Český tenisový svaz

Navrátil Jakub

Datum narození:
09.12.2005
Platnost reg. do:
24.04.2020
Klub:
Sokol Králův Dvůr
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Březnice
1237 (1)
 
 
 
2019
Sokol Králův Dvůr
 
976 (3)
881 (3)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ Kralupy o.s. - Lokomotiva Beroun
0
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Březnice - Lokomotiva Beroun
0
3.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun - TJ TK Neratovice
0
4.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Lokomotiva Beroun - TO SK Mělník
0
5.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
0
6.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Beroun, z.s.
0
7.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ Kralupy o.s. - Lokomotiva Beroun
0
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Březnice - Lokomotiva Beroun
0
3.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun - TJ TK Neratovice
0
4.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Lokomotiva Beroun - TO SK Mělník
0
5.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
0
6.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Beroun, z.s.
0
7.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
37 - III. třída C
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sokol Králův Dvůr - Baník Příbram
1
2.
37 - III. třída C
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sokol Králův Dvůr - Tenis Dobříš C
1
3.
37 - III. třída C
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenis Club Mokropsy - Sokol Králův Dvůr
1
4.
37 - III. třída C
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Beroun B - Sokol Králův Dvůr
1
5.
37 - III. třída C
15.6.2019 NT 23.6.2019, TJ Sokol Dobřichovice - Sokol Králův Dvůr
1
6.
37 - III. třída C
22.6.2019 NT 29.6.2019, Sokol Králův Dvůr - TK Roja Příbram z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
37 - III. třída C
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sokol Králův Dvůr - Baník Příbram
1
2.
37 - III. třída C
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sokol Králův Dvůr - Tenis Dobříš C
0
3.
37 - III. třída C
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenis Club Mokropsy - Sokol Králův Dvůr
1
4.
37 - III. třída C
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Beroun B - Sokol Králův Dvůr
1
5.
37 - III. třída C
15.6.2019 NT 23.6.2019, TJ Sokol Dobřichovice - Sokol Králův Dvůr
1
6.
37 - III. třída C
22.6.2019 NT 29.6.2019, Sokol Králův Dvůr - TK Roja Příbram z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8