Název: | DTJ jinonice CUP | Pořadatel: | DTJ Jinonice | Datum: | 15.-17.12. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kollár Petr | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Brož Dominik | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Bílek Adam | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Pavlovič Max | | | 7:6 (4), 6:2 | | |
| | | | | |
Watzek Jonáš | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kühn Vojtěch | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Šich Daniel | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bažant Filip | | | | 4:6, 6:2, 1:0 (5) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Holzer Radek | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Bušek Vojtěch | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Sklenička Jan | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Port Lukáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kotarac Oliver | | | | | |
| | | | | |
Šubert Vítek | | | | | 6:2, 7:5 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Páral Radim | | 1:6, 6:3, 1:0 (4) | | | |
| | | | | |
Dvorský Adam | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Elich Samuel | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
Makovský Jiří | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | | | | | |
| | | | | |
Babka Jakub | | | | 7:6 (4), 6:4 | |
| | | | | |
Pelda Ondřej | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Růžek Filip | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Navrátil Jakub | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bohoněk Lukáš | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Kotarac Alex | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Phan Tomáš | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: 9:00 : Brož - Bílek, Pavlovič - Watzek, Kuhn - Šich , 9:45 : Holzer - Bušek, Sklenička - Port, Páral - Dvorský, 10:30 : Elich - Makovský, Babka - Pelda, Růžek - Navrátil, 11:20 : Bohoněk - Kotarac A.
další zápasy po telefonické domluvě |
| Počet účastníků | 26 | Nasazení | CŽ | BH | Kollár Petr | 133 | 15 | Phan Tomáš | 142 | 15 | Kopecký Maxmilián Albert | 182 | 12 | Bažant Filip | 183 | 12 | Kotarac Oliver | 185 | 12 | Šubert Vítek | 189 | 12 | Šich Daniel | 239 | 9 | Babka Jakub | 287 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 96 |
Kódové číslo akce: 302025 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Phan Tomáš | 11.11.2001 | TJ Radlice z.s. | Elich Samuel | 01.12.2004 | SK Aritma Praha | Milovanovič Ilija | 12.09.2003 | Lokomotiva Praha |
|