Český tenisový svaz

Němec Filip

Datum narození:
21.01.1988
Platnost reg. do:
21.03.2020
Klub:
LTC Humpolec
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2001
TK Pelhřimov
365 (1)
664 (4)
 
 
2002
TK Pelhřimov
 
410 (6)
 
 
2003
TK Pelhřimov
 
447 (1)
849 (3)
 
2004
TK Pelhřimov
 
 
546 (6)
 
2005
TK Pelhřimov
 
 
399 (6)
 
2006
TK Pelhřimov
 
 
228 (12)
 
2007
TK Pelhřimov
 
 
109 (1)
847 (4)
2008
TK Pelhřimov
 
 
 
269 (12)
2009
TK Pelhřimov
 
 
 
199 (15)
2010
TK Pelhřimov
 
 
 
197 (15)
2011
TK Pelhřimov
 
 
 
199 (20)
2012
TK Pelhřimov
 
 
 
231 (15)
2013
TK Pelhřimov
 
 
 
293 (12)
2014
TK Pelhřimov
 
 
 
317 (9)
2015
TK Pelhřimov
 
 
 
374 (6)
2016
TK Pelhřimov
 
 
 
169 (12)
2017
LTC Humpolec
 
 
 
104 (15)
2018
LTC Humpolec
 
 
 
86 (15)
2019
LTC Humpolec
 
 
 
94 (15)
08.12.2018, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

8>4 Linha, Němec - Vácha, Fleischmann 6:2, 6:2
4>2 Linha, Němec - Mikeš, Procházka 4:6, 6:4, 1:0 (5)
2>1 Fiala, Fiala - Linha, Němec 6:3, 6:2
získané body: 30 b.
05.01.2019

LTC Humpolec (C - 500), K: 5/5

8>4 Horák, Stolarik - Němec, Chyba 4:6, 6:3, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
09.03.2019

LTC Humpolec (C - 500), K: 5/5

16>8 Němec Filip- Chmelík Oliver7:5, 6:1
8>4 Němec Filip- Bouchner Aleš6:1, 6:1
4>2 Němec Filip- Buček Milan3:6, 6:1, 1:0 (7)
2>1 Chyba Lukáš- Němec Filip7:5, 2:6, 1:0 (9)
získané body: 27 b.
09.03.2019

LTC Humpolec (C - 500), K: 5/5

8>4 Němec, Chyba - Koubek, Straka 6:0, 6:2
4>2 Němec, Chyba - Chmelík, Majer 6:3, 6:1
2>1 Blažka, Filipský - Němec, Chyba 6:2, 6:3
získané body: 15 b.
01.06.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

8>4 Němec, Buček - Fiala, Podoba 6:0, 4:6, 1:0
4>2 Němec, Buček - Pecháček, Brabec 6:2, 6:2
2>1 Mikeš, Karger - Němec, Buček 6:2, 7:5
získané body: 30 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Divize
27.4.2019, TK ZVVZ Milevsko A - LTC Humpolec A
12
2.
01. Divize
04.5.2019, LTC Humpolec A - SKT Planá n.Luž. A
0
3.
01. Divize
11.5.2019, LTC Humpolec A - TK Pelhřimov A
12
4.
01. Divize
25.5.2019, LTC Tábor 1903 B - LTC Humpolec A
4
5.
01. Divize
08.6.2019, LTC Humpolec A - Jiskra Bechyně A
6
 Družstva celkem (2hra)
34
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
53
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
53

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Divize
27.4.2019, TK ZVVZ Milevsko A - LTC Humpolec A
8
2.
01. Divize
04.5.2019, LTC Humpolec A - SKT Planá n.Luž. A
0
3.
01. Divize
11.5.2019, LTC Humpolec A - TK Pelhřimov A
8
4.
01. Divize
25.5.2019, LTC Tábor 1903 B - LTC Humpolec A
3
5.
01. Divize
08.6.2019, LTC Humpolec A - Jiskra Bechyně A
0
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
53
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
53
08.6.2019, 01. Divize
LTC Humpolec A - Jiskra Bechyně A
team Němec, Chyba - Codl, Kubeš 3:6, 6:4, 0:1
získané body: 0 b.