Český tenisový svaz

Fiala Matyáš

Datum narození:
06.10.2014
Platnost reg. do:
20.11.2024
Klub:
TK Benešov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2024-L
TK Benešov
494 (6)
 
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35 - II. třída B
27.04.2024 NT 01.05., TJ Slavia Radonice - TENIS VLAŠIM,z.s.
1
2.
35 - II. třída B
25.05.2024 NT 02.06., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK Mnichovo Hradiště
0
3.
35 - II. třída B
04.05.2024 NT 12.05., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK PTA Kolín B
1
4.
35 - II. třída B
01.06.2024 NT 16.06., TK Radošovice - TENIS VLAŠIM,z.s.
1
5.
35 - II. třída B
11.05.2024 NT 19.05., Sport club Na Zámečku - TENIS VLAŠIM,z.s.
0
6.
35 - II. třída B
15.06.2024 NT 23.06., TENIS VLAŠIM,z.s. - TJ LTC Poděbrady
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35 - II. třída B
27.04.2024 NT 01.05., TJ Slavia Radonice - TENIS VLAŠIM,z.s.
1
2.
35 - II. třída B
25.05.2024 NT 02.06., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK Mnichovo Hradiště
0
3.
35 - II. třída B
04.05.2024 NT 12.05., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK PTA Kolín B
1
4.
35 - II. třída B
01.06.2024 NT 16.06., TK Radošovice - TENIS VLAŠIM,z.s.
0
5.
35 - II. třída B
11.05.2024 NT 19.05., Sport club Na Zámečku - TENIS VLAŠIM,z.s.
0
6.
35 - II. třída B
15.06.2024 NT 23.06., TENIS VLAŠIM,z.s. - TJ LTC Poděbrady
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - I. třída C
26.05.2024 NT 01.06., Wilson tenis centrum - TK Benešov
0
2.
43 - I. třída C
28.04.2024 NT 08.05., TK Benešov - TK Bohutín, z.s.
3
3.
43 - I. třída C
02.06.2024 NT 08.06., TK Benešov - TK Hořovice
4
4.
43 - I. třída C
05.05.2024 NT 11.05., Slavoj Český Brod - TK Benešov
6
5.
43 - I. třída C
16.06.2024 NT 22.06., TK Radošovice - TK Benešov
0
6.
43 - I. třída C
12.05.2024 NT 25.05., TK Benešov - Tenis Dobříš B
1
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - I. třída C
26.05.2024 NT 01.06., Wilson tenis centrum - TK Benešov
0
2.
43 - I. třída C
28.04.2024 NT 08.05., TK Benešov - TK Bohutín, z.s.
3
3.
43 - I. třída C
02.06.2024 NT 08.06., TK Benešov - TK Hořovice
5
4.
43 - I. třída C
05.05.2024 NT 11.05., Slavoj Český Brod - TK Benešov
8
5.
43 - I. třída C
16.06.2024 NT 22.06., TK Radošovice - TK Benešov
0
6.
43 - I. třída C
12.05.2024 NT 25.05., TK Benešov - Tenis Dobříš B
0
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
30
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30