Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A6
Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  21.-25.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Franěk Michal
 
 
 
Dillenz Lukáš
6:3, 3:6, 6:2
 
Černý Matyáš
6:0, 6:1
 
Šilhavý Jan
scr.
 
Rais Vítek
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:3
 
Dušek Ondřej
 
Michl Filip
6:3, 6:2
 
 
 
Nerušil Marek
6:3, 6:7 (5), 6:0
 
Januška Adam
6:4, 7:5
 
Velek Daniel
6:3, 6:1
 
Červinka Petr
1:0, scr.
 
 
2:6, 7:6 (7), 6:2
 
Kadora Jakub
 
Vrbka Jiří
scr.
 
 
 
Jeníček Jiří
6:2, 2:6, 7:5
 
Pírek František
6:1, 6:3
 
Trčka Daniel
scr.
 
Ježek Vojtěch
6:0, 6:4
 
 
7:5, 6:0
 
Poláček Lukáš
 
Rabas Daniel
6:1, 6:2
 
 
 
Pecák Štěpán
6:3, 6:7 (5), 6:2
 
Tříška Martin
scr.
 
Jordanov Petr
6:2, 6:2
 
Arendar Roman
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Nebojsa Stanislav
 
Bíško Michal
6:1, 6:1
 
 
 
Mirdzhaliev Mirgiiaz
6:4, 6:4
 
Boháč Daniel
6:2, 7:5
 
Malý Patrik
6:2, 6:3
 
Podlešák Marek
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Vojtěchovský Lukáš
 
Rinko Štěpán
6:4, 6:2
 
 
 
Reček Dominik
6:2, 2:6, 6:3
 
Chyba Lukáš
6:1, 6:4
 
Beneš Petr
4:3, scr.
 
Peterka Adam
6:2, 6:3
 
 
5:7, 6:4, 6:1
 
Vachtl Jiří
 
Mrázek David
7:5, 6:0
 
 
 
Trnka Přemysl
4:2, scr.
 
Šafář Martin
6:1, 7:5
 
Potužák David
6:0, 2:0, scr.
 
Kubík Kristián
3:6, 7:5, 2:0, scr.
 
 
6:2, 5:7, 6:1
 
Pátý Daniel
 
Kalivoda Adam
5:7, 7:6 (4), 6:4
 
 
 
Blecha Adam
6:1, 6:2
 
Vágner Josef
6:3, 6:2
 
Válek Milan
7:5, 7:5
 
Diushembiev Namazbek
1:6, 6:0, 6:1
 
 
6:2, 6:4
 
Bolardt Antonín
 
Rozhodčí turnaje: Steiner František (platná licence A do 31.12.2020)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Franěk Michal 2330
Bolardt Antonín 2630
Vachtl Jiří 3330
Vrbka Jiří 3430
Nebojsa Stanislav 3530
Mrázek David 3825
Kadora Jakub 3925
Bíško Michal 4225
Kategorie : 12Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 112178

Bolardt Antonín - Mrázek David
 
Vojtěchovský Lukáš - Černý Matyáš
scr.
 
Rinko Štěpán - Blecha Adam
6:2, 7:6 (3)
 
Rais Vítek - Malý Patrik
2:6, 6:0, 1:0 (4)
 
Poláček Lukáš - Michl Filip
6:3, 6:3
 
Ježek Vojtěch - Jedlička Lukáš
scr.
 
Reček Dominik - Rabas Daniel
6:1, 6:4
 
Peterka Adam - Klír Petr
6:4, 3:6, 1:0 (8)
 
Jeníček Jiří - Vlkovský Vojtěch
4:6, 6:3, 1:0 (7)
 
Boháč Daniel - Kadora Jakub
scr.
 
Šilhavý Jan - Červinka Petr
6:3, 6:3
 
Vrbka Jiří - Pátý Daniel
6:1, 6:0
 
Válek Milan - Tříška Martin
7:5, 6:4
 
Arendar Roman - Kalivoda Adam
7:6 (9), 6:0
 
Potužák David - Januška Adam
6:2, 6:2
 
Nebojsa Stanislav - Bíško Michal
scr.
 
Rozhodčí turnaje: Steiner František (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Bolardt Antonín 2630
Vrbka Jiří 3430
Nebojsa Stanislav 3530
Mrázek David 3825
Kadora Jakub 3925
Bíško Michal 4225
Vojtěchovský Lukáš 4325
Poláček Lukáš 4525
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 114178

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hrabec Tomáš28.12.1990TK Zlín
Benda Marek24.03.1998Tenis Cibulka
Novák Jiří01.09.1999LTC Modřany 2005
Slezák Marek18.01.1998TK Louny
Pavluv Richard08.11.1996LTC Houštka
Paulson Andrew16.11.2001TK Sparta Praha
Pašalič Marko11.12.1998TK Olymp Praha
Jermář Jan12.04.2000TK PRECHEZA Přerov o.s.
Vitásek Matouš20.10.1998SK Vitality Slezsko o.s.
Noha Martin09.05.1986TC VŠ Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vykoukal Petr17.10.1972Lokomotiva Trutnov
Kladiva Šimon23.11.2002TJ Sokol Vysočany
Jedlička Lukáš28.06.1987LTC Modřany 2005