Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  VYSOČANSKÝ POHÁR
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  02.-05.03.
Věk. kategorie:  dospělí
Kalivoda Adam
 
 
 
Žák Kryštof
7:5, 6:1
 
Plas Radek
6:4, 6:2
 
Moravec František
6:2, 6:1
 
Kontuľ Jozef
3:6, 7:6, 1:0
 
Adamčík Antonín
3:6, 7:5, 1:0
 
Jeníček Jiří
1:6, 7:6, 1:0
 
Vančuřík Štěpán
6:4, 6:4
 
 
 
Tesař Pavel
6:3, 6:2
 
Průcha Oliver
6:4, 2:6, 1:0
 
Dolejší Petr
6:1, 5:7, 1:0
 
Dinh Pavel
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Vaněk Jiří
 
Jakoubek Petr
6:2, 6:1
 
 
 
Kladiva Šimon
4:6, 7:6, 1:0
 
Vyhlas Radek
6:2, 6:3
 
Pírek František
6:0, 6:4
 
Kopecký Filip
6:3, 6:0
 
 
2:6, 6:4, 1:0
 
Adámek Vojtěch
 
Hankovec Václav
6:3, 7:5
 
 
 
Kazda Martin
6:2, 6:4
 
Kotlín Michael
6:2, 6:1
 
Průcha Patrik
6:1, 6:2
 
Durovič Milan
6:1, 6:3
 
 
7:6, 6:0
 
Svoboda Matouš
 
Rozhodčí turnaje: ING. ALEŠ VEJŠICKÝ
Poznámka pořadatele: FINÁLE V PONDĚLÍ 9.00
Počet účastníků25
NasazeníBH
Kalivoda Adam 6820
Adámek Vojtěch 9215
Svoboda Matouš 9215
Vančuřík Štěpán 15812
Jakoubek Petr 15912
Hankovec Václav 17612
Jeníček Jiří 2059
Vaněk Jiří 2249
Kategorie : 5Součet BH: 104
Kódové číslo akce: 102072

Stavěl Martin - Svoboda Matouš
 
 
 
Andres Erik - Košín Josef
6:4, 3:6, 1:0
 
Průcha Oliver - Průcha Patrik
6:2, 6:3
 
Vančuřík Štěpán - Sýkora Martin
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:3, 4:6, 1:0
 
Pírek František - Dinh Pavel
 
Žák Kryštof - Mareš Vojtěch
3:6, 7:6, 1:0
 
Kladiva Šimon - Durovič Milan
7:5, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Vyhlas Radek - Hankovec Václav
 
Kazda Martin - Vaněk Jiří
7:6, 6:2
 
Procházka Aleš - Mojžíš Martin
6:1, 4:6, 1:0
 
 
7:6, 6:3
 
Kalivoda Adam - Kohout Štěpán
 
Poznámka pořadatele: NEREG. HRÁČ : MOJŽÍŠ MARTIN - TK RUZYNĚ
Počet dvojic11
NasazeníBH
Kalivoda Adam 6820
Svoboda Matouš 9215
Stavěl Martin 9415
Vančuřík Štěpán 15812
Hankovec Václav 17612
Vaněk Jiří 2249
Kladiva Šimon 2409
Kohout Štěpán 2409
Kategorie : 5Součet BH: 101
Kódové číslo akce: 104072

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Ryvola Tomáš21.11.1993SK Satalice
Šebík Daniel19.05.1994LTC Řevnice
Arendar Roman13.03.2000TK Olymp Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Adámek Vojtěch21.03.1990LTC Modřany 2005
Vaněk Jiří08.06.1999Lob S.A. Bohnice, zs
Adamčík Antonín20.02.1988LTC Modřany 2005
Plas Radek28.02.1979TK Sokolov
Procházka Aleš08.06.1980TC VŠ Praha
Andres Erik19.05.1997TK Neridé
Kohout Štěpán30.09.1981Tenis Cibulka
Mojžíš Martin22.11.1988TK Ruzyně Praha
Košín Josef01.09.1968Tenis Libochovice
Sýkora Martin16.12.1989LTC Rudná
Mareš Vojtěch25.05.2001Slavoj Český Brod