Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A6
Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  21.-25.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Polanská Tereza
 
 
 
Nováčková Karolína
6:2, 6:2
 
Kalousková Sylvie
7:6 (3), 1:0, scr.
 
 
6:4, 6:3
 
Kopecká Anna Marie
 
 
6:3, 6:0
 
Vajsejtlová Tereza
 
Dohnalová Rozálie
6:4, 7:5
 
 
 
Černá Agáta
6:1, 6:4
 
Hažmuková Viktorie
6:0, 6:0
 
Neradová Kamila
6:0, 6:3
 
Panchartek Anna
7:6 (7), 6:4
 
 
6:3, 6:3
 
Krausová Eliška
 
Dörreová Adéla
6:0, 6:2
 
 
 
Bohatová Zuzana
6:0, 6:2
 
Kněžková Nelly
6:1, 6:0
 
Vašíčková Adéla
6:4, 6:3
 
Odleváková Zuzana
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Kuchařová Michaela
 
Fiedlerová Kristýna
scr.
 
 
 
Kubíková Patricie
6:7 (2), 6:4, 6:4
 
Švadlenková Tereza
7:6 (2), 6:4
 
Kvochová Kristýna
6:4, 6:3
 
Barnes Katherine
scr.
 
 
3:6, 6:4, 6:2
 
Sirotková Šarlota Sofie
 
Malíková Klára
3:6, 6:3, 6:3
 
 
 
Szmit Karolina
6:2, 6:2
 
Kulhánková Aneta
6:1, 6:1
 
Dejnožková Tereza
7:6 (6), 6:3
 
Krýslová Vendula
6:4, 5:7, 6:3
 
 
6:3, 6:2
 
Dibáková Ingrid
 
Kroisová Adéla
6:2, 6:3
 
 
 
Bedrnová Kristýna
6:0, 6:1
 
Cváčková Valentina
6:4, 6:4
 
Pokorná Barbora
6:5, scr.
 
Šotová Andrea
6:0, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Slivová Markéta
 
Maťhová Žaneta
7:6 (3), 6:3
 
 
 
Mamicová Kristýna
6:3, 6:2
 
Kryčová Tereza
6:4, 4:6, 6:0
 
Němcová Eliška
6:2, 6:1
 
Havrlíková Adéla
6:2, 6:1
 
 
6:4, 7:5
 
Richterová Šárka
 
Richtrová Sabina
7:6 (3), 6:3
 
 
 
Augustinová Natálie
0:6, 6:2, 7:5
 
 
 
Nováková Karolína
6:4, 6:3
 
Csabi Petra
4:6, 6:4, 6:3
 
 
4:6, 7:5, 6:1
 
Novotná Nikola
 
Rozhodčí turnaje: Steiner František (platná licence A do 31.12.2020)
Počet účastníků46
NasazeníBH
Polanská Tereza 2930
Novotná Nikola 4925
Dörreová Adéla 6120
Slivová Markéta 7020
Maťhová Žaneta 7120
Krausová Eliška 7520
Sirotková Šarlota Sofie 7720
Malíková Klára 8020
Kategorie : 12Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 212090

Dörreová Adéla - Polanská Tereza
 
Csabi Petra - Richtrová Sabina
6:3, 2:6, 1:0 (7)
 
Havrlíková Adéla - Kopecká Anna Marie
4:6, 7:5, 1:0 (7)
 
Pokorná Barbora - Dohnalová Rozálie
2:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Maťhová Žaneta - Krausová Eliška
6:3, 7:5
 
Krýslová Vendula - Vašíčková Adéla
6:3, 4:6, 1:0 (7)
 
Vajsejtlová Tereza - Nováková Karolína
6:3, 6:2
 
Richterová Šárka - Cváčková Valentina
scr.
 
Nováčková Karolína - Zýtová Julie
6:4, 6:3
 
Dibáková Ingrid - Kroisová Adéla
scr.
 
Němcová Eliška - Mamicová Kristýna
6:4, 6:2
 
Fiedlerová Kristýna - Sirotková Šarlota Sofie
6:4, 7:6 (4)
 
Augustinová Natálie - Barnes Katherine
6:1, 6:3
 
Bohatová Zuzana - Kalousková Sylvie
6:4, 6:2
 
Panchartek Anna - Kubíková Patricie
scr.
 
Malíková Klára - Novotná Nikola
6:4, 6:2
 
Rozhodčí turnaje: Steiner František (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Polanská Tereza 2930
Novotná Nikola 4925
Dörreová Adéla 6120
Maťhová Žaneta 7120
Krausová Eliška 7520
Sirotková Šarlota Sofie 7720
Malíková Klára 8020
Richtrová Sabina 8615
Kategorie : 12Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 214090

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Huňková Denisa22.12.2002TK AGROFERT Prostějov
Maříková Michaela03.01.1995TK Neridé
Züglerová Lucie23.02.1998TK Slavia Plzeň
Pulchartová Laetitia18.01.2001TK PRECHEZA Přerov o.s.
Přádová Martina27.01.1991TENIS-CENTRUM DTJ HK
Laboutková Aneta10.05.2000I.ČLTK Praha
Kučerová Petra06.01.2000TK PRECHEZA Přerov o.s.
Kohoutová Barbora10.07.2000TC Spořilov Praha
Svobodová Monika29.06.1992HTK Třebíč
Tverdosztup Anasztázia26.10.2001TJ Sokol Vysočany
Jankovská Tereza17.10.1994TK Sparta Praha
Josefová Adéla11.05.2000TENIS-CENTRUM DTJ HK
Kareisová Ludmila20.02.2002ITS Tennis Club, z.s.
Nikolovová Vanesa17.07.2001I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Richterová Šárka16.05.2000I.ČLTK Praha
Hažmuková Viktorie14.02.2005I.ČLTK Praha