Český tenisový svaz
Název:
A2 Optim Tour AutoKout Cup 2019
Datum:
01.-06.07.
Pořadatel:
LTC Houštka (A - 500)
Místo konání:
LTC Houšťka
Dotace:
56000
Kódové číslo:
216014
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Út do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Út do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Zlatohlávek Pavel
Houštka 1259
25001 Stará Boleslav
Tel. (1):
775 169 048
Tel. (2):
222 824 318
E-mail:
pavel.zlatohlavek@mpss.cz

Poznámka pořadatele:


První letní turnaj tenisového okruhu OPTIM TOUR 2019 a
III.ročník turnaje v Houštce pod názvem AUTOKOUT CUP

Celková dotace je 60 000 Kč a další věcné ceny.

KVALIFIKACE:

Kvalifikace začíná v ÚTERÝ 2.července v 9 hodin v Houštce, los za účasti všech 20 prezentovaných hráček.
Hrát se bude i v Káraném ( 5 km ), ul.Jizerská.
Kontakt: 775 169 048

DULEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Hlavní soutěž začíná pro ŽENY až ve STŘEDU 3.července v 8.30 hodin.
Prezentace proběhne telefonicky formou SMS (budou potvrzovány)
na čísle 775-169048 během ÚTERÝ 2.července do 17 hodin.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.

Pokud se hráčka prezentovala a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat dodatečné zaplacení vkladu.

Turnaj bude probíhat v tenisovém areálu LTC Houštka.
Příjezd podle navigace:
Stará Boleslav, ul.Lázeňská a dále pokračovat ul.V Houštce do lesoparku,
před atletickým stadionem odbočit doleva k tenisovému areálu

Možnost ubytování:
Houštka - přímo v tenisovém areálu 604-908 498

Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.

Další info: www.optimtour.cz

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha
30
30
 
 
19.06.2019 21:59:23
2.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
40
25
 
volná karta
24.06.2019 16:05:16
3.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
43
25
 
 
18.03.2019 08:21:01
4.
Ševčíková Linda 09.06.1998 ŽLTC Brno
44
25
 
 
06.06.2019 07:12:41
5.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
47
25
 
 
09.06.2019 21:04:52
6.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
48
25
32
 
29.03.2019 14:18:15
7.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
52
25
 
 
22.05.2019 16:17:05
8.
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov
54
20
 
 
10.04.2019 15:34:59
9.
Kováčová Hana 12.05.1992 TC Brno.
60
20
 
 
16.04.2019 17:42:26
10.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
61
20
82
 
04.06.2019 09:14:03
11.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
62
20
 
 
08.04.2019 18:58:34
12.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
64
20
17
 
29.03.2019 20:45:52
13.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
65
20
258
 
31.03.2019 15:35:36
14.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
66
20
 
 
01.06.2019 14:05:32
15.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
67
20
 
 
21.06.2019 00:01:40
16.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
68
20
75
 
07.06.2019 12:23:34
17.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
69
20
20
 
11.06.2019 20:38:15
18.
Kocí Kateřina 15.07.2002 BLTC Brno
71
20
37
 
19.06.2019 20:58:26
19.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov
72
20
24
 
15.06.2019 20:53:57
20.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
74
20
 
 
16.06.2019 14:26:46
21.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
76
20
15
 
02.06.2019 12:37:45
22.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TO TJ Nový Jičín
78
20
38
 
20.03.2019 12:54:55
23.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
85
15
 
 
20.04.2019 08:49:56
24.
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V.
86
15
 
volná karta
25.06.2019 12:18:12
25.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
87
15
30
 
29.03.2019 13:31:14
26.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
89
15
18
 
29.04.2019 16:41:13
27.
Jurková Kristýna 19.04.1997 TENIS SLOVÁCKO z.s.
92
15
 
 
04.06.2019 11:43:03
28.
Přádová Martina 27.01.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
94
15
 
 
07.04.2019 21:50:38
29.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
100
15
69
 
14.06.2019 19:33:38
30.
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
102
15
144
 
19.06.2019 23:11:50
31.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
104
15
54
volná karta
16.03.2019 11:32:07
32.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
105
15
28
 
25.03.2019 21:17:42
33.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
111
15
25
 
02.06.2019 21:20:30
34.
Maršálková Nicol 01.07.2001 Sokol Letovice
118
15
26
 
21.05.2019 16:17:35
35.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
145
12
36
 
24.05.2019 10:06:28
36.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
150
12
16
 
04.06.2019 23:06:01
37.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
156
12
33
volná karta
28.06.2019 18:36:04
38.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
410
6
45
volná karta
02.05.2019 21:58:03
39.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
1030
1
39
 
24.03.2019 16:47:52
40.
Janatová Tereza 29.08.1995 LTK Liberec
1030
1
 
volná karta
27.04.2019 15:13:21
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Homolková Nikola 11.04.2001 TK Pelhřimov
110
15
176
 
30.05.2019 22:23:20
2.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK FZŠ Trávníčkova
111
15
272
 
06.04.2019 17:17:10
3.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
113
15
46
 
18.06.2019 16:32:42
4.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
116
15
72
 
02.06.2019 05:26:18
5.
Mamicová Kristýna 16.02.2000 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
119
15
 
 
18.06.2019 19:17:27
6.
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha
121
15
152
 
10.05.2019 17:30:01
7.
Munzarová Lenka 02.11.2003 LTK Liberec
125
12
74
 
13.06.2019 09:13:31
8.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
129
12
206
 
18.05.2019 23:48:51
9.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
132
12
49
 
31.03.2019 19:05:54
10.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
133
12
398
 
18.03.2019 15:59:22
11.
Kohoutková Natálie 08.02.1999 LTK Liberec
141
12
 
volná karta Q
28.06.2019 13:42:30
12.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
161
12
 
 
19.03.2019 18:53:16
13.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TC VŠ Praha
163
12
103
 
25.03.2019 15:31:05
14.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
172
12
62
 
27.05.2019 21:08:38
15.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
178
12
81
 
30.06.2019 17:29:31
16.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
263
9
64
 
31.03.2019 09:32:02
17.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
286
9
76
 
14.06.2019 11:33:59
18.
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha
291
9
229
 
02.05.2019 07:49:01
19.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
394
6
175
 
10.06.2019 09:47:07
20.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
410
6
202
 
30.06.2019 17:29:59
21.
Vejdovcová Tereza 09.08.2001 SK HAMR, z.s.
435
6
483
 
16.06.2019 21:10:41
22.
Pešková Johana 23.01.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
481
4
161
volná karta Q
30.06.2019 15:14:31
23.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
631
4
214
 
30.06.2019 12:43:14
24.
Podbiol Zofia 06.02.2001 SK Vitality Slezsko o.s.
1030
1
707
 
11.04.2019 23:35:04
25.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
1030
1
181
 
01.05.2019 19:44:43
26.
Melnikova Aleksandra 31.07.2002 Lokomotiva Praha
1030
1
 
volná karta Q
06.05.2019 23:39:03
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
127
12
13
odhlášeno hráčem
28.05.2019 10:43:39
2.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
101
15
 
odhlášeno hráčem
30.05.2019 21:56:09
3.
Machalová Sabina 10.12.1997 TK Zlín
77
20
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 19:32:24
4.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
182
12
85
odhlášeno hráčem
20.06.2019 08:50:18
5.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
1030
1
154
odhlášeno hráčem
23.06.2019 11:35:58
6.
Kudelová Martina 05.07.1999 VSK VŠB-TU Ostrava
55
20
 
odhlášeno hráčem
24.06.2019 20:59:15
7.
Čecháková Eva 19.09.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
103
15
22
odhlášeno hráčem
24.06.2019 22:52:13
8.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
158
12
78
odhlášeno hráčem
24.06.2019 23:20:07
9.
Koplová Tereza 23.06.1998 TK PRECHEZA Přerov o.s.
83
15
 
odhlášeno hráčem
25.06.2019 11:00:28
10.
Paterová Dominika 19.09.1995 TK Sparta Praha
210
9
 
odhlášeno hráčem
25.06.2019 20:41:19
11.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
166
12
290
IS: lhůta 5 dní
25.06.2019 21:16:17
12.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
143
12
250
IS: lhůta 5 dní
25.06.2019 23:23:04
13.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
560
4
73
odhlášeno hráčem
26.06.2019 12:58:20
14.
Zdrůbecká Dagmar 11.11.2000 I.ČLTK Praha
184
12
279
odhlášeno hráčem
26.06.2019 14:36:51
15.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
odhlášeno hráčem
26.06.2019 21:31:44
16.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
155
12
134
IS: lhůta 5 dní
27.06.2019 10:01:07
17.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
215
9
195
odhlášeno hráčem
27.06.2019 11:46:43
18.
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč
128
12
66
odhlášeno hráčem
27.06.2019 12:28:10
19.
Kovářová Adriana 06.05.2001 TK Česká Třebová, z.s.
108
15
316
odhlášeno hráčem
27.06.2019 13:26:43
20.
Kosejková Barbora 27.01.1997 Slavoj Český Brod
471
4
 
odhlášeno pořadatelem
28.06.2019 18:39:00
21.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
57
20
66
odhlášeno hráčem
30.06.2019 15:53:03
22.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
50
25
 
odhlášeno hráčem
30.06.2019 16:25:44
23.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
165
12
 
odhlášeno pořadatelem
30.06.2019 17:36:42