Název: |
A2 Optim Tour AutoKout Cup 2019 |
Datum: |
01.-06.07. |
Pořadatel: |
LTC Houštka (A - 500) |
Dotace: |
56000 |
Kódové číslo: |
216014 |
Dvorců+povrch: |
9 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Út do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Út do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Zlatohlávek Pavel |
: |
Houštka 1259 |
: |
25001 Stará Boleslav |
Tel. (1): |
775 169 048 |
Tel. (2): |
222 824 318 |
E-mail: |
pavel.zlatohlavek@mpss.cz |
Poznámka pořadatele:
První letní turnaj tenisového okruhu OPTIM TOUR 2019 a
III.ročník turnaje v Houštce pod názvem AUTOKOUT CUP
Celková dotace je 60 000 Kč a další věcné ceny.
KVALIFIKACE:
Kvalifikace začíná v ÚTERÝ 2.července v 9 hodin v Houštce, los za účasti všech 20 prezentovaných hráček.
Hrát se bude i v Káraném ( 5 km ), ul.Jizerská.
Kontakt: 775 169 048
DULEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Hlavní soutěž začíná pro ŽENY až ve STŘEDU 3.července v 8.30 hodin.
Prezentace proběhne telefonicky formou SMS (budou potvrzovány)
na čísle 775-169048 během ÚTERÝ 2.července do 17 hodin.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.
Pokud se hráčka prezentovala a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat dodatečné zaplacení vkladu.
Turnaj bude probíhat v tenisovém areálu LTC Houštka.
Příjezd podle navigace:
Stará Boleslav, ul.Lázeňská a dále pokračovat ul.V Houštce do lesoparku,
před atletickým stadionem odbočit doleva k tenisovému areálu
Možnost ubytování:
Houštka - přímo v tenisovém areálu 604-908 498
Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.
Další info: www.optimtour.cz
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Laboutková Aneta |
10.05.2000 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
30 |
30 |
|
|
19.06.2019 21:59:23 |
2. |
Svobodová Monika |
29.06.1992 |
HTK Třebíč |
40 |
25 |
|
volná karta |
24.06.2019 16:05:16 |
3. |
Jarošová Adéla |
16.11.1994 |
Slavoj Český Brod |
43 |
25 |
|
|
18.03.2019 08:21:01 |
4. |
Ševčíková Linda |
09.06.1998 |
ŽLTC Brno |
44 |
25 |
|
|
06.06.2019 07:12:41 |
5. |
Polanská Tereza |
10.01.1998 |
TK Slavia Plzeň |
47 |
25 |
|
|
09.06.2019 21:04:52 |
6. |
Vlčková Karolína |
17.10.2000 |
TJ Spoje Praha |
48 |
25 |
32 |
|
29.03.2019 14:18:15 |
7. |
Novotná Nikola |
01.11.1998 |
LTC Modřany 2005 |
52 |
25 |
|
|
22.05.2019 16:17:05 |
8. |
Kučmová Aneta |
23.05.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
54 |
20 |
|
|
10.04.2019 15:34:59 |
9. |
Kováčová Hana |
12.05.1992 |
TC Brno. |
60 |
20 |
|
|
16.04.2019 17:42:26 |
10. |
Pokorná Barbora |
09.11.2001 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
61 |
20 |
82 |
|
04.06.2019 09:14:03 |
11. |
Hájková Klára |
16.04.1999 |
SK OAZA Praha |
62 |
20 |
|
|
08.04.2019 18:58:34 |
12. |
Dörreová Adéla |
28.09.2002 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
64 |
20 |
17 |
|
29.03.2019 20:45:52 |
13. |
Petruželová Markéta |
09.04.2000 |
LTK Liberec |
65 |
20 |
258 |
|
31.03.2019 15:35:36 |
14. |
Sedláčková Petra |
07.08.2001 |
TK Olymp Praha |
66 |
20 |
|
|
01.06.2019 14:05:32 |
15. |
Pospíšilová Denisa |
08.06.1999 |
TK Neridé |
67 |
20 |
|
|
21.06.2019 00:01:40 |
16. |
Kuchařová Michaela |
21.11.2001 |
SK JC Sport Opava |
68 |
20 |
75 |
|
07.06.2019 12:23:34 |
17. |
Sirotková Šarlota Sofie |
17.09.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
69 |
20 |
20 |
|
11.06.2019 20:38:15 |
18. |
Kocí Kateřina |
15.07.2002 |
BLTC Brno |
71 |
20 |
37 |
|
19.06.2019 20:58:26 |
19. |
Šebestová Ivana |
04.03.2001 |
TK ARBREX-OSTRAVA |
72 |
20 |
24 |
|
15.06.2019 20:53:57 |
20. |
Křtěnová Sonja |
21.07.1998 |
TO SK Mělník |
74 |
20 |
|
|
16.06.2019 14:26:46 |
21. |
Nováková Karolína |
26.10.2002 |
TK Slavia Plzeň |
76 |
20 |
15 |
|
02.06.2019 12:37:45 |
22. |
Richtrová Sabina |
27.12.2000 |
TK Na Dolině o.s. |
78 |
20 |
38 |
|
20.03.2019 12:54:55 |
23. |
Filip Kateřina |
01.09.1999 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
85 |
15 |
|
|
20.04.2019 08:49:56 |
24. |
Vondrášková Kristýna |
26.12.1999 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
86 |
15 |
|
volná karta |
25.06.2019 12:18:12 |
25. |
Moravcová Adéla |
10.09.2003 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
87 |
15 |
30 |
|
29.03.2019 13:31:14 |
26. |
Vajsejtlová Tereza |
02.03.2002 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
89 |
15 |
18 |
|
29.04.2019 16:41:13 |
27. |
Jurková Kristýna |
19.04.1997 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
92 |
15 |
|
|
04.06.2019 11:43:03 |
28. |
Přádová Martina |
27.01.1991 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
94 |
15 |
|
|
07.04.2019 21:50:38 |
29. |
Josefová Adéla |
11.05.2000 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
100 |
15 |
69 |
|
14.06.2019 19:33:38 |
30. |
Augustinová Natálie |
29.01.2003 |
ITS Tennis Club, z.s. |
102 |
15 |
144 |
|
19.06.2019 23:11:50 |
31. |
Horáková Petra |
26.09.2001 |
TK Zlín |
104 |
15 |
54 |
volná karta |
16.03.2019 11:32:07 |
32. |
Csabi Petra |
11.06.2002 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
105 |
15 |
28 |
|
25.03.2019 21:17:42 |
33. |
Krýslová Vendula |
05.12.2002 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
111 |
15 |
25 |
|
02.06.2019 21:20:30 |
34. |
Maršálková Nicol |
01.07.2001 |
Sokol Letovice |
118 |
15 |
26 |
|
21.05.2019 16:17:35 |
35. |
Dejnožková Tereza |
17.07.2002 |
SK HAMR, z.s. |
145 |
12 |
36 |
|
24.05.2019 10:06:28 |
36. |
Kubíková Patricie |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
150 |
12 |
16 |
|
04.06.2019 23:06:01 |
37. |
Černá Agáta |
25.03.2004 |
I.ČLTK Praha |
156 |
12 |
33 |
volná karta |
28.06.2019 18:36:04 |
38. |
Abeldinova Alla |
25.04.2004 |
Tenisklub Cheb |
410 |
6 |
45 |
volná karta |
02.05.2019 21:58:03 |
39. |
Šalková Dominika |
28.06.2004 |
TK Sparta Praha |
1030 |
1 |
39 |
|
24.03.2019 16:47:52 |
40. |
Janatová Tereza |
29.08.1995 |
LTK Liberec |
1030 |
1 |
|
volná karta |
27.04.2019 15:13:21 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Homolková Nikola |
11.04.2001 |
TK Pelhřimov |
110 |
15 |
176 |
|
30.05.2019 22:23:20 |
2. |
Hubičková Magdalena |
19.08.2000 |
TK FZŠ Trávníčkova |
111 |
15 |
272 |
|
06.04.2019 17:17:10 |
3. |
Havrlíková Adéla |
28.10.2001 |
LTK TEPLICE o.s. |
113 |
15 |
46 |
|
18.06.2019 16:32:42 |
4. |
Petruželová Lucie |
30.08.2002 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
116 |
15 |
72 |
|
02.06.2019 05:26:18 |
5. |
Mamicová Kristýna |
16.02.2000 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
119 |
15 |
|
|
18.06.2019 19:17:27 |
6. |
Vašíčková Adéla |
02.01.2001 |
I.ČLTK Praha |
121 |
15 |
152 |
|
10.05.2019 17:30:01 |
7. |
Munzarová Lenka |
02.11.2003 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
125 |
12 |
74 |
|
13.06.2019 09:13:31 |
8. |
Kopecká Anna Marie |
24.11.2000 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
129 |
12 |
206 |
|
18.05.2019 23:48:51 |
9. |
Břicháčková Sabina |
24.07.2001 |
Tenisklub Cheb |
132 |
12 |
49 |
|
31.03.2019 19:05:54 |
10. |
Cváčková Valentina |
29.07.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
133 |
12 |
398 |
|
18.03.2019 15:59:22 |
11. |
Kohoutková Natálie |
08.02.1999 |
LTK Liberec |
141 |
12 |
|
volná karta Q |
28.06.2019 13:42:30 |
12. |
Baďurová Veronika |
27.05.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
161 |
12 |
|
|
19.03.2019 18:53:16 |
13. |
Bedrnová Kristýna |
06.09.2001 |
TC VŠ Praha |
163 |
12 |
103 |
|
25.03.2019 15:31:05 |
14. |
Jelínková Daniela |
02.10.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
172 |
12 |
62 |
|
27.05.2019 21:08:38 |
15. |
Kubíková Lucie Marie |
04.09.2003 |
TK Neridé |
178 |
12 |
81 |
|
30.06.2019 17:29:31 |
16. |
Charvátová Vivien |
24.07.2001 |
LTC Hodonín |
263 |
9 |
64 |
|
31.03.2019 09:32:02 |
17. |
Svozilová Marie |
06.12.2002 |
LTC Modřany 2005 |
286 |
9 |
76 |
|
14.06.2019 11:33:59 |
18. |
Talpová Dominika |
21.09.2001 |
SK OAZA Praha |
291 |
9 |
229 |
|
02.05.2019 07:49:01 |
19. |
Kostelná Kristýna |
02.10.2004 |
BLTC Brno |
394 |
6 |
175 |
|
10.06.2019 09:47:07 |
20. |
Jílková Denisa |
02.04.2004 |
TK Slavia Plzeň |
410 |
6 |
202 |
|
30.06.2019 17:29:59 |
21. |
Vejdovcová Tereza |
09.08.2001 |
SK HAMR, z.s. |
435 |
6 |
483 |
|
16.06.2019 21:10:41 |
22. |
Pešková Johana |
23.01.2002 |
TK Horní Měcholupy |
481 |
4 |
161 |
volná karta Q |
30.06.2019 15:14:31 |
23. |
Dvořáková Kristýna |
14.11.2003 |
Tenis Cibulka |
631 |
4 |
214 |
|
30.06.2019 12:43:14 |
24. |
Podbiol Zofia |
06.02.2001 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1030 |
1 |
707 |
|
11.04.2019 23:35:04 |
25. |
Přecechtělová Darina |
29.07.2005 |
TK AGROFERT Prostějov |
1030 |
1 |
181 |
|
01.05.2019 19:44:43 |
26. |
Melnikova Aleksandra |
31.07.2002 |
TO SK Mělník |
1030 |
1 |
|
volná karta Q |
06.05.2019 23:39:03 |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Nová Andrea |
05.11.2003 |
TJ Spoje Praha |
127 |
12 |
13 |
odhlášeno hráčem |
28.05.2019 10:43:39 |
2. |
Zeminová Markéta |
27.11.1996 |
TK Start Praha-Topolka |
101 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
30.05.2019 21:56:09 |
3. |
Machalová Sabina |
10.12.1997 |
TK Zlín |
77 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
19.06.2019 19:32:24 |
4. |
Heinzová Izabela |
11.12.2002 |
Pašťa tenis, z.s. |
182 |
12 |
85 |
odhlášeno hráčem |
20.06.2019 08:50:18 |
5. |
Havlíčková Lucie |
13.03.2005 |
TK Sparta Praha |
1030 |
1 |
154 |
odhlášeno hráčem |
23.06.2019 11:35:58 |
6. |
Kudelová Martina |
05.07.1999 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
55 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2019 20:59:15 |
7. |
Čecháková Eva |
19.09.2000 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
103 |
15 |
22 |
odhlášeno hráčem |
24.06.2019 22:52:13 |
8. |
Masaříková Eliška |
15.10.2000 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
158 |
12 |
78 |
odhlášeno hráčem |
24.06.2019 23:20:07 |
9. |
Koplová Tereza |
23.06.1998 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
83 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
25.06.2019 11:00:28 |
10. |
Paterová Dominika |
19.09.1995 |
LTC Slovan Kladno |
210 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
25.06.2019 20:41:19 |
11. |
Richterová Šárka |
16.05.2000 |
TO SK Mělník |
166 |
12 |
290 |
IS: lhůta 5 dní |
25.06.2019 21:16:17 |
12. |
Dohnalová Rozálie |
25.07.2002 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
143 |
12 |
250 |
IS: lhůta 5 dní |
25.06.2019 23:23:04 |
13. |
Šulcová Vanesa |
11.12.2004 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
560 |
4 |
73 |
odhlášeno hráčem |
26.06.2019 12:58:20 |
14. |
Zdrůbecká Dagmar |
11.11.2000 |
TJ Radlice z.s. |
184 |
12 |
279 |
odhlášeno hráčem |
26.06.2019 14:36:51 |
15. |
Pektorová Hana |
12.02.1997 |
TC Bajda Kroměříž |
51 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
26.06.2019 21:31:44 |
16. |
Bohatová Zuzana |
15.04.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
155 |
12 |
134 |
IS: lhůta 5 dní |
27.06.2019 10:01:07 |
17. |
Kulhavá Veronika |
20.08.2001 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
215 |
9 |
195 |
odhlášeno hráčem |
27.06.2019 11:46:43 |
18. |
Bezdíčková Hana |
18.06.2001 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
128 |
12 |
66 |
odhlášeno hráčem |
27.06.2019 12:28:10 |
19. |
Kovářová Adriana |
06.05.2001 |
TK Česká Třebová, z.s. |
108 |
15 |
316 |
odhlášeno hráčem |
27.06.2019 13:26:43 |
20. |
Kosejková Barbora |
27.01.1997 |
Slavoj Český Brod |
471 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
28.06.2019 18:39:00 |
21. |
Malatinská Justýna |
09.10.2001 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
57 |
20 |
66 |
odhlášeno hráčem |
30.06.2019 15:53:03 |
22. |
Vlkovská Veronika |
06.09.1997 |
LTC Pardubice |
50 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
30.06.2019 16:25:44 |
23. |
Kulhánková Aneta |
10.04.1998 |
TK Znojmo |
165 |
12 |
|
odhlášeno pořadatelem |
30.06.2019 17:36:42 |
|