Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
24.-24.06. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (300) |
Místo konání: |
Praha - Záběhlice |
Kódové číslo: |
916538 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 13:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
K Vodě 3200/3 | |
10600 Praha 10 | |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Filatov Egor | 20.05.2014 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 05.04.2023 21:24:15 |
2. |
Rožek Filip | 10.04.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 05.04.2023 23:32:47 |
3. |
Šimánek Bruno | 31.07.2014 | I.ČLTK Praha | volná karta | 07.04.2023 08:50:00 |
4. |
Zedník Richard Jan | 27.06.2014 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 07.04.2023 10:12:16 |
5. |
Kovařík Emily | 26.09.2015 | I.ČLTK Praha | volná karta | 09.04.2023 13:40:41 |
6. |
Šlosrová Elena | 18.07.2014 | TK SB Světlá n.Sáz. | volná karta | 09.04.2023 15:44:37 |
7. |
Slobodová Markéta | 22.04.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 12.04.2023 22:43:25 |
8. |
Holejšovská Julie | 11.11.2014 | TK Sparta Praha | volná karta | 13.04.2023 14:29:54 |
9. |
Davis Eva | 29.01.2014 | I.ČLTK Praha | volná karta | 17.04.2023 10:24:08 |
10. |
Koudelová Sabina | 06.06.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 17.04.2023 17:59:24 |
11. |
Čekanová Zoe | 14.06.2015 | TK Litvínov z.s. | volná karta | 17.04.2023 20:59:48 |
12. |
Talpa Robin | 22.03.2015 | I.ČLTK Praha | volná karta | 24.04.2023 20:12:36 |
13. |
Klementova Veronika | 14.02.2014 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 28.04.2023 23:17:14 |
14. |
Kožuská Ráchel | 13.10.2014 | TK Sparta Praha | volná karta | 05.05.2023 10:25:23 |
15. |
Mohamed Umar | 10.12.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 11.05.2023 09:10:03 |
16. |
Bernas Skrollan | 24.06.2014 | TK Olymp Praha | volná karta | 13.05.2023 21:53:46 |
17. |
Ječmínek Tobiáš | 13.06.2014 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 14.05.2023 15:01:35 |
18. |
Germala Sylvia Lilly | 01.01.2015 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 16.05.2023 12:20:39 |
19. |
Hayek Denis | 11.02.2014 | LTK Liberec | volná karta | 19.05.2023 09:06:35 |
20. |
Grünthal Filip | 05.01.2014 | TC ESO Praha z.s. | volná karta | 20.05.2023 18:05:15 |
21. |
Hávová Tereza | 05.02.2014 | Tenis Dobříš | volná karta | 21.05.2023 17:52:51 |
22. |
Kozáková Charlota | 14.08.2014 | TK Hrušov | volná karta | 23.05.2023 09:53:30 |
23. |
Zídková Tereza | 05.09.2015 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 24.05.2023 13:40:59 |
24. |
Fiala Matyáš | 06.10.2014 | TK Benešov | volná karta | 25.05.2023 13:38:53 |
25. |
Látalová Sofie | 03.12.2015 | TO Bohemians Praha | volná karta | 29.05.2023 08:22:26 |
26. |
Kubátová Valerie Anna | 03.05.2015 | TC ESO Praha z.s. | volná karta | 30.05.2023 12:32:30 |
27. |
Jakubů Aleš | 06.11.2014 | TK Břízky Jablonec n.Nis. | volná karta | 02.06.2023 22:11:32 |
28. |
Burešová Ella | 06.02.2014 | TK Sparta Praha | volná karta | 04.06.2023 22:01:46 |
29. |
Hampl Eduard | 16.05.2014 | TK Sparta Praha | volná karta | 05.06.2023 00:17:02 |
30. |
HONČL Oskar | 29.01.2015 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 14.06.2023 12:14:25 |
31. |
Zhuk Sofie | 20.06.2014 | SK LAMA o.s. | volná karta | 17.06.2023 16:29:35 |
32. |
Pírek Pavel | 06.08.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 20.06.2023 09:03:01 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Verbeščuková Rebeka | 03.05.2016 | TK Sparta Praha | 19.06.2023 15:23:45 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Vrbatova Lilian | 15.08.2014 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 27.05.2023 18:20:56 |
2. |
Pištěk Tomáš | 16.03.2015 | Tenis Cibulka | odhlášeno hráčem | 09.06.2023 15:37:45 |
3. |
Kašprišin Sofia | 17.06.2015 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno hráčem | 12.06.2023 21:23:11 |
4. |
Benda Štěpán | 05.11.2014 | TK SB Světlá n.Sáz. | odhlášeno hráčem | 14.06.2023 09:01:00 |
5. |
Váňa Vilém | 05.05.2015 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 14.06.2023 09:17:25 |
6. |
Dolečková Darija | 15.03.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 14.06.2023 16:59:10 |
7. |
Vyžralová Viktorie | 16.10.2014 | LTC Velešín z.s. | odhlášeno hráčem | 14.06.2023 18:15:10 |
8. |
Pešková Erika | 27.06.2015 | Sportclub Řevnice, z.s. | odhlášeno hráčem | 18.06.2023 20:20:28 |
9. |
Holeksová Valentýna | 04.02.2014 | TK Strakonice | odhlášeno hráčem | 19.06.2023 09:17:39 |
10. |
Semerák David | 21.01.2015 | Wilson tenis centrum z.s. | odhlášeno hráčem | 19.06.2023 10:13:17 |
11. |
Šturmová Lilien | 26.10.2014 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 19.06.2023 21:18:49 |
12. |
KNOPPOVÁ Aneta | 04.02.2015 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 20.06.2023 09:46:24 |
13. |
KNOPPOVÁ Ema | 04.02.2015 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 20.06.2023 09:47:37 |
14. |
Svoboda Iva | 12.11.2015 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 20.06.2023 18:38:41 |
15. |
Skoták Teo | 21.02.2015 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 21.06.2023 10:02:13 |
16. |
Kodrová Lucie | 09.10.2014 | I.ČLTK Praha | odhlášeno pořadatelem | 21.06.2023 21:10:01 |
17. |
Hanzalová Natálie | 19.12.2014 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | odhlášeno hráčem | 21.06.2023 21:13:46 |
18. |
Hájková Karolína | 13.02.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 22.06.2023 19:53:54 |
19. |
Zhuk Viktor | 23.04.2017 | SK LAMA o.s. | odhlášeno pořadatelem | 23.06.2023 10:05:06 |
20. |
Kačín Lukáš | 29.07.2014 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 23.06.2023 15:35:12 |
21. |
Hybnerová Kristýna | 31.05.2014 | TCG Karlovy Vary | odhlášeno pořadatelem | 23.06.2023 15:35:26 |
22. |
Haišman Jaroslav | 25.04.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 23.06.2023 17:43:59 |