Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
2
Tenisový klub Černošice
Tisknout
5
1
31:23
70:56
587:518
11
3
LTC Rudná
Tisknout
4
2
32:22
70:48
544:437
10
4
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
3
28:24
61:53
457:439
9
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
24:30
52:64
506:513
9
6
TK Stochov
Tisknout
2
4
18:36
44:77
441:598
8
7
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
5
21:31
46:64
413:491
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
24
F.H.TK Dobřichovice B LTC Rudná
4:5
9:11
68:79
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Král David
3
Jiras Zbyněk (H)
6
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Cihelka Jan
1
Hotovec Petr
3
2:6
6:2
3:6
11
14
1
2
0
1
3.
Pavlíková Denisa
1
Heclová Tereza
6
0:6
6:3
6:3
12
12
2
1
1
0
4.
Rundová Stella Viktorie
1
Timková Miriam (EU)
1
6:1
 
 
12
1
2
0
1
0
5.
Doubek Vojtěch
1
Unzeitig Jiří
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Brůha Dominik
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Pavlíková Denisa
Rundová Stella Viktorie
1
1
Heclová Tereza
Timková Miriam (EU)
6
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
8.
Cihelka Jan
Král David
1
3
Jiras Zbyněk (H)
Hotovec Petr
6
3
5:7
0:6
 
5
13
0
2
0
1
9.
Unzeitig Jiří
Brůha Dominik
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
               
68
79
9
11
4
5

Soupiska F.H.TK Dobřichovice B

jméno
nar.
BH
1
Dybal Tomáš
08.10.1999
589
4
2
Šmída Daniel
04.09.1998
342
6
3
Šmída David
04.09.1998
707
4
4
Šmída Marek
14.04.1975
377
6
5
Král David
14.01.2002
890
3
6
Světlík Pavel
29.12.1990
1044
1
7
Trefil Jiří
15.06.1974
1044
1
8
Vízner Daniel
09.07.1998
1044
1
9
Lukáš Petr
20.06.1966
1044
1
10
Šmída Lucas
30.10.2003
1044
1
11
Cihelka Jan
16.10.2002
1044
1
12
Doubek Vojtěch
16.08.2005
1044
1
21
Králová Lucie
27.09.2000
173
12
22
Belejová Iva
30.03.1993
529
4
23
Pavlíková Denisa
10.10.1984
1030
1
24
Šarochová Barbora
04.08.2002
1030
1
25
Mlezivová Karolína
22.03.2001
1030
1
26
Hávová Tereza
12.04.1987
1030
1
27
Pavlíková Lenka
04.07.1991
1030
1
28
Rundová Stella Viktorie
10.05.2006
1030
1

Soupiska LTC Rudná

jméno
nar.
BH
1
Sýkora Martin
16.12.1989
354
6
2
Jiras Zbyněk (H)
14.08.1975
417
6
3
Hotovec Petr
12.09.1970
914
3
4
Mlíkovský David (H)
11.02.1996
1044
1
5
Jiras Martin (H)
12.02.1999
1044
1
6
Unzeitig Jiří
07.08.1971
1044
1
7
Brůha Dominik
15.11.1976
1044
1
8
Brabec Jan
04.07.1957
1044
1
9
Svatoň Václav
08.03.1970
1044
1
21
Mrázová Pavla
24.05.1964
225
9
22
Heclová Tereza
25.05.1979
452
6
23
Brabcová Pavlína
20.02.1966
529
4
24
Dlouhá Zuzana
20.07.1977
1030
1
25
Timková Miriam (EU)
26.02.1999
1030
1