Český tenisový svaz

Šlais Jan

Datum narození:
11.04.1980
Platnost reg. do:
17.03.2020
Klub:
Prazdroj Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1996
Prazdroj Plzeň
 
 
607 (4)
 
1997
Prazdroj Plzeň
 
 
361 (9)
 
1998
Prazdroj Plzeň
 
 
391 (6)
 
1999
Prazdroj Plzeň
 
 
514 (1)
 
2000
Prazdroj Plzeň
 
 
 
478 (4)
2001
Prazdroj Plzeň
 
 
 
756 (3)
2002
Prazdroj Plzeň
 
 
 
690 (3)
2003
Prazdroj Plzeň
 
 
 
422 (4)
2004
Prazdroj Plzeň
 
 
 
472 (4)
2005
Prazdroj Plzeň
 
 
 
562 (4)
2006
Prazdroj Plzeň
 
 
 
525 (4)
2007
Prazdroj Plzeň
 
 
 
474 (6)
2008
Prazdroj Plzeň
 
 
 
549 (9)
2009
Prazdroj Plzeň
 
 
 
629 (9)
2010
Prazdroj Plzeň
 
 
 
2024 (3)
2011
Prazdroj Plzeň
 
 
 
479 (12)
2012
Prazdroj Plzeň
 
 
 
897 (6)
2013
Prazdroj Plzeň
 
 
 
713 (6)
2015
Prazdroj Plzeň
 
 
 
703 (4)
2018
Prazdroj Plzeň
 
 
 
1010 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.08.2019, Rudná OPEN CUP - 10. ročník!

LTC Rudná (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.08.2019, Rudná OPEN CUP - 10. ročník!

LTC Rudná (C - 300), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DIVIZE
27.4.2019, TCG Karlovy Vary B - Prazdroj Plzeň
0
2.
DIVIZE
04.5.2019, Prazdroj Plzeň - Sokol Plzeň Doudlevce A
0
3.
DIVIZE
11.5.2019, Prazdroj Plzeň - Slavoj Stod A
1
4.
DIVIZE
25.5.2019, Lokomotiva Plzeň B - Prazdroj Plzeň
0
5.
DIVIZE
08.6.2019, Prazdroj Plzeň - LTK Klatovy A
0
6.
DIVIZE
15.6.2019, LTC Sušice - Prazdroj Plzeň
1
7.
DIVIZE
22.6.2019, Prazdroj Plzeň - TCF Schicht Mariánské Lázně B
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DIVIZE
27.4.2019, TCG Karlovy Vary B - Prazdroj Plzeň
0
2.
DIVIZE
04.5.2019, Prazdroj Plzeň - Sokol Plzeň Doudlevce A
0
3.
DIVIZE
11.5.2019, Prazdroj Plzeň - Slavoj Stod A
2
4.
DIVIZE
25.5.2019, Lokomotiva Plzeň B - Prazdroj Plzeň
0
5.
DIVIZE
08.6.2019, Prazdroj Plzeň - LTK Klatovy A
0
6.
DIVIZE
15.6.2019, LTC Sušice - Prazdroj Plzeň
0
7.
DIVIZE
22.6.2019, Prazdroj Plzeň - TCF Schicht Mariánské Lázně B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
27.4.2019, DIVIZE
TCG Karlovy Vary B - Prazdroj Plzeň
team Plas, Petričko - Šlais, Fiedler 4:6, 6:4, 1:0
získané body: 0 b.
11.5.2019, DIVIZE
Prazdroj Plzeň - Slavoj Stod A
team Šlais Jan - Václav Jan 6:2, 6:2
získané body: 1 b.
11.5.2019, DIVIZE
Prazdroj Plzeň - Slavoj Stod A
team Chval, Šlais - Gosler, Hertl 7:6, 7:5
získané body: 2 b.
25.5.2019, DIVIZE
Lokomotiva Plzeň B - Prazdroj Plzeň
team Koskuba, Vild - Chval, Šlais 6:2, 3:6, 1:0
získané body: 0 b.
08.6.2019, DIVIZE
Prazdroj Plzeň - LTK Klatovy A
team Fiedler, Šlais - Janoušek, Fogl 3:6, 4:6
získané body: 0 b.
15.6.2019, DIVIZE
LTC Sušice - Prazdroj Plzeň
team Vospěl, Prášek - Šlais, Fiedler 7:6, 6:4
získané body: 0 b.