Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  08.-10.12.
Věk. kategorie:  dospělí
Rikl Patrik
 
Arendar Roman
6:1, 6:4
 
Kvis Kryštof
scr.
 
Šimek Pavel
6:2, 6:0
 
Kameník Martin
6:2, 6:2
 
Gorbušin Ivan
6:2, 6:2
 
Jeníček Jiří
7:6 (4), 6:2
 
Řezníček Vladimír
2:6, 7:5, 6:4
 
Vejvara Lukáš
6:1, 6:2
 
Štětka Ondřej
6:0, 6:2
 
Špringer Adam
6:1, 6:2
 
Poláček Lukáš
6:1, 6:0
 
Válek Milan
7:5, 6:3
 
Rychtecký Tomáš
6:1, 7:6 (4)
 
Hegenbart Max
6:4, 6:4
 
Zelinka David
7:5, 6:3
 
Dušek Ondřej
6:3, 6:4
 
Kolijev Alexandr
6:4, 7:5
 
Kubík Kristián
6:3, 6:0
 
Kubín Marian
6:2, 6:0
 
Truhlář Josef
6:1, 6:3
 
Krumich Martin
6:4, 6:0
 
Horák Vítek
7:6 (5), 6:2
 
Štěpánek Antonín
6:0, 6:3
 
Tříška Martin
6:2, 6:1
 
Beran Jakub
6:3, 2:6, 6:4
 
Kazda Martin
6:4, 6:1
 
Kolář Jan
6:3, 6:4
 
Růžička Adam
7:5, 6:2
 
Řežábek Robin
1:6, 7:6 (4), 6:4
 
Kladiva Šimon
6:2, 7:5
 
Staněk Robin
scr.
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan (platná licence A do 12.01.2020)
Poznámka pořadatele: Program na neděli 9.12.18: 9,00 Kvis vs. Jeníček, Vejvara vs. Rychtecký, Kubík vs. Štěpánek a Tříška vs. Kladiva, po odpočinku semifinále dvouhry, pokud půjdou, tak budou vloženy nějaké čtyřhry. Staněk skrečoval zápas pro zranění kolene.Rikl skrečoval zápas pro zranění nohy
Počet účastníků32
NasazeníBH
Rikl Patrik 845
Staněk Robin 2630
Štěpánek Antonín 2930
Vejvara Lukáš 3030
Řezníček Vladimír 4725
Dušek Ondřej 5420
Zelinka David 5520
Tříška Martin 5920
Kategorie : 9Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 102800

Štěpánek Antonín - Vejvara Lukáš
 
 
 
Kolář Jan - Kazda Martin
scr.
 
Jelínek Leoš - Jílek Karel
6:2, 7:5
 
Dušek Ondřej - Kubík Kristián
7:5, 7:5
 
 
 
Kladiva Šimon - Vejšický Oldřich
scr.
 
Kameník Martin - Poláček Lukáš
3:6, 6:4, 1:0 (9)
 
Gorbušin Ivan - Truhlář Josef
6:4, 6:2
 
Kubín Marian - Řezníček Vladimír
6:4, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Tříška Martin - Válek Milan
 
Beran Jakub - Kolijev Alexandr
7:5, 6:0
 
Arendar Roman - Štětka Ondřej
scr.
 
 
scr.
 
Jeníček Jiří - Zelinka David
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan (platná licence A do 12.01.2020)
Poznámka pořadatele: Beran, Jeníček a Dušek odstoupili pro zranění ze dvouhry, Jelínek nestihl odehrát čtyřhru z časových důvodů
Počet dvojic12
NasazeníBH
Štěpánek Antonín 2930
Vejvara Lukáš 3030
Řezníček Vladimír 4725
Dušek Ondřej 5420
Zelinka David 5520
Tříška Martin 5920
Jeníček Jiří 6320
Poláček Lukáš 6920
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 104800

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Ježek Vojtěch17.06.2000I.ČLTK Praha
Blecha Adam30.06.1998SK HAMR, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kazda Martin26.07.2001TJ Sokol Vysočany
Jelínek Leoš04.03.1984TK FZŠ Trávníčkova
Vejšický Oldřich26.02.2004TJ Sokol Vysočany