Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
48:15
97:35
671:402
14
2
LTK Klatovy A
Tisknout
6
1
43:20
90:47
686:531
13
3
TCF Schicht Mariánské Lázně B
Tisknout
5
2
32:31
70:63
589:563
12
4
Slavoj Stod A
Tisknout
4
3
40:23
84:51
643:495
11
5
Lokomotiva Plzeň B
Tisknout
3
4
26:37
54:78
506:608
10
6
LTC Sušice
Tisknout
2
5
23:40
53:84
485:674
9
7
Prazdroj Plzeň
Tisknout
1
6
25:37
55:78
550:621
8
8
Sokol Plzeň Doudlevce A
Tisknout
0
7
14:48
32:99
451:687
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2019
14
Lokomotiva Plzeň B Prazdroj Plzeň
6:3
12:7
89:70
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Koskuba Karel
4
Chval Marek
4
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Vild Ondřej (H)
9
Kubeš Jiří (H)
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
3.
Kryčová Tereza
12
Halounová Alexandra (H)
6
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
4.
Kupková Alena
6
Pechová Michaela
1
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
5.
Kalaš David
1
Šlais Jan
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
6.
Babka Jakub (H)
1
Fiedler Roman
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
7.
Kryčová Tereza
Kupková Alena
12
6
Halounová Alexandra (H)
Pechová Michaela
6
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Koskuba Karel
Vild Ondřej (H)
4
9
Chval Marek
Šlais Jan
4
1
6:2
3:6
1:0
10
8
2
1
1
0
9.
Koskuba Jakub
Babka Jakub (H)
1
1
Kubeš Jiří (H)
Fiedler Roman
1
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
               
89
70
12
7
6
3

Soupiska Lokomotiva Plzeň B

jméno
nar.
BH
1
Koskuba Karel
15.08.1979
602
4
2
Šik Karel
31.07.1968
1021
3
3
Vild Ondřej (H)
19.01.2004
293
9
4
Simöes Cotrim Nuno (EU)
21.10.1996
1044
1
5
Kalaš David
12.02.1996
1044
1
6
Vítek Dominik
20.07.1994
1044
1
7
Koskuba Jakub
24.07.1986
1044
1
8
Babka Jakub (H)
22.04.2004
1044
1
21
Züglerová Lucie (H)
23.02.1998
340
6
22
Kryčová Tereza
03.03.2001
147
12
23
Kupková Alena
18.01.2002
329
6
24
Šindelková Michaela
24.03.1998
1030
1
25
Dubová Magdalena (H)
21.08.2001
1030
1
26
Tesařová Kristýna
01.04.2006
1030
1
27
Trnková Denisa
12.01.2006
1030
1

Soupiska Prazdroj Plzeň

jméno
nar.
BH
1
Chval Marek
30.06.1990
645
4
2
Kubeš Jiří (H)
14.09.1995
1044
1
3
Šlais Jan
11.04.1980
1044
1
4
Fiedler Roman
14.04.1969
1044
1
5
Kapr Vít
05.07.1970
1044
1
21
Halounová Sandra (H)
26.04.2000
289
9
22
Halounová Alexandra (H)
26.04.2000
364
6
23
Pechová Michaela
01.11.1988
1030
1
24
Fiedlerová Lucie (H)
08.08.2005
1030
1