Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  KOVO JŠ s.r.o. CUP 2020
Pořadatel:  LTC Vysoké Mýto
Datum:  08.-10.07.
Věk. kategorie:  dorost
Hejdová Hana
 
 
 
Pfeifferová Kamila
6:1, 6:2
 
Balounová Aneta
4:6, 6:1, 1:0 (9)
 
Řezáčová Jiřina
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Vašíčková Michelle
 
Svobodová Klára
7:6 (8), 6:3
 
 
 
Dvořáková Simona
7:5, 6:1
 
Herníková Eliška
6:1, 6:1
 
Kotzmannová Emma
6:3, 6:3
 
Niemiec Natalia
6:4, 3:6, 1:0 (8)
 
 
6:3, 7:5
 
Škuligová Markéta
 
Drozdová Jitka
6:1, 7:5
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Pejčevová Jana
 
Slavíková Eliška
6:3, 6:3
 
Ticháčková Eliška
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Sychrovská Nikola
 
Sikorová Sára
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Kučerová Alexandra
 
Silbernáglová Vendula
6:1, 3:0, scr.
 
Kaplanová Karolína
6:7 (4), 6:1, 1:0 (6)
 
 
6:2, 6:2
 
Blaščíková Kateřina
 
Rozhodčí turnaje: Rejlek Jiří (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet účastníků21
NasazeníBH
Hejdová Hana 11812
Blaščíková Kateřina 2159
Sychrovská Nikola 2179
Svobodová Klára 2319
Škuligová Markéta 2746
Vašíčková Michelle 3206
Drozdová Jitka 4024
Sikorová Sára 4074
Kategorie : 4Součet BH: 59
Kódové číslo akce: 412021

Blaščíková Kateřina - Škuligová Markéta
 
 
 
Sikorová Sára - Kotzmannová Emma
6:1, 6:1
 
Řezáčová Jiřina - Dvořáková Simona
7:5, 6:3
 
Slavíková Eliška - Niemiec Natalia
6:2, 6:2
 
Kučerová Alexandra - Pfeifferová Kamila
6:2, 6:1
 
Kaplanová Karolína - Herníková Eliška
7:6 (5), 7:6 (4)
 
Drozdová Jitka - Slováková Leontina
4:6, 6:3, 1:0 (10)
 
Rozhodčí turnaje: Rejlek Jiří (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic7
NasazeníBH
Blaščíková Kateřina 2159
Škuligová Markéta 2746
Drozdová Jitka 4024
Sikorová Sára 4074
Řezáčová Jiřina 5893
Slováková Leontina 5893
Kučerová Alexandra 6133
Pfeifferová Kamila 7503
Kategorie : 4Součet BH: 35
Kódové číslo akce: 414021

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Johanová Štěpánka03.02.2005LTC Vysoké Mýto

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Svobodová Klára11.06.2005TK Pernštýn 1897 Pardubice
Hejdová Hana02.09.2002TK Spartak Jihlava