
07.04.2019 17:52:47
19.
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TK Sparta Praha
196
9
11
volná karta PTS
09.05.2019 17:46:42
20.
Pávková Viktorie 06.04.2003 TJ Sokol Vysočany
197
9
 
 
07.05.2019 11:12:21
21.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
201
9
24
dle Cž nvk
11.04.2019 21:32:44
22.
Knížová Jana 19.08.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
211
9
 
volná karta
21.03.2019 19:49:50
23.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
214
9
 
volná karta
03.04.2019 11:06:36
24.
Kasýková Lucie 24.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
216
9
 
volná karta
08.04.2019 20:57:26
25.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
229
9
40
dle Cž nvk
16.03.2019 17:55:28
26.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
376
4
75
volná karta
04.05.2019 17:12:10
27.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Olymp Praha
539
4
63
volná karta PTS
17.04.2019 18:23:07
28.
Prepslová Agáta 13.05.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
623
3
105
lucky looser
18.04.2019 11:13:20
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha
229
9
 
 
07.05.2019 08:38:02
2.
Michálková Alena 17.11.2002 TJ Spoje Praha
229
9
 
 
08.05.2019 10:57:17
3.
Ticháčková Nela 28.04.2003 TK Olymp Praha
238
6
 
 
22.03.2019 15:25:10
4.
Hořejší Vladimíra 19.01.2001 TJ Spoje Praha
257
6
 
 
07.05.2019 20:17:04
5.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Sparta Praha
271
6
92
 
19.03.2019 14:37:20
6.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
418
4
84
 
14.04.2019 17:52:09
7.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
505
4
67
 
22.04.2019 09:55:48
8.
Kotrčová Eliška 28.03.2006 TJ Sokol Vysočany
578
3
253
volná karta
29.04.2019 12:32:39
9.
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
654
3
108
 
29.04.2019 10:19:58
10.
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005
805
1
200
 
15.03.2019 16:56:14
11.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sportcentrum Uhříněves
805
1
128
volná karta
14.04.2019 18:42:32
12.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
805
1
69
volná karta
23.04.2019 19:46:29
13.
Neštická Anna Marie 13.03.2006 SK HAMR, z.s.
805
1
225
volná karta
30.04.2019 10:00:12
14.
Nováková Tiffany 05.05.2005 LTC Modřany 2005
805
1
203
volná karta
15.05.2019 13:29:51
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kocková Karolína 05.07.2005 LTC Modřany 2005
805
1
201
odhlášeno hráčem
30.04.2019 10:08:08
2.
Vejdovcová Tereza 09.08.2001 SK HAMR, z.s.
483
4
 
odhlášeno hráčem
10.05.2019 19:21:26
3.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
244
6
27
odhlášeno hráčem
11.05.2019 15:44:58
4.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sportcentrum Uhříněves
117
12
 
odhlášeno pořadatelem-výron
14.05.2019 16:40:43
5.
Mrázová Laura 29.01.2003 TK Sparta Praha
276
6
 
odhlášeno hráčem
14.05.2019 18:14:32
6.
Šotová Andrea 22.08.2002 TK Start Praha-Topolka
367
4
 
odhlášeno hráčem
15.05.2019 07:31:23
7.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
805
1
183
odhlášeno hráčem
15.05.2019 08:44:38
8.
Sedláková Barbora 22.01.2002 TJ Sokol Vysočany
64
20
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 22:18:01
9.
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha
805
1
18
odhlášeno hráčem
17.05.2019 07:15:03
10.
Venclová Nela 06.02.2006 SK Aritma Praha
805
1
281
odhlášeno pořadatelem
17.05.2019 13:36:17
11.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
238
6
10
odhlášeno hráčem
17.05.2019 16:00:52