Český tenisový svaz

Vašíčková Michelle

Datum narození:
26.02.2005
Platnost reg. do:
19.10.2018
Klub:
TENIS-CENTRUM DTJ HK
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
LTC Pardubice
398 (6)
 
 
 
2017
LTC Pardubice
193 (12)
 
 
 
2018
LTC Pardubice
294 (1)
442 (4)
 
 
2019
TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
191 (9)
399 (4)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.01.2018, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (D - 500), K: 2/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.01.2018, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (D - 500), K: 2/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - Královéhradecký krajský přebor
24.6., TENIS-CENTRUM DTJ HK D - TK Dynamo Hradec Králové
4
1.
25 - Královéhradecká krajská soutěž B
10.6., TJ Červený Kostelec - TENIS-CENTRUM DTJ HK E
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - Královéhradecký krajský přebor
24.6., TENIS-CENTRUM DTJ HK D - TK Dynamo Hradec Králové
3
1.
25 - Královéhradecká krajská soutěž B
10.6., TJ Červený Kostelec - TENIS-CENTRUM DTJ HK E
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/-

7
2
09.12.2017, Meziokresní halový přebor královéhradeckého kraje

TENIS-CENTRUM DTJ HK (P - 400), K: 4/4

10
3
16.12.2017, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

10
4
27.12.2017, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 500), K: 8/8

0
5
05.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
6
12.01.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
7
20.01.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

15
8
03.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

20
9
10.02.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/4

0
10
02.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

10
11
10.03.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

10
12
24.03.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

15
13
29.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

15
14
02.06.2018, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

0
15
29.06.2018, TC Chrudim B1 Cup - U14

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 8/8

0
16
14.07.2018

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

0
17
29.07.2018, Sparta Cup

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/-

0
18
01.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

0
19
15.09.2018, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 4/4

15
20
18.07.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

0
21
14.09.2018, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

0
22
27.09.2018, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/12

0
 Jednotlivci celkem
157/22

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/-

-
2
09.12.2017, Meziokresní halový přebor královéhradeckého kraje

TENIS-CENTRUM DTJ HK (P - 400), K: 4/4

10
3
16.12.2017, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

7
4
27.12.2017, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 500), K: 8/8

0
5
05.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
6
12.01.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

10
7
20.01.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

7
8
03.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

15
9
10.02.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/4

0
10
02.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
11
10.03.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

15
12
24.03.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

10
13
29.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

-
14
02.06.2018, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

0
15
29.06.2018, TC Chrudim B1 Cup - U14

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 8/8

16
16
14.07.2018

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

0
17
29.07.2018, Sparta Cup

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/-

-
18
01.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
19
15.09.2018, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 4/4

7
20
18.07.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

-
21
14.09.2018, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

-
22
27.09.2018, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/12

0
 Jednotlivci celkem
97/15

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - Královéhradecký krajský přebor
5.5., TENIS-CENTRUM DTJ HK B - TK Kvasiny
1
2.
32 - Královéhradecký krajský přebor
9.6., TJ Červený Kostelec - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
0
3.
32 - Královéhradecký krajský přebor
16.6., TENIS-CENTRUM DTJ HK B - Lokomotiva Trutnov B
6
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - Královéhradecký krajský přebor
5.5., TENIS-CENTRUM DTJ HK B - TK Kvasiny
1
2.
32 - Královéhradecký krajský přebor
9.6., TJ Červený Kostelec - TENIS-CENTRUM DTJ HK B
3
3.
32 - Královéhradecký krajský přebor
16.6., TENIS-CENTRUM DTJ HK B - Lokomotiva Trutnov B
5
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16