Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2019 NT 8.6.2019
14
TK Neridé F.H.TK Dobřichovice
8:1
17:4
110:55
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Burian Vojtěch
25
Padevět Jonáš (H)
6
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
2.
Hauge Lukáš
25
Král David
12
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
3.
Fantová Kristýna
20
Petáková Helena
6
7:6
6:7
6:4
19
17
2
1
1
0
4.
Těhníková Ema
9
Beranová Veronika
6
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
5.
Mareš Vojtěch (H)
15
Doubek Vojtěch
4
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
6.
Beneš Martin
15
Vrba Jakub (H)
4
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
7.
Fantová Kristýna
Těhníková Ema
20
9
Petáková Helena
Beranová Veronika
6
6
6:3
3:6
0:1
9
10
1
2
0
1
8.
Burian Vojtěch
Mareš Vojtěch (H)
25
15
Padevět Jonáš (H)
Král David
6
12
6:2
3:6
1:0
10
8
2
1
1
0
9.
Beneš Martin
Hauge Lukáš
15
25
Doubek Vojtěch
Vrba Jakub (H)
4
4
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
               
110
55
17
4
8
1

Soupiska TK Neridé

jméno
nar.
BH
1
Semerák Jan
26.01.2001
21
35
2
Pučálka Jan
18.03.2002
25
35
3
Příhoda Jan (H)
13.05.2002
50
25
4
Burian Vojtěch
21.04.2003
56
25
5
Jiroušek Lukáš
19.07.2001
62
25
6
Hauge Lukáš
17.03.2003
64
25
7
Mareš Vojtěch (H)
25.05.2001
114
15
8
Beneš Martin
07.02.2004
116
15
9
Bouček František
17.07.2005
523
4
21
Kajuru Oby Ange (Z)
26.01.2002
9
45
22
Šalková Dominika
28.06.2004
39
25
23
Gröss Anna (EU)
10.03.2002
40
25
24
Zýtová Julie (H)
01.02.2003
43
20
25
Fantová Kristýna
09.08.2002
58
20
26
Těhníková Ema
03.09.2004
159
9
27
Šelmátová Kateřina
23.06.2001
654
3
Kapitán družstva TK Neridé
Příjmení a jméno: Janda Tomáš
Telefon: 736503613
E-mail: tomjanda@centrum.cz
Zástupce kapitána družstva TK Neridé
Příjmení a jméno: Příhoda Jan
Telefon: 603461073
E-mail: j.prihoda@centrum.cz

Soupiska F.H.TK Dobřichovice

jméno
nar.
BH
1
Padevět Jonáš (H)
05.01.2004
363
6
2
Král David
14.01.2002
171
12
3
Doubek Vojtěch
16.08.2005
617
4
4
Vrba Jakub (H)
14.02.2005
740
4
5
Cihelka Jan
16.10.2002
289
9
6
Šmída Lucas
30.10.2003
1128
1
7
Bajer Albert
05.10.2006
1128
1
8
Thelen Jakub
14.09.2007
1128
1
9
Škoda Adam
20.03.2006
1128
1
21
Mlezivová Karolína
22.03.2001
737
3
22
Šarochová Barbora
04.08.2002
351
6
23
Petáková Helena
21.04.2004
334
6
24
Beranová Veronika
01.09.2003
267
6
25
Sedláčková Adéla (H)
02.01.2004
382
4
26
Rundová Stella Viktorie
10.05.2006
805
1
27
Vrančičová Nataly
06.10.2008
805
1
Kapitán družstva F.H.TK Dobřichovice
Příjmení a jméno: Beran Martin
Telefon: 777282723
E-mail: mpberan@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva F.H.TK Dobřichovice
Příjmení a jméno: Háva Filip
Telefon: 731690690
E-mail: tenistachlovice@seznam.cz