Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

02 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Kladno
Tisknout
5
1
37:17
77:42
574:429
11
2
Tenisový klub Černošice
Tisknout
5
1
31:23
70:56
587:518
11
3
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
3
3
24:30
52:64
506:513
9
4
LTC Rudná
Tisknout
3
2
27:18
59:39
465:369
8
5
F.H.TK Dobřichovice B
Tisknout
3
2
24:19
52:42
389:360
8
6
TK Stochov
Tisknout
2
4
18:36
44:77
441:598
8
7
TK Březnice B
Tisknout
1
5
23:31
50:66
438:535
7
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
1
5
21:31
46:64
413:491
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
10
TK Březnice B LTC Rudná
3:6
7:13
67:100
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Bezemek Petr (H)
6
Sýkora Martin
6
6:2
5:7
6:2
17
11
2
1
1
0
2.
Kolebaba Jakub
3
Jiras Zbyněk (H)
6
3:6
6:3
4:6
13
15
1
2
0
1
3.
Sudiková Dominika
6
Heclová Tereza
6
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Vaníčková Lucie
4
Timková Miriam (EU)
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Růžička Tomáš (H)
3
Mlíkovský David (H)
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Kasík Václav
1
Unzeitig Jiří
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
7.
Sudiková Dominika
Vaníčková Lucie
6
4
Heclová Tereza
Timková Miriam (EU)
6
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Bezemek Petr (H)
Kolebaba Jakub
6
3
Sýkora Martin
Hotovec Petr
6
3
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
9.
Růžička Tomáš (H)
Kasík Václav
3
1
Jiras Zbyněk (H)
Mlíkovský David (H)
6
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
               
67
100
7
13
3
6

Soupiska TK Březnice B

jméno
nar.
BH
1
Bezemek Petr (H)
18.03.1997
414
6
2
Burian Vojtěch (H)
21.04.2003
575
4
3
Beneš Martin (H)
07.02.2004
407
6
4
Kolebaba Jakub
17.03.1993
890
3
5
Matyáš Miroslav
22.01.1988
695
4
6
Růžička Tomáš (H)
14.01.2004
974
3
7
Stibůrek Jiří
30.12.1992
1044
1
8
Kasík Václav
05.08.1975
1044
1
9
Kupka Tomáš
16.12.1975
1044
1
10
Doul Tomáš
17.05.1973
1044
1
11
Nusl Adam
18.09.1985
1044
1
12
Neumann Miroslav
22.08.1970
1044
1
21
Sudiková Dominika
03.05.2004
364
6
22
Vaníčková Lucie
18.06.1972
631
4
23
Kymplová Jaroslava
08.02.1971
259
9
24
Mlynářová Radka
02.07.1965
544
4
25
Hrušková Katka
23.03.2001
1030
1
26
Hrušková Ivana
21.09.1996
1030
1

Soupiska LTC Rudná

jméno
nar.
BH
1
Sýkora Martin
16.12.1989
354
6
2
Jiras Zbyněk (H)
14.08.1975
417
6
3
Hotovec Petr
12.09.1970
914
3
4
Mlíkovský David (H)
11.02.1996
1044
1
5
Jiras Martin (H)
12.02.1999
1044
1
6
Unzeitig Jiří
07.08.1971
1044
1
7
Brůha Dominik
15.11.1976
1044
1
8
Brabec Jan
04.07.1957
1044
1
9
Svatoň Václav
08.03.1970
1044
1
21
Mrázová Pavla
24.05.1964
225
9
22
Heclová Tereza
25.05.1979
452
6
23
Brabcová Pavlína
20.02.1966
529
4
24
Dlouhá Zuzana
20.07.1977
1030
1
25
Timková Miriam (EU)
26.02.1999
1030
1