Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

01. Divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Tábor 1903 A
Tisknout
7
0
53:10
111:23
758:342
14
2
LTC Humpolec A
Tisknout
6
1
41:22
88:48
617:431
13
3
TK ZVVZ Milevsko A
Tisknout
5
2
39:24
81:59
634:528
12
4
Jiskra Bechyně A
Tisknout
3
4
33:30
72:67
598:518
10
5
TJ TK MANE Hluboká n.V. A
Tisknout
3
4
31:32
70:68
578:543
10
6
LTC Tábor 1903 B
Tisknout
3
4
30:33
65:75
538:592
10
7
TK Pelhřimov A
Tisknout
1
6
25:38
60:81
555:568
8
8
SKT Planá n.Luž. A
Tisknout
0
7
0:63
0:126
0:756
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2019
23
TJ TK MANE Hluboká n.V. A LTC Humpolec A
3:6
8:12
65:89
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Reiter Jakub Filip (H)
3
Chyba Lukáš
15
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Víšek Tomáš
1
Holub David
12
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Vondrášková Kristýna
15
Časarová Veronika
6
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
4.
Maříková Adriana
9
Brožová Simona
12
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
5.
Bezděka Milan
1
Buček Milan
12
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Jauker Lukáš
1
Kabelka David
9
3:6
6:3
2:6
11
15
1
2
0
1
7.
Vondrášková Kristýna
Maříková Adriana
15
9
Časarová Veronika
Brožová Simona
6
12
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
8.
Reiter Jakub Filip (H)
Bezděka Milan
3
1
Chyba Lukáš
Holub David
15
12
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Jauker Lukáš
Víšek Tomáš
1
1
Kabelka David
Buček Milan
9
12
2:6
6:4
0:1
8
11
1
2
0
1
               
65
89
8
12
3
6

Soupiska TJ TK MANE Hluboká n.V. A

jméno
nar.
BH
1
Reiter Jakub Filip (H)
22.10.2001
834
3
2
Hamalčík Luboš
30.09.1989
1044
1
3
Víšek Tomáš
30.10.1977
1044
1
4
Bůrka Aleš
29.08.1968
1044
1
5
Martinů Marek
19.11.1964
1044
1
6
Vavřín Lukáš
19.07.1986
1044
1
7
Bezděka Milan
18.10.1979
1044
1
8
Jauker Lukáš
10.09.1996
1044
1
9
Žemlička Miloš
15.04.1968
1044
1
10
Mach Jan
05.05.2004
1044
1
11
Mallát Martin
26.02.1989
1044
1
12
Buško Jan
04.07.1979
1044
1
21
Vondrášková Kristýna
26.12.1999
86
15
22
Maříková Adriana
21.09.1999
266
9
23
Salonová Gabriela
26.04.1996
1030
1
24
Maříková Veronika
28.07.1993
1030
1
25
Vavříková Adéla (H)
02.08.2004
1030
1
26
Birnerová Tereza (H)
13.09.2003
1030
1
27
Vavřínová Šťastná Adéla
19.10.1991
1030
1
28
Prospalova Veronika
28.11.2003
1030
1
Kapitán družstva TJ TK MANE Hluboká n.V. A
Příjmení a jméno: Martinů Marek
Telefon: 603483854
E-mail: marek1964@email.cz
Zástupce kapitána družstva TJ TK MANE Hluboká n.V. A
Příjmení a jméno: Vavřín Lukáš
Telefon: 739785527
E-mail: marek1964@email.cz

Soupiska LTC Humpolec A

jméno
nar.
BH
1
Němec Filip
21.01.1988
94
15
2
Chyba Lukáš
19.03.1994
112
15
3
Holub David
20.12.1997
165
12
4
Buček Milan
05.12.2000
170
12
5
Kabelka David
27.04.1992
269
9
6
Podoba Jan
27.07.1990
436
6
7
Straka Filip
25.06.1993
846
3
8
Koubek Tomáš
09.11.1976
493
4
9
Bouchner Aleš (H)
18.01.2003
1044
1
10
Novák Libor
09.01.1977
1044
1
11
Guzik Martin
12.01.2005
1044
1
12
Okapal René
24.09.2002
1044
1
21
Časarová Veronika
18.08.2000
394
6
22
Brožová Simona
14.10.1997
136
12
23
Grubauerová Helena (H)
10.12.2003
529
4
24
Tajovská Karolína (H)
24.12.2003
897
3
25
Duchoňová Natálie
22.12.2001
1030
1
26
Maryšková Kristýna
06.02.2002
1030
1
27
Zábranová Vanesa
18.09.2005
1030
1
28
Dvořákova Pavla
17.10.2005
1030
1
Kapitán družstva LTC Humpolec A
Příjmení a jméno: Němec Filip
Telefon: 734360511
E-mail: williem@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva LTC Humpolec A
Příjmení a jméno: Chyba Lukáš
Telefon: 734360511
E-mail: williem@seznam.cz